• تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج

۱۶-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #901
RE: تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
سلام دوستان.ما قراره برای اسفند عروسیمونو بگیریم میشه راهنماییم کنین برای 250 نفر مهمون کدوم تالارای کرج میشه زیر 10 تومن عروسی گرفت ؟
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #902
بچه ها باغی که به درد تولد بخوره کجا رو پیشنهاد میدید؟؟؟ ما یه تولد خیلی لاکچری و توپ میخوایم بگیریم دنبال یه باغ خوبیم
راجب تک درخت کیا اطلاعات دارن میشه بهم بگن ؟؟؟ ورودی و کیفیت و قیمت ؟؟؟
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #903

(۱۶-بهمن-۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ صبح)'feri94' نوشته است:  سلام دوستان.ما قراره برای اسفند عروسیمونو بگیریم میشه راهنماییم کنین برای 250 نفر مهمون کدوم تالارای کرج میشه زیر 10 تومن عروسی گرفت ؟

باغ تالار اکسیر قیمتهاش خیلی مناسب , برای 250 نفر میشه با 7-8 ت اونجا عروس گرفت 

(۱۸-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ عصر)'فهیمه جون جونش' نوشته است:  بچه ها باغی که به درد تولد بخوره کجا رو پیشنهاد میدید؟؟؟ ما یه تولد خیلی لاکچری و توپ میخوایم بگیریم دنبال یه باغ خوبیم
راجب تک درخت کیا اطلاعات دارن میشه بهم بگن ؟؟؟ ورودی و کیفیت و قیمت ؟؟؟

من یه عروسی تو  باغ 20 رفتم , سمن محمد شهر , خیلی شیک  و خوشگله 
و برای تولد هم خوبه 
برای پیدا کردن باغ خوب برو تاپیک باغهای گرمدره رو بگرد اونجا باغ های خوبی داره 

instagram : hadisam_2تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط خرگوش خانمی
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #904
بچه ها تالار سینا فردیسو کسی میشناسه ؟ من میخوام مراسم عقدمو اونجا بگیرم اما دو دلم چون هیچ نظری در موردش تو اینترنت پیدا نکردم تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #905

سلام
تالار مراسم من ارم محمدشهر بود
واقعا عالیه این تالار
از پرسنل و مدیرتش واقعا تشکر میکنم.

تازیخ مراسم : 97/01/16
تالار            : ارم محمدشهر
آرایشگاه      : مریم قلندری
آتلیه           : گالریا
مزون          : تندیس
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #906
خانوما لطفااااااا کمک کنید
بهترین تالاری که میشناسید برای بودجه 11 تومن واسه 350 نفر با دو نوع غذا کجاست ؟؟؟
دسترسیشم خوب باشه وآبرومندانه ، بودجه برادرم کمه متاسفانه
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #907
سلام دوستان خوبم، من سوم فروردین 95 جشن عقدم تالار قاﺋم کرج بود، که بالاتر از میدان آزادگان طبقه 12,13 برج تجاریه، دو طبقه تالاره ولی ما یه طبقه رو گرفتیم و با پارتیشن برامون نصف کردند، خیلی راضی بودم از پذیرایی و برخوردشون، اتاق عقلشون واقعا قشنگه، تم آبی داره روز اول به نظرم خیلی شلوغ اومد ولی روز عقد خیلی خوشم اومد، عکسامون هم همگی عالی شدند. خیلی خوب بود ، فقط دی جی خیلی عالی نبود.حتما یه سری بزنید.
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #908
سلام دوستان . اگر تو تالار تیراژه و عمارت سروش جدیدا مراسمی داشتین لطفا یه توضیحی بدین .ممنون

نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #909
سلام دوستان.
باغ تالار نسترن شهریار کسی مراسم داشته؟ چیزی درموردش شنیدید؟
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر توسط راپونزل.)
ارسال: #910
 بچه ها من عروسیم قرار بود تهران باشه و رفتیم تالارای اونجارو دیدیم و بعد اومدیم قزلحصار
قیمتا به شدت متفاوت بود بین این دو‌شهر
یه سریارو با قیمت براتون میزارم که عین من به زحمت نیوفتین چون تو تاپیک کمتر کسی از قیمتا گفته
من برای 230 نفر مهمون با یه مدل غذای جوجه سوال میکردم که اگه قیمتا خوب باشه دو مدلش کنم

تالار مهرگان:
ظاهر بیرونش شبیه ساختمون تجاری بود..بنظر پرسنل کاربلدی داشتن . سالن برای 400 نفر بود و ظاهر سالن بدک نبود اما جایگاه عروس داماد خیلی جای بدی بود دقیقا کنار در ورودو‌ اتاق تعویض لباس! سالن مستطیلی بود. 6 تا منو داشتن و برای منوی شماره 2که جوجه بود پرسی 20 قیمت دادن موزیک 1200 و با اتییش بازی و بخار یخ و گل ارایی اینا 7900 میشد که گفتن صد هم تخفیف میدن!!

تالار میلاد:
من قبلا سه بار اینجا دعوت شدم . قیمت خوب و ویو زیبای حیاط و به شدت منصف بودن صاحبش و پرسنل مودبش وجه تمایزشه و نقاط منفیشم موزیک بد و سالن مستطیلیشه و اگه جایی رو‌پیدا نمیکردم حتما بخاطر حیاط و قیمتش قرارداد میبستم
اینجاهم 6 تا منو داشت و جوجه منوی اولش بود و جالب اینه که میشد نصف غذاهارو یه مدل و نصفی یه چیز دیگه سفارش داد. جوجه رو پرسی 21 قیمت دادن همراه ژله سالاد و نوشابه . اتیش بازی 300 و موزیک و نور 1200 و اتاق عقد کادو کلا گفتن 7600 به شرطی که تو تیر باشه جشنمون چون این قیمت شامل تخفیف بود. راستی تنها تالاری بود که به نوشیدنی دعوتمون کرد! همه تالارارو حین مراسمشون دیدیم.

تالار اورانوس:
دوستمون درست میگفتن بنظر آدم دندون گردی بودن چون جوجه رو به تمسخر گرفتن و با لحن بدی گفتن ملت به شما کادو‌نمیده که جوجه به خوردشون بدین!!! درصورتی که من تصمیمم رو‌ دو‌مدل غذاس اگه قیمت مناسب باشه چون دارم خونه میخرم و کسی بابت یه مدل تو این وضعیتمون خرده نمیگیره جز ایشون! فقط پنج دقیقه داشتن از سفرهای چالووسشون و هرروز جوجه خوردنشون میفرمودند! به هر حال... حیاط خیلی بزرگی داشت و سمت چپ حیاط کاملا خاکی بود و به عنوان پارکینگ استفاده میشد. ورودیش خوب بود و یه قسمتایی رو داشتن میساختن که گفتن دوهفته ای تمومه. محوطه بازی بچه ها داشتن و حتی بعد مراسمم گفتن یک ساعت و نیم با هزینه جدا اجازه ادامه مراسمو تو حیاط میدادن ولی خوب همه چیشون از بقیه جاها بیشتر بود و بخار خشک مثلا 300 میشد یا اتیش بازی اینا خیلی بیشتر از بقیه جاها بود طوری که نمیدونم چطوری واسه این تعداد مهمونمون 9 قیمت دادن! نقطه ضعفشونم این بود که دوتا مراسم داشتن هرشب و اونایی که تعداد مهمانشون بیشتر بود فکر میکنم طبقه بالا میرفتن و این خودش خیلی ترسناکه که دوتا عروسی همزمان با یک عالمه مهمون یکجا باشه و‌تایم سامشونم یکی خیلی دیرتر بود ولی خودشون گفتن که مدیریت میکنن اینارو. سالن خانوما رفتم طبقه پایین با یه راهرو باریک. سالن مرتب بود ولی به شکل مستطیلی و اینکه فقط کسایی که اطراف عروس داماد نشسته بودن میتونستن ببیننشون. پرسنلشونم بنظر نابلد بودن از اون مدل آدمای ساکت که باید بهشون بگی فلان کارو تنجام بده! البته شاید تصور منه!

تالار باباطاهر:
اینجا ساختمونش نما داشت ولی دریغ از حیاط یا ورودی عروس و داماد. به شدت سالن افایون شیک بود و من به هوای اون رفتم خانومارو ببینم .اینم طبقه پایین از یه راهروی باریک بود و چیدمان و حتی رنگ صندلیا با اقایون فرق داشت و سلیقه من نبود.ولی قیمتش فوق العاده بود . جوجه همراه سالاد فصل و اندونزی و نوشابه و موزیک و نور و ژله و دوغ و اب معدنی همه باهم‌6700 قیمت دادن!!! با اتیش بازی هدیه! بعدها واسه مهمانی های فامیلیمون حتما از اینجا استفاده میکنیم

تالار خلیج فارس:
خیاط داشت و‌ ورود عروس و داماد. دیوارای سالنا خیلی تمیز و کاغذ شده و جایگاهشم خوب بود و سالنم بزرگ‌بود و‌ صندلیا شیک. من قبلا اینجا رفتم و برخورد پرسنل و غذاشونو پسندیده بودم فعلا تمرکزم رو اینه. برای منوی جوجه به همراه سالاد ژله نوشابه اب معدنی و شربت و موزیک ارکستر زنده و اتیش بازی همراه موزیک و گل ارایی همراه شمع و ورودی و بار شمع لابی و یخ خشک کلا 9 تومن‌میشد .

جاهای دیگه رو ندیدم هنوز چون جاده قزلحصار بودم اینا همه اون راسته بودن . یکمم جادش رو نامناسب میدونم واسه بقیه اخه ما میدونیم منبع تالاراس اما ممکنه بقیه فکر کنن وسط بیابون جشن گرفتیم!!

اهااا بچه ها فردیسم رفتم باااغ تالار منظریه!!!
یعنی همه اینایی که رفتم جدا اون جدا!
قیمت فضایی با محیط افتضاح! دو تا درخت کاشتن و با اعتماد بنفس کامل اسمشو‌گذاشتن باغ! تو کرج اول اینجارو چون مسیر اولم بود دیدم واقعا ناامید شدم از گشتن! در این حد عجیب

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام