• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تالار یا باغ خوب در کرمان

۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ صبح توسط sahar93.)
ارسال: #11
RE: تالار یا باغ خوب در کرمان
سلام عزیزان ما چون میخواستیم فقط پنجشنبه باشه عروسیمون مجبور شدیم تالار بهارستان گرفتیم.دیدم کسی هیچی ازش نگفته.اگر رفتین اونجا برام بگین.دعام کنین عزیزان.

اینم ادرس سایت تالار بهارستان هست http://talarbaharestan.com/
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #12
برا مهمون های زیاد مثلا ٤٠٠ نفر به بالا سلف سرویس جواب نمیده،شلوغ میشه و از کنترل خارج میشه،
قیمت سه مدل غذای کاخ با جچهار مدل پلو قبل عید واسه تالار کاخ تا ٣٠ تومن بود واسه هر نفر،که حق سرویس و مالیات ارزش افزوده بهش اضافه میشه
در هر صورت کاخ نسبت به تالار های دیگه با توجه به امکاناتش بصرفه تره
قصر فیروزه من شخصا دوسش نداشتم،شیک نیست،غذاشم خوب نیست
باغ بهرامی،واسه یک مراسم تجملاتیه،مسلما واسه کسایی خوبه که سرویس خوب،دکور شیک میخوان مناسبه،ولی خوب از بقیه گرون تره
هتل پارس، اصلا بصرفه نیس،فقط پول ستاره های هتلش رو میگیره،کسی که میخواد بره هتل پارس قبلش اگه یک سر به باغ بهرامی بزنه حتما منصرف میشه
مهمانسرای جهانگردی، غذای خوب ،ولی پذارایی و پاسخ گویی مسئولین و مسئولیت پذیریشون افتضاحححححححححححححححححح
بوتیا و گلستان،قدیمی شدن دیگه و متاسفانه دکورشون دیگه رسما بدرد نمیخوره،بوتیا باز بهتره ولی داخلش خیلی دهاتی تزیین شده
پالیز، بنظرم کسی که میخواد بره پالیز باید قبلش به کاخ هم سر بزنه،چون از نظر دکور من کاخ رو به پالیز ترجیح میدم،از نظر پذیرایی مث کاخ،از نظر غذا که من باز کاخ رو ترجیح میدم،غذای پالیز رو اصلا نمیپسندم،ولی در کل منوش از کاخ یکم گرونتره

این بود اطلاعات من

عقد: اسفند ٩٣
عروسي: ايشالله تابستان ٩٤
برام دعا كنيد مشكلاتم حل شهCrying
نقل قول
 سپاس شده توسط VOROOJACK ، zahra khanoom
۱۲-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ عصر توسط شیلا80.)
ارسال: #13
بچه ها من رفتم باغ بهرامی رو دیدم. غذاش عالیه ولی سالن هاش اصلا قشنگ نیست. خیلی هم کوچیکه!Undecided
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #14
بنظر من باغ بهرامی الان شیک ترین محل برای عروسی تو کرمانه،بخاطر محیطش و نوع سنگی که تو نما استفاده کرده عکسا فوق العاده شیک بنظر میان،من که با باغ بهرامی قرار داد بستم،و واقعا از انتخابم راضیم

عقد: اسفند ٩٣
عروسي: ايشالله تابستان ٩٤
برام دعا كنيد مشكلاتم حل شهCrying
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #15
داداش من هتل پارس عروسیش بود حدو35میلیون در امد برا300نفر سلف بود بعدشم بقیه غذاها رو بهمون ندادن حدود100تا نوباشه پپسی اضاف امد ندادن گفتن استفاده شده فقط پول میگیره کاخ از همه نظر بهتره

دنیای دخترا پر از غصه هایی یواشکی
نقل قول
 سپاس شده توسط zahra khanoom
۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ عصر توسط saba-banoo.)
ارسال: #16
عروسی پسر خاله ی من همین چندوقت پیش بود توی تالار بوتیا... به معنای واقعی افتضاح بود... ظاهر تالار که خیلی بهم ریخته و قدیمی بود. سرویس دهیشون دیگه بدتر... یه سری هنوز پذیرایی نشده بودن اونوقت اینا داشتن بشقابای میوه رو از سر میزجمع میکردن.یه ذره احساس مسعولیت نداشتن که از مهنونا پذیرایی کنن... شامشون هم... هیچی نگم بهتره... ژیگو گوسفندی بود با جوجه کباب و سه مدل برنج... ژیگوش خوب بود ولی جوجه ش اصلا... دیزاین هم ذره ای جذابیت نداشت... پنج تا دونه جوجه کباب ریخته بودن کف یه دیس بزرگ اوردن گذاشتن سر میز... برخوردشون هم خیلی بی ادبانه بود. ساقدوشا داشتن گل میریختن سر عروس و داماد یهو یکیشون با داد و فریاد اومد وسط گف نریزین کثیف کردین...بعد موقع خطبه ی عقد جلو اون همه جمعیت یه جارو گرفته بود دستش داشت وسط رو جارو میزد... اصلا هماهنگی و شخصیت نداشتن... روپوشای کارکنان هم همه کثیف و پره لک...
ولی محوطه تالار خیلی قشنگ بودو تنها لطفی ک کرده بودن، اجازه دادن عروس داماد بجای رزرو باغ برای عکاسی، برن توی محوطه همونجا و عکس بندازن...
درکل ما راضی نبودیم... خیلی خیلی بهتر از این باید باشه

من تصمیم دارم عروسیمو باغ بهرامی بگیرم.چون هم محوطه ی قشنگی داره و هم خیالم از مسعولیت پذیری و همکاری و شخصیت کارکنانش راحته... غذاش هم خیلی خوبه!
حالا که آدم قراره خرج کنه، حداقل از پولی که داره خرج میشه و انتخاب هاش راضی باشه...
تالار قرمز هم من دوتا مراسم رفتم اونجا، خوب بود... هم غذاش هم کارکنانش... راه میان با همه...

من میدانم به کجای "قلبت" شلیک کرده ام...
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #17
(۱۲-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ عصر)شیلا80 نوشته است:  بچه ها من رفتم باغ بهرامی رو دیدم. غذاش عالیه ولی سالن هاش اصلا قشنگ نیست. خیلی هم کوچیکه!Undecided

سلام عزیزم باغ بهرامی هزینه برای 300 یا 400 تا مهمون چقد حدودا در میاد؟
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #18

دوستان تالار عرشیا و
پالیز خیلی عالین
برید سر بزنید
کاخ هم فاز 2 خیلی خوبه

لطفا میشه برای سلامتی بابام ی صلوات بفرستی
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ صبح توسط fati.amiri.)
ارسال: #19
(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ عصر)نهال کوچولو نوشته است:  دوستان تالار عرشیا و
پالیز خیلی عالین
برید سر بزنید
کاخ هم فاز 2 خیلی خوبه

سلام من شنیدم عرشیا کیفیت غذاش پایینه شما نظرتون چیه؟

دوستان اگه لطف کنین در مورد هزینه ها هم به طور حدودی اطلاعات بدید ممنون میشم.مخصوصا در مورد پالیز و باغ بهرامی
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #20
باغ بهرامی سایت داره برو ببین
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام