• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تالار یا باغ خوب در کرمان

۲۶-بهمن-۱۳۹۴, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #31
RE: تالار یا باغ خوب در کرمان
(۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ عصر)fati.amiri نوشته است:  من تالار عرشیا رو چند وقت پیش دیدم . متاسفانه از برخورد مدیر تالار خوشم نیومد واسه همین پیگیر نشدم دیگه. اما اگه واقعا غذاش از کاخ بهتر باشه دکورشم عوض شه حتما میرم عرشیا . چون غذا خیلی برام مهمه که خوب باشه

عزیزم این تالاری که من میگم اسمش (ارشیا )هست توی جاده قدیم ماهان کیلومتر 5 بعد از میدون تره بار ولی اگه شما (عرشیا )رفتید شاید جای دیگه ای دیدی تالار ارشیا مدیریتش فامیلشون مهاجری هست خانم خوش برخورده اینم شمارشونه 09377536444 اگه دیدی با تالاری که رفتی فرق میکنه تماس بگیر ببین کی خانم مهاجری هست بریدسالن ببینی خودش بهتر توضیحات میده ما هم شب اول رفتیم یکی از پرسنل بجای مدیریت تو اتاق بود قیمت هارو بهمون گفت که خیلی معمولی اطلاعات داد ولی دو روز بعد که رفتیم خانم مهاجری خودشون بودن که با توضیحاتش من تمام دو دلیم از بین رفت برا تست غذا باهاتون هماهنگ میکنه هر شبی که عروسی داشته باشه با غذای انتخابی شما مشترک باشه باهاتون هماهنگ میکنه که برای تست غذا برید و ورودی عروسش فرش قرمز و گل آرایی دو طرف فرش داره که ورود عروس شاهانه میکنه آتیش بازی برای ورود و دیجی خیلی باحالی هم داره
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra khanoom
۱-اسفند-۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #32
(۲۴-بهمن-۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ عصر)hadishafii نوشته است:  سلام خدمت شما
اگه دنبال تشریفات خوب میگردین که از این سردرگمی بیرون بیایین و مناسب با بودجه شما بهترین تالار وباغ رو پیدا کنید با این شماره تماس بگیرین 09133877981
ما بهترین باغها رو به شما در کرمان معرفی میکنیم
و بهترین دی جی وخواننده ونور پردازی ودی جی خانم جهت تالار در اختیارتون می گذاریم
گروه تشریفات اکسیر در کرمان هم اکنون در خدمت شماست
...................
telegram:@hadishafii
telegram:@tashrifat_exir

09365521299
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #33
سلام. اگه براتون مهم نیست که چه قد پول واسه تالار خرج کنید خب باغ بهرامی رو بگیرید که از همه نظر خوبه و همچنین میتونید مجانی از محیطش استفاده کنید واسه عکس هاتون که خیلی قشنگ میشه ولی خب کمترین منوش میشه حدودا 36 تومانه. پالییز هم از نظر همه چی خوبه ولی به نظر من عرشیا خیلییییییی بهتره نسبت به پالییز هم خیلی قشنگ تره هم محیطش بزرگتر و هم غذاش عالی و خیلی هم باسلیقه هستند از فروردین که گفت کلا دکورشو عوض میکنه الانم خیلی قشنگ بودو قیمتشم یکم کمتر از پالییزه و همچنین میتونید یه سری چیزا رو از منو کم کنید و اون براتون پولشو کم میکنه ولی پالییز اینطوری نبود ولی خب راه عرشیا یکم دوره ولی پالییز خب بیشتر تو قسمت شهره.و درمورد تالار کاخ خب تالار خوبیه از همه نظر و قیمتاشم نسبت به پالییز و عرشیا ارزونتره ولی مشکلی که داره تعداد مهمونا اگه کمتر از 700 تا باشه یه سالن بهتون میده که بین خانوما و آقایون پارتیشن میذاره که اگه مهموناتون مثل ما 500 تا 600 باشن خیلی شلوغ میشه من خوشم نمیاد ولی اگه مهموناتون 700 به بالا باشه دوتاسالن رو میدن که اینطوری خب خیلی خوبه. تالار وصال خوبه ولی خب تقریبا قیمتاش مثل کاخه که کاخ شیکتر و بهتره و تالار قرمز هم محیطشو اصلا دوست نداشتم. تالار مجلل هم به نظرم بی نهایت بزرگه و جاش اصلا خوب نیست. این تجربیات من از تالارهای مختلفه.

تاریخ عروسی : 95/06/03 خداروشکر
تالار : ارشیا = عاااالی
آرایشگاه : رومی = فوق العااااده
آتلیه : سعادت = واقعا خیلییییی عاااالی
مزون : مریم 99 = عاااالی
نقل قول
 سپاس شده توسط sogoli jooon
۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #34
سلام دوستان می خواستم درمورد تالارم (ارشیا) بگم که خیلی عالی بود و ما راضی هستیم. کارکنانش خیلی خوش برخورد و شیک بودن و غذاهاشونم خیلی عالی بود ما جوجه و رولت داشتیم و از همه نظر خوب بود.

نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال* ، sogoli jooon
۱۴-شهريور-۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #35
عزیزم. تعداد مهماناتون چند نفر بود. هزینه تالار چقدر شد?
نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال*
۸-مهر-۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #36
سلام دوستان من عروسم عید قربان بود تالار کاخ بودم
عالی بود همه چیز . غذا . دیجی . نحوه برخورد همه چیز عالی بود توصیه میکنم حتما برید کاخ
نقل قول
 سپاس شده توسط *نهال* ، sogoli jooon
۴-آبان-۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #37
(۱۴-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ عصر)yasaman_ab نوشته است:  عزیزم. تعداد مهماناتون چند نفر بود. هزینه تالار چقدر شد?

عزیزم 530 نفر جوجه و رولت و سالاد و ژله و نوشابه قوطی 32000 تومان نفری

نقل قول
 سپاس شده توسط lili*malos
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #38
سلام دوستان من این ماه دوشب پشت هم رفتم عروسی یکی پالیز یکی کاخ که به نظرم کیفیت غذای کاخ خیلی بهتر بود.هر دو عروسی هم شامشون یکی بود که قشنگ میشد مقایسه کرد.
یه سوال دیگه تفاوت قیمت کاخ و ارشیا حدودا چنده؟؟

به لطف خدای مهربون تاریخ عقدم به زودی مشخص میشه
عقد محضری:96.1.10
عروسی انشاالله:96.5.22
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #39
سلام دوست جونا تالار کسری به نظرتون چظوره؟خوبه؟
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #40

(۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ صبح)مژده بانو نوشته است:  سلام دوست جونا تالار کسری به نظرتون چظوره؟خوبه؟

آره عزیزم خوبه من عروس دختر داییم اونجا بود

لطفا میشه برای سلامتی بابام ی صلوات بفرستی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام