• مهناز
  • هیژا

تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج

۵-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #921
RE: تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
سلام دوستان مراسم ما تیرماه تالار قصر بابابزرگ بود، یعنی هرچی از نظم و ترتیب و مدیریت خوب این تالار بگم کم گفتم.تصویر: /images/smilies/new/new1.gif نظافت و تمیزی سالن ها و میز و صندلی ها که عالی، خدمات و پرسنلشم خیلی خوب بود مخصوصا اینکه خود خانم کاووسی بالای سر پرسنل بود و به کارشون نظارت داشت.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
شام فوق العاده خوش مزه و زیاد بود. اتاق عقد بسیار شیک و تمیز با صندلی های تمیز و مرتب. دیجی و خواننده خوب.کلا از هر لحاظ با صاحب مراسم راه میان و باعث میشن یه شب آروم و بی دغدغه داشته باشید.
مثلا با اینکه میوه رو بایدخودمون تهیه میکردیم گفتن اگه دوست داشته باشین ما براتون تهیه میکنیم و میشوریم و قبل شروع مراسم تحویلتون میدیم. واقعا میوه های عالی با قیمت مناسب گرفته بودن و با اینکه مبلغ فاکتور بیشتر از مبلغ پیش پرداختی بود اون شب اصلااا حرفی نزدن و گذاشتن فردای مراسم که برای تحویل گرفتن میوه و شیرینی و شام اضافی رفته بودیم، فاکتور رو دادن.
در کل ما بی نهایت از مدیریت و پذیرایی بسیار عالی تالار قصر بابابزرگ راضی بودیم و یه شب فوق العاده ای رو برامون رقم زدن.تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #922
بچه ها این ویدئو جدید نیکان گذاشته دیدید ؟؟؟ من خوشم اومد لینکشو میزارم که بقیه ببینن
https://cafe.nowaroos.com/%D8%AA%D8%A7%D...%8C%D9%86/

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #923
بچه ها کسی در مورد باغ پارادایز محمد شهر چیزی میدونه
نقل قول
  • اساطیر
۲-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #924
سلام به همه دوستان
یه راهنمایی دقیق میخوام از دوستانی که سابقه عروسی تو تالار قصر نور عظیمیه کرج رو دارن.
تا اونجا که من دیدم هم خیلی تر و تمیزه و هم سالن های کوچیک و بزرگی داره که بسته به شرایط میتونین هرکدوم رو که میخواین انتخاب کنین. مسئولش گفته میتونین با پرداخت یه مقدار اضافه مختلط برگزار کنین و دیجی و امثالهم هم هست. حالا سوال من اینه یه تالار، وسط شهر، دور میدان طالقانی کرج، با پرداخت فقط چند میلیون تومن، آیا واقعا این امکان رو میده که ما هم مختلط برگزار کنیم هم بدون حجاب هم رقص و دیجی و همه چیز ؟ یعنی اماکن که تا تو باغ های کوچه پس کوچه های شهریار میره مراسم ها رو بازدید میکنه اینجا با یک سوم اون مبلغ کاری به کارمون نداره ؟
یه مقدار راستش به شک افتادم، چون به نظرم طرف نمیاد با دیتیل اینها رو توی قرارداد بنویسه میگم نکنه به ما بگه اینها قبول بعد موقع مراسم بشه بگه نه من این رو نگفتم یا منظورم فلان چیز بوده یا حجابتون رعایت شه یا آهنگها مجاز باشه یا هرچیز دیگه ای که بتونه مراسم رو خراب کنه و چون گیر کردی نتونی کاری کنی ؟
کسی از دوستان بوده که مراسم مختلط به این شکل رو توی این تالار برگزار کرده باشه که بتونه راهنماییم کنه ؟
ممنون از همگی Smile
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #925
(۲-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ صبح)'Artix' نوشته است:  سلام به همه دوستان
یه راهنمایی دقیق میخوام از دوستانی که سابقه عروسی تو تالار قصر نور عظیمیه کرج رو دارن.
تا اونجا که من دیدم هم خیلی تر و تمیزه و هم سالن های کوچیک و بزرگی داره که بسته به شرایط میتونین هرکدوم رو که میخواین انتخاب کنین. مسئولش گفته میتونین با پرداخت یه مقدار اضافه مختلط برگزار کنین و دیجی و امثالهم هم هست. حالا سوال من اینه یه تالار، وسط شهر، دور میدان طالقانی کرج، با پرداخت فقط چند میلیون تومن، آیا واقعا این امکان رو میده که ما هم مختلط برگزار کنیم هم بدون حجاب هم رقص و دیجی و همه چیز ؟ یعنی اماکن که تا تو باغ های کوچه پس کوچه های شهریار میره مراسم ها رو بازدید میکنه اینجا با یک سوم اون مبلغ کاری به کارمون نداره ؟
یه مقدار راستش به شک افتادم، چون به نظرم طرف نمیاد با دیتیل اینها رو توی قرارداد بنویسه میگم نکنه به ما بگه اینها قبول بعد موقع مراسم بشه بگه نه من این رو نگفتم یا منظورم فلان چیز بوده یا حجابتون رعایت شه یا آهنگها مجاز باشه یا هرچیز دیگه ای که بتونه مراسم رو خراب کنه و چون گیر کردی نتونی کاری کنی ؟
کسی از دوستان بوده که مراسم مختلط به این شکل رو توی این تالار برگزار کرده باشه که بتونه راهنماییم کنه ؟
ممنون از همگی Smile

امکان نداره بهتون اجازه بدن مخصوصا اون تالار که خودش مومن هست و اینکه بغل کلانتری هست و اگه هم به شما گفته موردی نداره دروغ گفته که فقط قرار داد ببندید .اگر واقعا میخواید مختلط بگیرید همچین ریسکی نکنید که شبتون خراب بشه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام