• گل سنتر
  • تشریفات صدف

تجربه های گرانبهای مامانا و مشکلاتشون

۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #6331
RE: تجربه های گرانبهای مامانا و مشکلاتشون
(دیروز ۰۲:۱۳ صبح)'روکسانا' نوشته است:  بچهه ها تربیت بجه ها از چند ماهگی باید شروع بشه؟
من دخترم ۱۴ ماهشه خیلی لج باز شده. با گریه و زور کارش و راه میندازه. نمیدونم چطور از سرش بندازم؟
یکی م ابنکه
وقای چیزی میخوره همش راه میره اصلا نمیشینه. چکار کنم بشینه؟

چه بازی ها و اسباب بازی های نشستنی هست؟

من تو اون سن با دخترم کلاغ پر بازی میکردیم. یه کالسکه اسباب بازی بخر دخترت هولش میده کلی. 
حموم که میخوام ببرم از نیم ساعت قبلش اب بازی داره. که هول هولی نشه. 
کتاب رو که خیییلی دوست ذارن. جور چینای خیلی ساده رو شروع میکنه چیدن. ولی فوقش دایره رو بتونه بچینه
خیلی علاقه به نشستن ندارن این موجوداتتصویر: images/smilies/biggrin.gif
تو صندلی غذا هم نقاشیشو میکرد

بچه اا شما چه برنامه ریزی طولانی ندتی دارین که از الان باید روش فکر کرد. فردا روز بزرگ شد نگه مامانم فقط منو زاییدتصویر: images/smilies/biggrin.gif

"اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم"
(گرچه شب تاریک است.
دل قوی دار سحر نزدیک است) تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط روکسانا
دیروز, ۰۲:۵۶ صبح
ارسال: #6332
بچه ها شما تولد سال اول بچه تونو چطور برگزار کردین؟
به نظرتون گرفتن یک تولد لاکچری واسه یک سالگی زوده؟
همسرم نظرش اینه که بچه خودش هیچ لذتی نمیبره چون درکی نداره ولی من دوس دارم یک تولد حسابی براش بگیرم،به نظرم یکسالگی خیلی مهمه،شما که تجربه دارین راهنمایی ام میکنین ممنون

من عاشق همسرم هستمHeart
نقل قول
دیروز, ۰۸:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۸:۲۳ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #6333

به نظرم دوسالگی یه تولد خوب بگیر بچه همسن وسال حتما دعوت کن چون اون موقع میفهمه و لذت میبزه
یک سالگی یه تولد خانوادگی بگیر و اتلیه عکسها قشنگ بگیری همین کافیه
این تجربه من برای دخترم

'روکسانا dateline='' نوشته است:  بچهه ها تربیت بجه ها از چند ماهگی باید شروع بشه؟
من دخترم ۱۴ ماهشه خیلی لج باز شده. با گریه و زور کارش و راه میندازه. نمیدونم چطور از سرش بندازم؟
یکی م ابنکه
وقای چیزی میخوره همش راه میره اصلا نمیشینه. چکار کنم بشینه؟

چه بازی ها و اسباب بازی های نشستنی هست؟

عزیزم این سن لحبازی طبیعه اصلا نگران نباش تربیت بچه از سه سالگی قبلش نبایذ بهش بایذ و نباید بگی
کلا بهت پیشنهاد میدم بری تولد تا سه سالگی دکتر هلاکویی گوش بدی
فکرنکن از الان بخوای تربیت کنی اگه الان بخوای سخت بگیری و بایذ نکن کنی در اینده لجباز میشه اما اگه الان صبور باشه و تو باش لحبازی نکنی و کوتاه بیایی دوره خودش میگذره و در بزرگی ادم لجبازی نمیشه اطلاعات در مورد بچه ها بیشتر کن و حرف بقیه که مطالعه نکردن وفقط میگن نه تحربه ماس گوش ندت

بچه ها برام دعا كنيد خيلي محتاج دعام امروز ٣ارديبهشت يه مشكل دارم كه با دعاها شما رفع ميشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Aryyyyy ، روکسانا
دیروز, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #6334
سلام دوستان
دختر من نه ماه و یک هفته ست...5-4 شبه که خیلی دیر میخوابه، یعنی از ساعت 11 شروع میکنه چشمهاش رو مالیدن اما در مقابل خوابیدن مقاومت میکنه! نهایتن ساعت 4-3 میخوابه!
یه جا خوندم توی نه ماهگی خوابشون بهم میریزه. کسی تجربه ای داره؟
منو همسرم شاغلیم و اینجوری خیلییی سخته برامون. البته اول برای خودش سخته

خدایا به امیـــــد تو...

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام