• گل سنتر
  • تشریفات صدف

تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب (2)

۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #151
RE: تجربیاتتون از کرم دور چشم و کرم شب (2)
(۶-اسفند-۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ صبح)'nazgol22' نوشته است:  شهرزاد
من سه تاش تو سالیت خارجی سرچ کردم هرسه راضی داشت امتیاز بین 4-4.5 ستاره بود از 5 ستاره

این به نظرم بخر برای بالا سن 40 ساله
https://ruban.com/node/3668

خیلی خیلی لطف کردی نازگل جان ممنونتم

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ صبح توسط فرشته نامی.)
ارسال: #152
(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ صبح)'eln@z' نوشته است:  سلام من 25سالم تموم شده و از الان شروع کردم از کرم دور چشم ...منم زیر چشمم خط داره و توی عکس متوجه شدم.
کرم دور چشم از محصولات اوریفلیم گرفتم مخصوص 25سال به بالا ولی نمیدونم از کجا یا چه مدت زمانی باید بفهمیم یا حس کنیم تغییراتی که دور چشم اتفاق می افته.
واسه شب ها هم دکتر کرم واسه لک داده givrelle اونم اصلا ازش اثری ندیدم میشه یه کرم شب که مخصوص لک باشه معرفی کنین

به نظرم برندهای اوریاژ یا نوروا هم خوبه و اگه هزینه بیشتری میخواین کنید کلینیک  خوبه ولی همه اینا زمان میبره تا نتیجه مطلوب داشته باشه همشونم کرم مخصوص لک دارن به نظرم از روش های طبیعی استفاده کنید چون سن کمی هم دارید از ماسک عسل یا گلاب استفاده کنید که خیلی خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z ، sheidam35
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #153

(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ صبح)'eln@z' نوشته است:  سلام من 25سالم تموم شده و از الان شروع کردم از کرم دور چشم ...منم زیر چشمم خط داره و توی عکس متوجه شدم.
کرم دور چشم از محصولات اوریفلیم گرفتم مخصوص 25سال به بالا ولی نمیدونم از کجا یا چه مدت زمانی باید بفهمیم یا حس کنیم تغییراتی که دور چشم اتفاق می افته.
واسه شب ها هم دکتر کرم واسه لک داده givrelle اونم اصلا ازش اثری ندیدم میشه یه کرم شب که مخصوص لک باشه معرفی کنین

الناز جوووووون برای لک لازم که تحت نظر دکتر باشی ولی اگه برات مقدور نیست بری دکتر
کرم روشن کننده مدیلن رو امتحان کن , ویتامین سی آردن یا سیگل
و ماسک جو+ماست فوق العاده عالیه 

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!
instagram : hadis__.__shتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z ، شادی معنوی
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #154

(۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ عصر)'eln@z' نوشته است:  من پوستم خیلی لک داره ...نمیدونم دکتر رفتم میگه مادر زادیه ول چرا یه دفعه الان خودشو نشون داده نمیدونم
هرچی کرم بهم میدن این لک بازم هست
دیگه از پوست صورتم خسته شدم....
لیزر واسه لک یعنی جواب میده؟Smile
کرم مدلین قیمتش پایینه ؟ یادمه یه بار گرفته بودمش....
نمیدونم لک مادر زادی (ژنتیک از بین میره یا نه؟)

آره عزیزم من شنیدم لیزر برای لک صورت خوبه به نظرم با متخصص پوست مشورت کنید 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط eln@z ، شادی معنوی
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #155
به نظر من کرم شب و دور چشم لیراک خوبه و کیلینیک ، حتما حواستون باشه کرم شب نور نباید بخوره وقتی چراغو خاموش میکنید بخوابید بزنید
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، زندگی سالم ، sheidam35 ، N.golchin
۹-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #156
آره عزیزم کلینیک فوق العادست یه مغازه لوازم آرایشی طبقه پایین پالادیوم هست که داره.فقط خیلی گرونه ولی رو خرید زیاد گیفتم میده.
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۴-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ عصر توسط SiimiinBaanoo.)
ارسال: #157
سلام
من کرم دور چشم مورد دارم ، حدودا دو هفتست که دارم استفاده می کنم ، خیلی راضی هستم.
به نظرم هم خیلی به صرفست. ی کرم خوب می خری و شاید حدودا 10 ماه ازش استفاده کنی.

در مورد کرم شب هم ؛
دکتر داروخونه کرم هیدرو دینامیک کواینچینگ اسنس رو داد . دو بار استفاده کردم ، بار اول خیلی زدم ب صورتم فرداش چند تا جوش درومد
بار بعدی هم خیلی کم زدم . کلا بگم آسه پیک نیست .
در مورد کرم روز هم ؛
اسنشیال سی دارم ، هنوز استفاده نکردم چون صورتم جوش زده ب خاطر کرم شب . برا پوست های جوش دار خوب نیست.
در کل خیلی از کرم دور چشمش راضی ام
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۲-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #158
(۶-اسفند-۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ عصر)'hadis sh' نوشته است:  

الناز جوووووون برای لک لازم که تحت نظر دکتر باشی ولی اگه برات مقدور نیست بری دکتر
کرم روشن کننده مدیلن رو امتحان کن , ویتامین سی آردن یا سیگل
و ماسک جو+ماست فوق العاده عالیه 

حدیث جون من ویتامین سی 20+ آردن خریدم میتونم روز هم استفاده کنم؟؟ بعد نور بهش بخوره چه روز چه شب صورت لک نمیشه؟

خداجونم فقط ارامش و صبر ازت میخوام
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۳-فروردين-۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #159

(۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ صبح)'maria69' نوشته است:  حدیث جون من ویتامین سی 20+ آردن خریدم میتونم روز هم استفاده کنم؟؟ بعد نور بهش بخوره چه روز چه شب صورت لک نمیشه؟

دوست عزیزم - ویتامین سی موادی نداره که نور باعث بشه که لک واینا ایجاد بشه 
توی توضیحاتش هم چیزی گفته نشده دراین خصوص 
ولی من خودم ترجیحم برای استفاده از روشن کننده ها و ویتامین سی و محصولات مشابه اینچنینی اینه که تو تاریکی استفاده بشه 

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!
instagram : hadis__.__shتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط maria69
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #160
(۲۴-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ عصر)'SiimiinBaanoo' نوشته است:  سلام
من کرم دور چشم مورد دارم ، حدودا دو هفتست که دارم استفاده می کنم ، خیلی راضی هستم.
به نظرم هم خیلی به صرفست. ی کرم خوب می خری و شاید حدودا 10 ماه ازش استفاده کنی.

در مورد کرم شب هم ؛
دکتر داروخونه کرم هیدرو دینامیک کواینچینگ اسنس رو داد . دو بار استفاده کردم ، بار اول خیلی زدم ب صورتم فرداش چند تا جوش درومد
بار بعدی هم خیلی کم زدم . کلا بگم آسه پیک نیست .
در مورد کرم روز هم ؛
اسنشیال سی دارم ، هنوز استفاده نکردم چون صورتم جوش زده ب خاطر کرم شب . برا پوست های جوش دار خوب نیست.
در کل خیلی از کرم دور چشمش راضی ام

عزیزم دور چشم مورد که استفاده کردید این مدل بوده؟
https://mosbatesabz.com/product/9660/%DA...8%AA%D8%B1

با مردم این زمانه، سلامی و وسلام
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام