• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

تجربه هاتونو از قانون جذب بگین

۲۳-شهريور-۱۳۹۹, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #2101
RE: تجربه هاتونو از قانون جذب بگین
منم هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، خانم فسقلی
۲۳-شهريور-۱۳۹۹, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #2102

من هر چی میام جذب کنم  جذب نمیشه . فقط بدی ها رو جذب میکنم ! 

وای اگر مرد گدا یک شبه سلطان بشود
مثل این است که گرگی سگ چوپان بشود
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64 ، goli 77 ، خانم فسقلی
۲۳-شهريور-۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #2103
من جذب بزرگ نداشتم تا حالا..هرچی بوده جذب کوچیک
خیلی دلم میخواد جذب بزرگ داشته باشم

موج را آغوش سنگ آرام می سازد...بمان!
نقل قول
 سپاس شده توسط goli 77 ، خانم فسقلی
۲۳-شهريور-۱۳۹۹, ۰۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۹ ۰۲:۴۳ عصر توسط خانم فسقلی.)
ارسال: #2104
سال ۹۳ اینا بود یعنی من چند سال بود هی به پدرم میگفتم از شهرستان خودمون بریم یک شهر بزرگ‌تر
تهرانم مد نظرم بود! دقیقا بعد از فارغ التحصیلی من دانشگاه تهران قبول شدم رضایت نمیدادن شهر دور برم
سال بعدش باز تهران اوردم باز نذاشتن
دیگه سال سوم که قبول شدم به هر زور و ضربی بود بابام رضایت داد تازه تهرانم نرفت! اومد شیراز
یکم سختی کشیدم ولی خداروشکر خلاص شدیم از اون شهر بی امکانات و منطقه محروم. باز شیراز خیلی بهتره.
دیگه دانشگاهم که میخواستم برم هر سری دعوا داشتیم که ترک تحصیل کن همینجا کنارمون باش خلاصه سرتونو درد نیارم با بدبختی این مدرک ارشدو ما گرفتیم روز دفاع بابام میگفت افرین چه سریع تموم کردی درستو هی میدید استادا تعریف میکردن!‌ یعنی انقدر زورم میومد جاهایی که باید حامی میبود استرسم کم بشه روی اعصاب میرفت یه درس خوندن جگرمو خون کرد ولی الان اکی شده دیگه بگم برم خارج مخالفت نمیکنه چون خودمو بهش ثابت کردم. کلی‌ام جلوی همه با افتخار میگه اینقدر مخالفت کردم ولی اخرش درسشو خوند تازه در این حد بود بابای من که حق انتخاب رشته نمیداد میگفت برو اونی که من میگم ادامه بده کارشناسی رشته کامپیوتر خوندم خوندم دوست نداشتم به زور خانواده خوندم! نمره‌هام خوب بود ولی رشته‌ای نبود که ارزش داشته باشه روش سرمایه گذاری کنم. کلیم مدرک فنی و حرفه‌ای جدای دانشگاه دارم دوره‌های مختلفش رو ولی دوست داشتم حق انتخاب با خودم بود گیر داده بود برو حسابداری این همه ریاضی خوندی حیف میشه!‌ حالا منم متنفرم از این رشته‌های این مدلی. چون دبیرستان نمونه دولتی بودم ریاضی فیزیک بعدم دانشگاه کامپیوتر خونده بودم میگفت حیفه!!! در نهایت با کلی سختی و مشقت فراوان درسمو خوندم همیشه ام ته دلمو خالی میکردن که اره کسی از ما این رشته نخونده ممکنه نتونی از پسش بربیای ولی انقدر علاقه داشتم شاگرد اول کلاس بودم همیشه. نمره‌هامو که میدید دیگه بیخیال مقاوت شد.

بیشتر من قانون جذب واسه پول و درآمد و اینطور چیزا جذبش میکنم خخخخ
ولی یک چیز منفی‌ام جذب کردم همیشه ترس از بیماری قلبی و نفس تنگی اینا داشتم
یک چکاپ رفتم دکتر قرص اشتباهی تجویز کرد یک ساله عاجز شدم از بس عوارض قرص وحشتناک بود. هنوزم تو خواب و بیداری حس خفگی دارم.
ولی تصمیم گرفتم ذهنم رو درمان کنم انرژی مثبت بدم. بعضی دکترا دیدین پولی هستن واسه خاطر پول ویزیت و چهار دونه قرص الکی مریضت میکنن این اقا هم خیلی دکتر مشهوری هست توی شیراز مطبشم نزدیک خونه‌مون تو معالی‌اباد یک منشی فوق‌العاده بی‌تربیت و عصبی داره. دستشونم که رو شد قرض الکی تجویز کردن کلی سر و صدا کرد منشی. جای اینکه من برم شکایت کنم ازشون. البته سپردمش دست خدا. واقعا دلم به حال اون بدبختایی که نشناخته میرن سروقت این مدل از خدا بی‌خبرا میسوزه. الکی تهدید میکرد اگر نخوری کارت به عمل کشیده میشه. یاد این رمالای توی پارکا ادم میفته که میشینن هی توی گوشت میخونن فلان کار نکنی بدبخت میشی و بیچاره میشی.

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
آزمایش خون :۹۹/۸/۲۶
عقد محضری: ۹۹/۸/۲۸
ثبت عقد: ۹۹/۹/۹
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون لیذا

نقل قول
 سپاس شده توسط farzaneh-del
۲۳-شهريور-۱۳۹۹, ۰۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ عصر توسط Sepid72.)
ارسال: #2105
قانون جذب متاسفانه یه مفهوم عامیانه ی غیرعلمی پیدا کرده بین عموم مردم.هرکی از راه رسیده دوره گذاشته و پیج زده و...
اگر واقعا میخواین نتایج عالی و درست بگیرین و علمی و منطقی پیگیری کنید باید زمان صرف کنید
باید انرژی بذارین و مطالعه کنید.چون به این سادگی نیس.
از این پیجا و کانالهای بی محتواهم استفاده نکنید
من خودم سه سالی هست تو این مسیرم و خیلییی کتاب خوندم و ادمای مختلف رو میشناسم
و بهترین چیزایی که دیدم رو بهتون معرفی میکنم
توی ایران من فقط سایت رویال مایند رو میشناسم که رویکرد درستی داره و تا حدی هم سایت عباسمنش.
البته در زمینه های EFT و اینا باز آدمای دیگه ای هستن ولی صرفا خود قانون جذب یا اثر ذهن بر زندگی اون دوتا سایت خوبن
در سطح جهانی دکتر دیسپنزا الان واقعا یکه تازه
اما درکش آسون نیست ولی اگر بتونید درکش کنید و کتاباشو بخونید دنیایی رو بهتون نشون میده که نیازی به هیچ آموزش دیگه ای ندارین.تمرکزش هم روی مدیتیشن و اثبات علمی واقعیات هست و شفای بیماران که کاراش فوق العاده ست‌.
در کنارش اساتیدی مثل بروس لیپتون،وین دایر و یک راهب به اسم دانداپانی هم هستن که کارهاشون ارزشمنده.
اینا نمیان بگن بشین فکرکن به دست بیار.
درست آموزش میدن یادتون میدن باید درک کنید تمرین کنید
من بعد از سه سال هنوز تااازه یه سری چیزارو دارم میفهمم.
ماه ها طول میکشه بتونم یه باور ساده م رو عوض کنم
اونوقت میبینم یه عده میخوان با دوخط خوندن و دوتا وویس گوش دادن کل زندگیشونو زیر و رو کنن
دنبال اینکه یه راه ساده بهتون بدن نباشین باید خیلی تلاش کرد

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخگوی سوالات دندانپزشکی شما هستم
پیج کاری ما:smile.docs
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی ، RI RA ، marisa
۳۱-شهريور-۱۳۹۹, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #2106
سلام دوستان

من خیلی به موضوع جذب علاقه دارم
به این نتیجه رسیدم همه چیز به باورهای ما بستی داره اگه بخوایم چیزی عوض بشه باید روی باورهامون تمرکز کنیم و باورهای غلط رو کم کم عوض کنیم
تمرکز رو بزاریم روی چیزایی که میخوایم

باورش دارم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام