• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

تجربه هاتونو از قانون جذب بگین

۲۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #1

تجربه هاتونو از قانون جذب بگین
مهسان بیا بگو روشنمون کنBig GrinBig Grin

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، سراب ، ala ، secret ، nasibe_603 ، xoshgele ، Taraneh_Payiz
۲۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ صبح توسط Nazi.)
ارسال: #2

RE: تجربه هاتونو از قانون جذب بگین
قانون جذب یا همون راز از تفکراتون سرچشمه میگیره!
من تمام زندگیم از قانون جذب گرفته میشه چون تصوراتم خوبه.

غزل جون نباید تفکراتت منفی باشه! اگر بگی این اتفاق نباید بیفته دقیقا برعکس جواب میده!

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، neda22 ، arghavantree ، eli.naz ، raha20 ، تندیس70 ، secret ، nasibe_603 ، icegirl ، 3tayesh_t ، عسل 139396 ، Taraneh_Payiz
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #3
من حدود یک سال که با این پدیده آشنا شدم....اگر علاقه مند بودین.... یه سری مطالب مرتبط هم میذارم...

همون یک سال پیش ته دلم شک داشتم که این قانون عمل کنه...اما واقعا شدنی.....

نمونه هایی که میزنم خیلی کوچیک و پیش پا افتاده ان.....چون درخواستای کوچیکی بودن....و به قولا من در فرکانس اونا قرار گرفتم....

مثال اول.....یه روز داشتم آرایش می کردم....دیدم تراش ندارم.....بعد فکرکردم که رفتم بازار برم نوشت افزار فروشی یکی بخرم....یه لحظه تو دلم گفتم یعنی قیمت تراش چنده؟؟؟

چون ما هیچ وقت از این تراش معمولیا نداشتیم.....با صدای بلند گفتم خدایا یه تراش بفرست....

رفتم بازار.....از مسیر نوشت افزاری هم رد شدم اما یادم رفت بخرم.....یه لباس واسه خواهرم خریدم....از در مغازه که بیرون اومدم.....مغازه دار گفت...خانم خواهرتون چند سالشه؟؟؟؟؟؟ما به مناسبت عید شعبان اشانتیون داریم.....من داشتم من من می کردم که یه چیز کوچیک گذاشت توی نایلکس.....رسیدم خونه نایلکس باز کردم.....یه اسباب بازی بود...یه تخت خواب کوچولو......

وقتی باهاش ور رفتم....ماتم برد.....یه تراش دو قلو بود......

برای رسیدن به شاهزاده..... باید قورباغه های زیادی را ببوسید...
نقل قول
 سپاس شده توسط Nazi ، درسا ، farnoush ، atrisa33 ، سراب ، betsabeh ، khoodka ، محدثه ، HiddenBride ، mattina ، النا ، نارسيس ، Princess Bell ، parasto parvaz ، jojo gogoli ، Ghazaljoon ، فرزان ، khoshhalam ، khofte ، samira mz ، asal khano0m ، یاسی65 ، hanie ، پرنیا جون ، bahare71 ، marisa ، naghash ، jupiter ، arghavantree ، ayda ، نارینه ، باران1994 ، وفا ، آتـنـا پـارسیـان ، مهرانا 21 ، hachiko ، ghasedak- ، ay naz ، sahar_paeez ، عشق ، suniyarad ، ghazal joooooooooon ، zhaleh95 ، -نسترن ، SaraRad ، sahel58 ، ani tah ، sahar asal ، فرنوش جون :) ، dokhi_cheshm_abi ، FaRzAnEh 731 ، fatima.s ، samane74 ، ماه عروس ، amanda-69 ، شیرین‌ترین ، ailineto ، najmesn ، taraneh nemati ، eli.naz ، samira*reza ، gity ، Fereshteh K ، "helia" ، ترانه شرقی 3 ، ماهرخ تبریزی ، melody68 ، تندیس70 ، secret ، مژگان1991 ، ramdokht ، goldokhtar2 ، p@rdiS ، h0daa ، nasibe_603 ، دی بانو ، bily ، آزي66 ، sanaz222 ، ماهرخ 93 ، parisa-kz ، maryamhamta ، saahaar banoo ، Melijoon ، hengamehh ، Sir@ng ، mina_v ، A.Bidel ، ghoghnoose ، 3tayesh_t ، mina91 ، Ailin~hp ، *مهرینااا ( مهری کوجولووو ) * ، Memool ، عسل 139396 ، mahya .kh ، *elay* ، Taraneh_Payiz ، M@!-!YA ، sa-za ، Bluegirl ، .: NEGIN :. ، یار پنهان
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ صبح توسط Nazi.)
ارسال: #4

اول راجع به رشته ای که الان دارم توی دانشگاه میخونم میگم.
من زمانی با قانون جذب آشنا شدم که اصلا هیچی درمورد آیندم نمیدونستم! اونموقع تازه کانون زبانو تموم کرده بودم و حس میکردم تنها درسی که دوست دارم و میتونم تحملش کنم زبانه! و رفتم تو کارش! هرکی میگفت کنکور؟ میگفتم فقط زبان!اونم کجا؟ میگفتم میخوام اصفهان قبول شم. قبلا اصفهان میرفتیم من با توریستا حرف میزدم.
پس همه اش به این فکر میکردم که من باید رشته مترجمی اونم اصفهان قبول شم تا مدام برم با توریستا حرف بزنم!
خوب! چند سال بهش فک کردم! فقط به این جمله که من رشته مترجمی زبان اصفهان قبول میشم!
و...
قبول شدم! یعنی جذبش کردم و بهش رسیدم!

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، farnoush ، betsabeh ، a_r_e_z_oo ، parasto parvaz ، دریا ، فرزان ، hanie ، پرنیا جون ، marisa ، naghash ، sahi ، باران1994 ، وفا ، مهرانا 21 ، mahboobe ، ghazal joooooooooon ، دختر پـــاییز ، SaraRad ، sahel58 ، FaRzAnEh 731 ، amanda-69 ، ماهرخ تبریزی ، yasyms ، secret ، مرجان1368 ، goldokhtar2 ، nasibe_603 ، bily ، parisa-kz ، hengamehh ، A.Bidel ، ghoghnoose ، 3tayesh_t ، Memool ، عسل 139396 ، Taraneh_Payiz ، M@!-!YA
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #5
مثال دو:

چند روز پیش داشتم میرفتم سر کار.....اینجا خیلی هوا گرمه.....اونم ساعت 6 بعد از ظهر....و تاکسی که اصلا گیر نمیاد...

رفتم سر ایستگاه.....گفتم خدایا ....می دونی روزه ام.....واقعا حس ندارم سر پا بایستم....یه تاکسی ترتمیز.....کولردار.....بفرست بیاد...

از سر پیچ یه تاکسی اومد....تاکسی منطقه خودمون بود.....با اینکه خالی بود....رد شد رفت....گفتم :....وااااا....چرا رفت این؟؟؟

چند ثانیه یعد....یه پراید کنارم ایستاد.....رفتم توی تاکسی خشکم زد.....کولر روشن.....یخ.....آهنگ پیانو ریچارد گلاریدمن.....راننده خوشتیپ......یعنی کفم برید.....

تازشم رسیدیم سر دو راهی گفت خانم بریم....فلکه یا چهار راه.......منو میگی.....(راننده تاکسیا رو فحش بده اما نگو مثلا برو فلکه)......این داشت از من می پرسید......

رسیدیم .....با دست لرزون کرایه رو دادم......اگر کرایه هم نمی گرفت....من حتما سکته میزدم....

برای رسیدن به شاهزاده..... باید قورباغه های زیادی را ببوسید...
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، tameshki ، parasto parvaz ، فرزان ، asal khano0m ، Neda.M.N ، پرنیا جون ، naghash ، نارینه ، باران1994 ، مهرانا 21 ، ay naz ، mahboobe ، سعیده پیروز ، ghazal joooooooooon ، paryaaaa ، SaraRad ، ani tah ، sahar asal ، FaRzAnEh 731 ، samane74 ، ماه عروس ، taraneh nemati ، gity ، ماهرخ تبریزی ، yasyms ، melody68 ، رها92 ، secret ، goldokhtar2 ، p@rdiS ، صفا ، nasibe_603 ، bily ، ماهرخ 93 ، parisa-kz ، saahaar banoo ، Melijoon ، hengamehh ، Sir@ng ، ghoghnoose ، 3tayesh_t ، Memool ، عسل 139396 ، mahya .kh ، Taraneh_Payiz ، M@!-!YA ، arooschik ، رها ناز
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ صبح توسط Nazi.)
ارسال: #6

غزل جون بهش فک کن! بنویسش! سعی کن جملات مثبت رو تکرار کنی!

من وقتی فیلم جذب رو دیدم توش مرده میگفت وقتی اسباب کشی کردیم وسایلا رو جمع و جور میکرده یه دفتر نقاشی دیده که مال خیلی وقت پیشاش بوده. تو اون آرزوهاشو کشیده یا عکسشونو چسبونده بود.

و توی همون دفتر عکس خونه ای رو دید که الان داشت بهش اسباب کشی میکرد!

من همیشه عاشق داشتن یه کتابخونه بزرگ بودم که همه کتابی داشته باشه! نقاشیش کردم و ...
الان همونو دارم!

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، farnoush ، tameshki ، soniya ، parasto parvaz ، فرزان ، naghash ، مامان شیدا و روشا ، ayda ، ay naz ، sahar_paeez ، girl_74 ، ghazal joooooooooon ، sahel58 ، negi.f ، FaRzAnEh 731 ، taraneh nemati ، gity ، "helia" ، secret ، مرجان1368 ، nasibe_603 ، bily ، hengamehh ، 3tayesh_t ، ماهرخ تبریزی ، Memool ، Taraneh_Payiz ، M@!-!YA ، یار پنهان
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #7

آره باید هم تصوراتت هم جذبتو و اعتماد بهشو قوی کنی!

بچه ها یه آبجی 10 ساله دارم اونم یه دفتر نقاشی واسه جذب داره!
یه مدت پیش داشتم اتاقشو مرتب میکردم دفترشو دیدم! نقاشیهاشو نگاه کردم. حدودا 10 تا آرزو داشت به 4-5 تاش رسیده بود! و بالاشو تیک زده بود بهش رسیدم! Smile ایییینقد برام جاالب بود که نگو!

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، farnoush ، atrisa33 ، soniya ، betsabeh ، hanie ، پرنیا جون ، naghash ، باران 2 ، دریا73 ، sahel58 ، susi ، sahar asal ، Perlanta ، gity ، ماهرخ تبریزی ، رها92 ، secret ، nasibe_603 ، hengamehh ، 3tayesh_t ، Memool ، عسل 139396 ، sevda khanum ، Taraneh_Payiz ، M@!-!YA ، یار پنهان
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #8

غزل جون یه مدت بهش فک کن. به نظر من بهتره یه جا بنویسیش! من خودم نمینویسم! مدام بهش فک میکنم! خودتو توی اون شرایط بذار. حس کن الان اونجوریه که تو میخوای. بهش که فک کردی اجازه بده سرتاسرت پر از یه فاز مثبت شه! حتی چشماتو ببند و آروم لبخند بزن که الان اون چیزی که میخوای رو داری! اگه این کارا رو کردی و بعدش اجازه ندادی افکار منفی تو ذهنت بیاد درسته!
نباید بذاری یه کوچولو هم شک وارد ذهنیاتت شه.

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، پرنیا جون ، shaparak_7777 ، ay naz ، gity ، secret ، nasibe_603 ، عسل 139396 ، باران طلایی ، Taraneh_Payiz ، M@!-!YA ، یار پنهان ، رها ناز
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #9

(۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ صبح)nazzila نوشته است:  
(۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ صبح)Nazi نوشته است:  آره نازیلا جون. اول تصور کن بعد بهش اعتقاد پیدا کن! یعنی باااااااید تو دلت مطمءن باشی که این اتفاق میفته. اونوقته که جواب میده!
نقاشی کردن و نوشتنش هم واقعا جواب میده!

نازی جون واسه امتحانو موفقیت کاریم جواب میده؟

شدییییییییییییید!!! من هردوتاشو به دست آوردم! مثلا امتحانمو اصلا نخونده بودم و به یه نمره ای احتیاج داشتم تا معدلم بیاد تو یه مرزی! امتحانمو بد دادم اما اینقد خودمو مطمئن کردم که فلان نمره رو میگیرم که وقتی نمرمو زدن شاخم دراومد و احساس کردم استاد بخاطر حضور غیاب یا تحقیق اینهمه نمره بهم داده! البته شایدم امتحانمو خوب داده بودم به نظرم بد بوده! Rolleyes

و موفقیت کاری!
یه مدت بود بدجوری پول لازم بودم! به شوشو نمیتونستم بگم اون وضعش از من بدتر بود! بابام هم گناه داشت آخه خودش هروقت دستش باشه بهم پول میده!
اینقد اینترنتو دنبال کار گشتم.. هر فکری به ذهنم رسید اما هیییییییچ! همش به کار کردن فکر میکردم.. به یه شغل عالی با درآمد خوب. تا اینکه از یه جای غیر قابل باور بهم پیشنهاد کار شد! و تست که دادم از کارم خوشش اومده بود و من به موفقیتی ک میخواستم رسیدم! Cool

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، farnoush ، nazzila ، کاملیا ، shaparak_7777 ، naghash ، gity ، "helia" ، رها92 ، secret ، nasibe_603 ، عسل 139396 ، Taraneh_Payiz ، marziye521 ، یار پنهان
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ صبح توسط Zahraa.)
ارسال: #10
من اسم قانون جذب رو خیلی دیدم و شنیدم؛ اما هیچ‎وقت اونقدر برام مهم نبود که برم کتاب راز رو بخونم مثلا. اما می‎دونم یه همچین چیزی (یا مشابهش، چون گفتم، در این باره مطالعه ندارم که بدونم دقیقا چیه) بنا بر اعتقادات اسلامی هم صحت داره.

یه مثال خیلی خیلی جالب و معروف البته، که دو نفر از یک اتفاق مشابه، دو چیز مختلف رو انتظار داشتند و دقیقا انتظارشون به وقوع پیوسته، در این رابطه تو تاریخ هست:

«وقتی آسیه روی آب نیل صندوقچه‌ای دید، آن را برداشت و در آن را باز کرد و دید که نوزادی در آن است. آسیه وقتی چشمش به این نوزاد افتاد گفت: این روشنی چشم من و تو است و ما او را به فرزندی می‌گیریم زیرا برای ما خیر و نفع خواهد داشت. آسیه با یک فال خوب به بهشت رفت. فرعون گفت: فکر کنم این همان بچه‌ای است که قاتل من خواهد بود. از یک حادثه فرعون فال بد زد و به سرنوشت بد گرفتار شد و آسیه فال خوب زد و به درجه‌ی اعلای بهشت رسید.»

( منبع: http://ch3.ir/samtekhoda/index.php?optio...Itemid=300 )

اما تا جایی که من اطلاع دارم، یه فرق اساسی بین قانون جذب روانشناسا و این اعتقاد تو اسلام هست.

از نظر دین، منشا همه خوبی‎ها و همه حوادث و اتفاقات خداست. اما ساز و کارهایی وجود داره تو عالم خلقت که انسان رو سرنوشت خودش تاثیر می‎ذاره؛ حتی رو اتفاقاتی که به ظاهر هیچ ربطی به اراده ما نداره. مثلا تو روایات اومده که: «بلا در هوا معلق است، اگر شما فال بد بزنید گرفتار آن می‎شوید و اگر فال خوب بزنید آن بلا برمی‎گردد.» یا از امام صادق (علیه السلام) نقل شده که: «هنگامی که خدا را می‏خوانی چنان بیندیش که دعایت برآورده شده و خواسته‏ات آماده است».

اما تو قانون جذب اثری از خدا نیست. تنها صحبت از انرژی و کائنات و ضمیر ناخودآگاه انسان و ... است. با قانون جذب انسان‎ها به دنبال خدایی کردن در زمین هستند و من اینو از طرفدارای پروپاقرص این داستان هم شنیدم.

البته منظورم این نیست که هرکس به این قانون اعتقاد داره منکر خداست، نه. اصل ماجرا هم درسته.

اما به نظر می‎رسه نیت اصلی آغازکنندگان و مبلغان جدی این قانون چندان خالص نیستWink

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، فندق ، درسا ، Elena ، سوگل ، rezvane ، کاملیا ، نارینه ، شمیم ، هستی_مریم ، SaraRad ، Perlanta ، fatima.s ، saye_roshan88 ، secret ، nasibe_603 ، عسل 139396 ، Taraneh_Payiz ، bano70 ، Rsetare
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام