• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تجربه سفر با اسنپ

۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #101
RE: تجربه سفر با اسنپ
(۳۰-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ عصر)'ستی‌لیته' نوشته است:  
(۲۶-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ صبح)'نازلی جان' نوشته است:  بچه هاقضاوت کردن این راننده ها اصن خوب نیس همسر من الان بره اسنپ اونم چجوری عرض کنم که بعد از اداره ش که ساعت ۲تموم میشه مستقیم میره اسنپ بدون اینکه ناهار و بیاد خونه تا ساعت ۹شب کار میکنه شما حساب کن میشه چهارده الی پونزده ساعت کار شرایط اقتصادی یه جوریه که حقوق اداره برا یه زندگی معمولی کافی نیس وگرنه کی از استراحت و ارامش و پیش زن و بچه ش بودن بدش میاد و اینکه دلیل اژانس نرفتن خیلیا مثل همسر من اینه که اگه اژانس بره باید جمعه م بره و اینکه هر روز بره و این امکانش نیس حالا با این وضعیت ترافیک و الودگی همسر من شبا با سر درد میاد هر شب ، ما فقط شش ماهه عروسی کردیم و منم از یه شهر دیگه اومدم تهران و اینجا کسی و نداریم به این سختی داریم زندگی میکنیم حالا طرف میاد پولی و که حق راننده س و نمیده یا غر میزنه شخص اگه مجبور نباشه با مدرک لیسانس نمیاد منت هفت هشت تومن پول و بکشه 

پول ندادن به راننده‌ای که کارش خوب نیست اصلا درست نیست. وقتی انتظار داریم با ما قانونی و درست برخورد بشه نباید خودمون قانون رو زیر پا بذاریم. آدم خیلی باشخصیت پول رو می‌ده و به راننده می‌گه که من از دادن این پول راضی نیستم چون شما باعث شدین من خیلی دیر برسم. بعدم با خدمات اسنپ تماس می‌گیره. قبل از جنایت کسی رو محکوم نباید کرد. 
در مورد شما هم نازلی عزیز، اگه می‌تونی برو سر کار که همسرت حداقل ۶ عصر دیگه بیاد خونه و از سردردش کاسته بشه. 

عزیزم من دانشجوام فعلا امکان کار کردن ندارم همین اینکه هم درس میخونم هم کار میکنم وقتم و میگیره همه رو نباید متهم کرد حالا یه نفرم هس میاد اسنپ میگیره راننده میره نیم ساعت وایمیسته تا طرف تشریف فرما بشه بعدم که میاد هزنیه دیرکرد و پرداخت نمیکنه خب الان تکلیف راننده چیه این اتفاقا زیاده برای هر دو طرف 

نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۷:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۷:۵۲ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #102

منم موافقم که محاسنش بیشتر از معایبشه.هم اسنپ هم تپسی.من توی تپسی خیلی خانم دیدم.یا توی اسنپ دیدم که آقاهه برای راهنمای نقشه صدای دخترش رو گذاشته بود.یعنی دارن همه جوره با خانواده هاشون برای شغل شون کنار میان.بالاخره همه ی ما هم آدم هستیم.خوب و بد توی همه صنفی هستتصویر: images/smilies/biggrin.gifفقط میشه با اون آدم مشکل پیدا کرد.نه کلاً با اون صنفتصویر: images/smilies/biggrin.gif

به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنونتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdisss ، shokoofeh 67
۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #103
سلام من چند روز پیش برای مادر و پدرم اسنپ گرفتم ! راننده اسنپ بعد نیم ساعت معطل کردن وقتی رسیده بود دم در خونمون گفته بود که بیشتر از دو نفر سوار نمی کنم !!!
چرا چون گیتار اقا صندلی عقب بوده !! واقعا چرا بعضی ها اینقدر پروو هستن !!؟؟؟
و درخواست پول بیشتر کرده بود !!!!!!!!!!! بابام هم قبول نکرده بود و گفته بود شما از اول باید میگفتی که نمیتونی بیشتر از دو نفر سوار کنی !! نه اینکه درخواست پول بیشتر کنی ! ایشون در صورتی مارو نیم ساعت معطل کردن که یک کوچه بالاتر بودن ! و وقتی بار اول من بهشون زنگ زدم گفتن من 5 دقیقه دیگه اونجااام !! خدا می دونه داشته چیکار میکرده !
اسنپ واقعا خوبه به یک اس ام اس تذکرات لازمه داده شد اکتفا نکنی و توی این موارد یک زنگی به مسافر بزنی !
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa ، نسترن 2016
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #104
(۳-خرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۵۹ صبح)'مونا السادات عباسی' نوشته است:  سلام من چند روز پیش برای مادر و پدرم اسنپ گرفتم ! راننده اسنپ بعد نیم ساعت معطل کردن وقتی رسیده بود دم در خونمون گفته بود که بیشتر از دو نفر سوار نمی کنم !!!
و درخواست پول بیشتر کرده بود !!!!!!!!!!! بابام هم قبول نکرده بود و گفته بود شما از اول باید میگفتی که نمیتونی بیشتر از دو نفر سوار کنی !! نه اینکه درخواست پول بیشتر کنی ! ایشون در صورتی مارو نیم ساعت معطل کردن که یک کوچه بالاتر بودن ! و وقتی بار اول من بهشون زنگ زدم گفتن من 5 دقیقه دیگه اونجااام !! خدا می دونه داشته چیکار میکرده !
اسنپ واقعا خوبه به یک اس ام اس تذکرات لازمه داده شد اکتفا نکنی و توی این موارد یک زنگی به مسافر بزنی !

حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و بگید که این اتفاق افتاده اونا باهاشون به شدت برخورد میکنن

نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #105
(۳-خرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۵۹ صبح)'مونا السادات عباسی' نوشته است:  سلام من چند روز پیش برای مادر و پدرم اسنپ گرفتم ! راننده اسنپ بعد نیم ساعت معطل کردن وقتی رسیده بود دم در خونمون گفته بود که بیشتر از دو نفر سوار نمی کنم !!!

در اینجور مواقع وقتی گزارش داده بشه اسنپ حساب کاربری اون راننده رو دایمی مسدود میکنه

نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #106
سلام دوستان
منم موافقم که مزایاش بیشتره
منم معمولا از اسنپ رز استفاده میکنم و خیلی راضی هستم
حتی دیدم بعضی راننده های خانوم میگفتن از اسنپ خواستن که فقط مسافرهای خانوم رو براشون مشخص کنه و اگه درخواست کننده آقا باشه تایید نمیشه

نگهدارنده اش نیکو نگه داشت وگرنه صد سبو نفتاده بشکست
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #107

سلام
من عادت به پرداخت نقدی ندارم و بیشتر مواقع حساب کاربری اسنپ ام رو شارژ میکنم و پرداخت انلاین انجام میدم
ولی چند باری هست که حسابم رو که شارژ میکنم ، حساب اسنپ ام شارژ نمیشه !! ولی پول از حسابم کم میشه !!
دفعه های قبلی پول بعد نیم ساعت برگشت می خورد و به اصطلاح تراکنش ناموفق بود ! ولی این بار اخر نه پولم برگشته نه چیزی !!
الانم سه روز که دارم از اسنپ پیگیری میکنم ولی جواب درستی به من ندادن !! تا ببینم نتیجه چی میشه
گفتم بیام اینجا بگم حواستون باشه

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #108
آنلاین پرداخت میکنی یا با 724# ؟؟
اگه با 724 پرداخت میکنی و گوشیت دو سیم کارته ست، بهم بگو که بگم چه مشکلی پیش اومده

یه دختر 69ی که با پسردایی 69یش ازدواج کرده

نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #109
این چند وقته که همش کارمون با اسنپه. ولی خداییش میصرفه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام