• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج

۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #931
RE: تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ عصر)'ساحلی' نوشته است:  چه خوب توضیح دادی عزیزم کاش قیمت هاشون رو هم میگفتی

خواهش میکنمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
مهر و ماه : جوجه کباب و کوبیده 100 درصد سالاد  ژله کرم کارامل شربت آب معدنی دوغ و نوشابه
و اتاق عقد و آتش بازی و.... 25 تومان

الماس غرب: جوجه و باقالی پلو با گوشت و اتاق عقد و.....56.600.000

ماهان : جوجه و کوبیده 100 درصد به همراه انواع نوشیدنی و اتاق عقد و موزیک زنده و.... 25.600 تومن

فاکتور آرشو پیدا نکردم ولی حدود 25 26 تومن در میومد

ارم هم فاکتور نداد ولی با همین منو 41 تومن میشد

همشون برای 450 نفر این قیمت میشدتصویر: images/smilies/heart.gif

روز به هم پیوستن : آذر 95 ^__^

جهیزیه : 90%
آرایشگاه : مریم قلندری
آتلیه : ؟
لباس عروس : ؟
تاریخ : ؟
تالار : ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط هانابخشی ، زندگی سالم
۱۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ صبح توسط هانابخشی.)
ارسال: #932
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ عصر)'ArOoOosak' نوشته است:  سلام منم چند روزه که تالار گردی داشتم و میخوام تجربمو بگم

تالار ماهان فردیس
تالار شیک و مرتبیه... تو قسمت لابی پیانو گذاشتن که در صورت تمایل 10 دقیقه موقع ورود عروس و داماد زده میشه
داخل آسانسور بانوان یه صفحه نمایش هست که عکسای عروس داماد پخش میشه
اتاق پرو بیرون از سالنه.... دستشویی و نماز خونه توی طبقه های مجزاست که یه حسن حساب میشه
سالن آقایون و بانوان کاملا مثل هم هستن و دوتا ستون دارن
 اتاق عقد هم بزرگ بود و در طبقه ی آخری بود..... شام عروس داماد هم تو همون طبقه سرو میشه

تالار مهروماه جاده مشکین دشت

یه حیاط کوچیک بدون گلو گیاه بود...لابی قشنگی داشت...قسمت بانوان مربع و قسمت اقایون مستطیل و نا فرم بود که من خیلی نپسندیدم
شام طبقه پایین سرو میشد
برای پخش کلیپ ویدئو پروجشکن داشتن
دستشویی و اتاق پرو تو خود سالن بود که من دوست نداشتم...
اما مدیریتش خوب بود و به آدم تعهد میداد که قیمتی که به ما داده اگر از این به بعد تورمی بشه به عهده خودشونه....

باغ تالار ارم محمدشهر
از اول ورودی تا خود سالن کالسکه دارن برای عروس داماد که هدیه س
محیط بیرونی قشنگی داشت اصلا پله نداشت که برای سن بالاها باعث اذیت نمیشد
تو حیاطش پارک داشت که دیگه بچه ها سالن نمیمونن و میرن بازی میکنن
اتاق پرو بزرگی داشت و بیرون از سالن بود و دستشویی داخل سالن
سالن بانوان از 3 مدل صندلی چیده شده بود!!! جالب به نظر نمیومد
اما سالن آقایون به این صورت نبود و فقط یه نوع میزو صندلی بود به رنگ زرشکی
خوبیه سالن هاش این بود که ستون نداشت
اتاق عقد کوچیکی داشتن و خیلی پله داشت
اما گفتن تو ماه های گرمتر تو حیاط هم میچینن
طبقه پایین اتاق عقد یه سالن کوچیک برای عروس داماد هستش که برای استراحتشونه و حمام و دستشویی هم داره و شامشون هم همونجا سرو میشه اما بوی نامطبوعی میومد

تالار الماس غرب جاده شهریار
خیلی بزرگ و شیک بود پیست رقص بزرگی داشت
میزو صندلی و ظرفای شیکی داشت
صندلی آقایون طوسی و صندلی خانوما آبی تیره بود
سرامیکاش تیره بود
جایگاه عروس دوماد خیلی شیک بود
دوتا ستون داشت اما جلو دید مهمونا رو نمیگرفت
اتاق پرو نسبتا بزرگی داشت و بعد از تعویض لباس لباسو به خودشون تحویل میدادین و خیلی راحت به مجلس میرفتین
اتاق پرو و دستشویی هم بیرون از سالن بود..
و سالن عقدش هم خیلی بزرگ نبود اما شیک بود
من خیلی خیلی از اینجا خوشم اومد اما برامون گرون میفتاد

تالار آرش جاده ملارد
اصلا ستون نداشت
وقتی مهمونا درو باز میکنن که وارد سالن بشن یه راهرو مانند بود که همونجا باید لباساشونو تعویض میکردن که اضلا قشنگ نبود یعنی اتاق پروی به اون صورت وجود نداشت
اینجا هم همکف بود و پله نمیخورد
خیلی جای شیکی نبود
قسمت آقایون هم سقفش یکم ریخته بود!
قسمت بانوان مستطیل و آقایون مربع بود
اتاق عقد برای عروس دوماد دوتا صندلی نارنجی گذاشته بودن.. و برای مهمونا صندلی به هم چسبیده مترویی
در کل خیلی از اینجا خوشم نیومد....

فعلا همینارو دیدیم و جایی که هم خوشمون بیاد هم هزینه ش به جیبمون بخوره پیدا نکردیم متاسفانه
اگر تالارهای دیگه ای هم دیدم میام اینجا و نقد میکنم
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عروسک جان دمت گرم،خیلی خوب توضیح دادیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من با تالار ارم فیکس کردم 
منم به همه این تالارایی که گفتی سرزدم و حرفات کاملا درسته ولی بنظر من اتاق عقد تالار ارم نه تنها کوچیک نبود بلکه نسبت به تالارهای که اسم بردی بزرگترم بود و اونجور که شما میگی خیلیم پله نداشت اتفاقا بنظر من یکی از نقطه های قوتش همون اتاق عقدشه که خیلی شیک ساخته شده ، درضمن خدماتی که ارائه میدن مثل هتلاست مثلا من تا حالا ندیدم دم ورودی سالن تالار یه پرسنل بذارن که درو برای میهمانها باز کنه و خوشامد گویی کنه تازه تالارای دیگه تا میتونن حتی از پرسنل خدماتشون کم میکنن که هزینه هاشون کمتر بشه
امیدوارم شمام بتونی یه تالار خوب پیدا کنی

نقل قول
 سپاس شده توسط ArOoOosak
۱۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-اسفند-۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ عصر توسط ArOoOosak.)
ارسال: #933
(۱۶-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ صبح)'هانابخشی' نوشته است:  
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ عصر)'ArOoOosak' نوشته است:  /b]تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عروسک جان دمت گرم،خیلی خوب توضیح دادیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من با تالار ارم فیکس کردم 
عروسک جان منم به همه این تالارایی که گفتی سرزدم و حرفات کاملا درسته ولی بنظر من اتاق عقد تالار ارم نه تنها کوچیک نبود بلکه نسبت به تالارهای که اسم بردی بزرگترم بود و اونجور که شما میگی خیلیم پله نداشت اتفاقا بنظر من یکی از نقطه های قوتش همون اتاق عقدشه که خیلی شیک ساخته شده ، درضمن خدماتی که ارائه میدن مثل هتلاست مثلا من تا حالا ندیدم دم ورودی سالن تالار یه پرسنل بذارن که درو برای میمانها باز کنه و خوشامد گویی کنه تازه تالارای دیگه تا میتونن حتی از پرسنل خدماتشون کم میکنن که هزینه هاشون کمتر بشه
امیدوارم شمام بتونی یه تالار خوب پیدا کنی

عزیزم مبارک باشه انشالله ب سلامتیتصویر: /images/smilies/new/lub.png
بله درست میگی ولی مثلا اتاق عقد ماهان بزرگ بود و چون ما خیلی مهمون داریم اتاق عقد ارم برامون نسبتا کوچیک بود و افراد اضافه نمیتونن سرپا بایستن
و من اشتباهم این بود که نباید مینوشتم خیلی پله داره....
ولی من هرجایی که رفتم به مادر بزرگم فکر میکردم که نمیتونه حتی یه پله هم بالا بره رو اون حساب به ذهنم زیاد اومد تصویر: images/smilies/biggrin.gifوگرنه شما درست میگی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

روز به هم پیوستن : آذر 95 ^__^

جهیزیه : 90%
آرایشگاه : مریم قلندری
آتلیه : ؟
لباس عروس : ؟
تاریخ : ؟
تالار : ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط هانابخشی
۱۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #934

(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ عصر)'ArOoOosak' نوشته است:  
(۱۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ عصر)'ساحلی' نوشته است:  چه خوب توضیح دادی عزیزم کاش قیمت هاشون رو هم میگفتی

خواهش میکنمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
مهر و ماه : جوجه کباب و کوبیده 100 درصد سالاد  ژله کرم کارامل شربت آب معدنی دوغ و نوشابه
و اتاق عقد و آتش بازی و.... 25 تومان

الماس غرب: جوجه و باقالی پلو با گوشت و اتاق عقد و.....56.600.000

ماهان : جوجه و کوبیده 100 درصد به همراه انواع نوشیدنی و اتاق عقد و موزیک زنده و.... 25.600 تومن

فاکتور آرشو پیدا نکردم ولی حدود 25 26 تومن در میومد

ارم هم فاکتور نداد ولی با همین منو 41 تومن میشد

همشون برای 450 نفر این قیمت میشدتصویر: images/smilies/heart.gif

چهخوبو کامل نوشتی 
کاش همه ی بچه ها مثل شما نقد کنن تصویر: images/smilies/heart.gif

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ صبح توسط هانابخشی.)
ارسال: #935
تصویر: ./uploads/201903/post_113675_1552250187_02360378bcd7ce3254cfad20de7a2121.attachتصویر: ./uploads/201903/post_113675_1552250137_d6f1a5c899947c9369973f8d372325fb.attach
دوباره سلام
عروسک جان منو ببخشیا ولی داری اشتباه میکنی بنظرم، اتاق عقد تالار ارم محمدشهر همونطور که گفتم از اتاق عقد تالار ماهان و چندتا تالار دیگه ای که اسم بردی بزرگتره
یبار دیگه برو ببین شاید با جای دیگه ای اشتباه گرفتی
اصلا یکی از دلایلی که من تالار ارمو انتخاب کردم همون اتاق عقدش بود که علاوه بر بزرگی خیلیم لاکچری و شیک بود
من دوتا عکس که یکیش نمای بیرونی و یکیشم نمای داخلی اتاق عقد تالار ارم هستشو میزارم که دوستانم ببینن 
اینم آدرس اینستاشه: eram_garden_hall
البته من به نظر همه احترام میزارم،فقط دارم از انتخاب خودم دفاع میکنم ولی بعضی چیزام واقعا بدیهی هستن و احتیاجی به بحث کردن ندارن فقط چون برای انتخاب باید به تالارای زیادی سر بزنی بعضی وقتا واقعا آدم گیج میشه تازه هرکدومشونم یه حسنایی دارن و یه معایبی و واقعا اینطور نیست که یه تالار واقعا از هر جهت کامل باشه مثلا یکی از معایب بزرگ تالار ماهان مدیریتشه که اجازه نصب کرین برای تصویربرداری داخل سالن هارو نمیده ولی در نهایت باید بهترین انتخابو کرد
شاد باشید
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #936
به نظر منم ارم از ماهان قشنگتر و بهتر هست
نقل قول
 سپاس شده توسط هانابخشی ، Zhinaa
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #937

(۲۰-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۰۶ صبح)'هانابخشی' نوشته است:  تصویر: ./uploads/201903/post_113675_1552250187_02360378bcd7ce3254cfad20de7a2121.attachتصویر: ./uploads/201903/post_113675_1552250137_d6f1a5c899947c9369973f8d372325fb.attach
دوباره سلام
عروسک جان منو ببخشیا ولی داری اشتباه میکنی بنظرم، اتاق عقد تالار ارم محمدشهر همونطور که گفتم از اتاق عقد تالار ماهان و چندتا تالار دیگه ای که اسم بردی بزرگتره
یبار دیگه برو ببین شاید با جای دیگه ای اشتباه گرفتی
اصلا یکی از دلایلی که من تالار ارمو انتخاب کردم همون اتاق عقدش بود که علاوه بر بزرگی خیلیم لاکچری و شیک بود
من دوتا عکس که یکیش نمای بیرونی و یکیشم نمای داخلی اتاق عقد تالار ارم هستشو میزارم که دوستانم ببینن 
اینم آدرس اینستاشه: eram_garden_hall
البته من به نظر همه احترام میزارم،فقط دارم از انتخاب خودم دفاع میکنم ولی بعضی چیزام واقعا بدیهی هستن و احتیاجی به بحث کردن ندارن فقط چون برای انتخاب باید به تالارای زیادی سر بزنی بعضی وقتا واقعا آدم گیج میشه تازه هرکدومشونم یه حسنایی دارن و یه معایبی و واقعا اینطور نیست که یه تالار واقعا از هر جهت کامل باشه مثلا یکی از معایب بزرگ تالار ماهان مدیریتشه که اجازه نصب کرین برای تصویربرداری داخل سالن هارو نمیده ولی در نهایت باید بهترین انتخابو کرد
شاد باشید

مثل همین عکسشه عزیزم ؟ چه خوبه ! خوشم اومد 
شما چقدر هرینه کردید ؟ میشه توضیح بدی، اینکه چندتا مهمون داشتی و منوی چقدر برداشتی 

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط هانابخشی
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر توسط هانابخشی.)
ارسال: #938
سلام ژینا جان
یه خوبی که ارم داشت این بود که قیمت قطعی قرارداد میبست ولی اکثر تالارها قیمت قطعی قرارداد نمیبندن و میگن بخاطر اینکه قیمت گوشت و مرغ ثابت نیست ماهم قیمت نهاییو چند روز مونده به مراسم تعیین میکنیم، اتفاقی که دقیقا برای یکی از همکارام افتاد، از من پرسید قراردام چقدر شد منم گفتم 24/500/000 میلیون بعد چند روز گفتم چیکار کردی؟ خوشحال گفت با یه تالار دیگه که حالا اسمشو نمیبرم قرارداد بسته، گفتم قیمت قطعی بستی؟ تازه پرسید قیمت قطعی چیه و بعد فهمیدم که قیمت قطعی نبسته و همون پولی که میتونست تو تالار ارم یه مراسم خوب و آبرومند بگیره داده به یه تالار خیلی معمولی اونم بخاطر 2 میلیون تومن اختلاف قیمت که اونم در نهایت ازش میگیرن
خلاصه من برای 350 نفر وسط هفته با منو جوجه و کوبیده با همه امکانات نفری 70 هزار تومن که میشه 24/500/000 میلیون تومن قرارداد بستم
البته مدیرش خیلی باهامون راه اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #939
عروسای گل کسی خودش یا نزدیکانش عروسیش باغ تالار ونوس در فردیس بوده؟ میشه بگید کارشون چطوره؟
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #940
(۲۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ عصر)'هانابخشی' نوشته است:  سلام ژینا جان
یه خوبی که ارم داشت این بود که قیمت قطعی قرارداد میبست ولی اکثر تالارها قیمت قطعی قرارداد نمیبندن و میگن بخاطر اینکه قیمت گوشت و مرغ ثابت نیست ماهم قیمت نهاییو چند روز مونده به مراسم تعیین میکنیم، اتفاقی که دقیقا برای یکی از همکارام افتاد، از من پرسید قراردام چقدر شد منم گفتم 24/500/000 میلیون بعد چند روز گفتم چیکار کردی؟ خوشحال گفت با یه تالار دیگه که حالا اسمشو نمیبرم قرارداد بسته، گفتم قیمت قطعی بستی؟ تازه پرسید قیمت قطعی چیه و بعد فهمیدم که قیمت قطعی نبسته و همون پولی که میتونست تو تالار ارم یه مراسم خوب و آبرومند بگیره داده به یه تالار خیلی معمولی اونم بخاطر 2 میلیون تومن اختلاف قیمت که اونم در نهایت ازش میگیرن
خلاصه من برای 350 نفر وسط هفته با منو جوجه و کوبیده با همه امکانات نفری 70 هزار تومن که میشه 24/500/000 میلیون تومن قرارداد بستم
البته مدیرش خیلی باهامون راه اومد

عزیزدلم شما کی قرارداد بستین ؟ میخوام ببینم الان هزینه ها چقدر فرق کرده؟ من هیچ تجربه ای ندارم هیچکسم ندارم کمکم کنه اطلاعات بده بهم از طرفیم بودجه م محدوده.کلا هم خودمو بکشم 120تا مهمون بیشتر نمیاد... یه سرچی کردم یبار دیدم مثلا تشریفاتیا میگن برای این تعداد نفری 190 به بالا . 

تو همان میشوی که به آن می اندیشی.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام