• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

تحصیلات تکمیلی

۱۰-شهريور-۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #4951
RE: تحصیلات تکمیلی
(۱۶-تير-۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ عصر)'B♡I' نوشته است:  پلیز یکی بیاد جواب سوالهای منو بدهSad
بچه ها مصاحبه ما یه ایستگاهش سرچ منابع علمیه
بعد من وقتی با کلیدواژه ها سرچ کردم و قرار شد ۳ تا مقاله از این بین انتخاب کنم بر چه اساسی انتخاب کنم؟؟

سلام دوست عزیز
برای سرچ مقاله حتما از پایگاه های معتبر همون رشته و برخی از پایگاه های کلی مثل Sid، نورمگز، مگیران، مقالات دانشگاه تهران و ... و برای کنفرانس ها از سیویلیکا استفاده کن. برای خارجی ها هم از پایگاه های معتبر همون رشته. مثلا یکی از پایگاه های معتبر برای رشته مدیریت الزویر و امرالد هست.

نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #4952

سلام دوستان وقتتون بخیر
نمیدانم جای سوالم اینجا هست یا نه درکل
دوستان کسی از شما طراحی دوخت خونده؟یعنی کنکور داده؟
منابعش و کتاباهاش؟
درضمن من انسانی خوندم یعنی بهم مرتبط نیستن
و هرچیزی که مرتبط بهش هست رو اگر کسی میدونه بهم بگه ممنونش میشم!

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
۲۷-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #4953
سلام دوستان
من دارم ارشد مدیریت بازرگانی میخونم و پایان ناممو کار میکنم. دارم پرسشنامه پایان ناممو پخش میکنم. خیلی ممنون میشم وقت بزارید و پرسشنامه رو پر کنین. این لینکش هست:
https://goo.gl/forms/yI2Ay0w63jIIoqiO2

آدمی که غرق شود قطعا می میرد...
چه در دریا
چه در رویا
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ عصر توسط مامان جون آینده.)
ارسال: #4954
سوال من اینکه اگر تو مقطع ارشد مقاله ندیم از پایان نامه. میتونیم دکتری شرکت کنیم یا نه؟

اسمم بهاره استتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #4955
(۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ عصر)'مامان جون آینده' نوشته است:  سوال من اینکه اگر تو مقطع ارشد مقاله ندیم از پایان نامه. میتونیم دکتری شرکت کنیم یا نه؟

میتونید شرکت کنید ولی برای قبول شدن در مصاحبه ازمون دکترا نیاز به مقاله دارید تا امتیازتون بالا بره

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ عصر توسط ابوالمشاغل!.)
ارسال: #4956
(۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ عصر)'مامان جون آینده' نوشته است:  سوال من اینکه اگر تو مقطع ارشد مقاله ندیم از پایان نامه. میتونیم دکتری شرکت کنیم یا نه؟

شرکت که می‌تونید بکنید قطعاً. ولی شانس قبولیتون_بیشتر تو دوره‌ی روزانه دانشگاه‌های سراسری و خصوصاً دانشگاه‌های مطرح_ خیییییلی میاد پایین؛ در حدّ محال. ولی در مورد دوره های شبانه، دانشگاه های غیر انتفاعی و آزادهای نه چندان مطرح و... اینها شانس دارید. 

آزادی در نفی همه ی تعلقات است؛ جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است! 
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #4957
سلام دوستان
راستش من باید اردیبهشت کنکور ارشد بدم و خیلی نگرانم چون به دلایلی باید قبول شم
به نظر شما قبولی در سراسری برای تهران سخته؟

مطمئنم که خدا هیچ وقت دیر نمیکنهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام