• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

تجربه هاتونو از قانون جذب بگین

۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #2091
RE: تجربه هاتونو از قانون جذب بگین
سلام دوستان تمام تاپیک روخوندم و امشب تموم شد منم چن تا جذب داشتم که بعضیاشون ناخواسته بودن من همسرمو جذب کردم و خیلی چیزای ریز رو
الان که باقانون جذب اشناشدم یه جذب داشتم که خیلی به دلم نشست 
توی همین تاپیک بچه ها از کتاب کاترین پاندر زیاد نوشتن اسمشو یادم نیستصویر: images/smilies/biggrin.gifبعد باخودم میگفتم من این کتابو میخام وحتما میخرمش و دیگه فراموشش کردم امروز وقتی صفحه اینستاگراممو باز کردم اولین پستی که برام اومد دانلود کتاب صوتی کاترین پاندر بود واااای منو میگی شوکه شدم و البته خیبی خوشحال میخام جذبای بزرگتر کنم 
الان میخام برای خودم کار پیداکنم برام دعاکنینتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

وااااااای خیلی خوشحالم بعداز شش سال به نوعروس برگشتم و یه نینی ناز دارم 
خدایاشکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط یار پنهان ، کیاناز ، لومانا
۷-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #2092
سلامسلاااامتصویر: /images/smilies/new/lub.png
بچه ها من اولین باره اینجا پیام میذارم ولی خیلی حس خوبی قانون جذب و تجربه اتفاق افتادناشونتصویر: /images/smilies/new/lub.png
من جذبام یجورایی کوچولوه ولی خیلی باحاله یی انیمشن دانلود کرده بودم هر وقت میخواستم ببینمش حوصله نداشتم همین الان از تی وی دارم میبینم پخش شده ی ماهه دانلودش کرده بودم. 
کارتون سیندرلا هم یهو هوس کردم ببینم  ک دیروز فیلمشو دیذم باز از تی وی
چند وقت پیشم میگفتم کاش اش رشته داشته باشیم ناهار فرداش اش رشته بود غذااااتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
اها ی چیز دیگه من ی مدت از ی انگشتر خوشم اومده بود گذاشته بودمش عکس گوشیم ولی تو ی هفته خیلی یهویی رفتم سمت طلافروشیو ی انگشتر گرفتم تصویر: /images/smilies/new/lub.png
از این چیزای کوچولو بخواید ک انگیزتون بیشتر شه واسه چیزای بزرگتر
نقل قول
 سپاس شده توسط یار پنهان ، boobe ، کیاناز ، لومانا
۱۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #2093
وای یه جذب دیگه داشتم که خیلی یهویی اتفاق افتاد چند روزی بود که به صاحبخونه ام فک میکردم باخودم میگفتم حتما انتطار داشته بعدازرفتن به خونه خودمون دعوتشون کنیم واینا تااینکه بیخیالش شدم چندروز بعدش خونه یکی بودیم درزدن درکه بازشد دیدم صاحبخونه ان واااای منو میگی روپا بندنمیشدم خیلی سورپرایز شدم تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

وااااااای خیلی خوشحالم بعداز شش سال به نوعروس برگشتم و یه نینی ناز دارم 
خدایاشکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط کیاناز ، amanda-69 ، لومانا
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۷-شهريور-۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #2094
(۲۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ عصر)'sherioshahab' نوشته است:  مرسی
@jazzbf
اگر عضو شدید حتما از مطالب ابتدای کانال شرشروع کنید ، یه دوره تخصصی هم داره امااما بهتره اول کل مطالب کانال رو بخونید و آشنا بشید بعد دوره تخصصیو شروع کنید

بچه ها من این کانالی که این دوستمون معرفی کرده بود رو رفتم و الان چند ماه دارم مطالبش رو میخونم واقعا کانال خوبیه

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، atefehjjjjjjj
۱۸-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ صبح
ارسال: #2095
سلام.
منم چند وقته دارم قانون جذب رو میخونم و سعی میکنم انجامش بدم. هنوز زیاد کار دارم تا کامل مسلط بشم و بتونم انجامش بدم. تا حالا هم تا حدودی موفق بودم و چندتا جذب انجام دادم :
یکیش اینکه برای عروسی دخترخاله ام لباس میخواستمقبل اینکه برم خررید تو دفترم خصوصیات لباسمو نوشته بودم و خدا رو بابت داشتن اون لباس شکر کردم. دو سه روز بعدش که رفتم خرید لباسی که پیدا کردم تقریبا همونیه که میخواستمو فقط قیمتش یه کم بالاتر شد اما بازم خیلی راضیم.
تو دفترم نوشته بودم که آرایش مو و چهره ام هم خوب بشه که شد. اینم جذب دیگه Smile
و اینکه به خاطر یه سری مسائل دوتا از اعضای مهم خانواده قرار نبود شرکت کنه تو عروسی که خوب مهم بود حضورش . هم به فرشته ها نامه نوشته بودم هم تو دفترم خدا رو بابت حضور اون دو نفر تو عروسی شکر کردم. یکیشون که حضورش خیلی مهم تر بود در کمال نا باوری اومد. اون یکی هم تا نزدیک تالار اومد. این در حالیه که تا روز قبلش اصلا قرار نبود بیان.
جذبهای دیگه هم داشتم که میام میگم .

نگران فردایت نباش
خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست
ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او دیر زمانی است که خدایی میکند !
اعتماد کن به خدایی اش …
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، amanda-69 ، کیاناز ، لومانا ، باران 94
۱۸-شهريور-۱۳۹۷, ۰۷:۴۷ صبح
ارسال: #2096

اینهایی که میگین موارد خیلی کوچیکه که ممکنه برا هر کسی اتفاق بیفته،و رسیدن به اونها خیلی سخت نباشه لطفا از موارد. پر اهمیت و بزرگ تعریف کنین که رسیدن به اونها خیلی سخت باشه مثل پیدا کردن کار،ازدواج و موفقیتهای بزرگ
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، لومانا ، کیاناز ، باران 94
۱۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #2097
اینکه به هر چیزی فک کنید کائنات دست به دست هم میدن تا به اون هدف و خواستمون برسیمتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط کیاناز ، (*ســارا*) ، ghazale-mej ، باران 94 ، 74209-NEGiiin
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #2098
سلام .میشه راهنمایی کنید که چطور کاری کنم که شخصی منو خیلی وقته ندیده وقتی منو دید اونقدر از من خوشش بیاد که خودش بیتد سمتم برای شروع ارتباط خوب
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #2099
'*مهرینااا ( مهری کوجولووو ) * dateline='' نوشته است:  همه اینا درسته ، تلاش باید باشه ، ولی خیلی جاها معجزه هم میشه
جاهایی که اصلااا فکر نمیکنی اتفاق بیوفته

قانون جذب یکم کارارو راحترر میکنه و سریع تر پیش میبره ، همین

بله میشه همه چیزو از خرید ماشین گرفته تا مهاجرت به امریکا از طریق قانونی رفت ، ولی همیشه همه چیز به شرایط قانونی بستگی نداره

ممکنه شماها همه اینکارارو انجام بدی ولی امریکا راهت ندن ، به دلایلی که از قبل فکرشو نکرده بودی
یا ماشین مورد علاقتو بخری ولی مشکل داشته باشه

پس همیشه همه چیزو نمیشه با راه قانونی و اصلیش جلو رفت ، یه قسمتاییش دست ما نیس ، اون قسمتارو میسپریم دست فرشته ها و قانون جذب و اینا

منم موافقم اخه بعضی چیزا به معنای واقعی دست خود ادم نیست یه چیزایی دیگه از توان ما خارج هستش و اینجاست که قانون جذب به نظرم به کمکمون میاد...

نقل قول
 سپاس شده توسط نازنین نرجس
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام