• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج

۶-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #891
RE: تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
سلام، مراسم منم تو تالار ارم محمد شهر برگزار شد
تاحالا این همه دقت و برنامه ریزی دقیق برای اجرای مراسم عروسی ندیده بودم
کیفیت غذا که عالی بود
من بعدا فهمیدم که تنها تالاری هستن که 4 تا گواهی ایزو دارن
واقعا از پرسنل و مدیریتشون بخاطر برگزاری خوب مراسممون تشکر میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #892
 دوستان من نامزدیمه یه باغ تالار خوب میخوام بهم معرفی کنید تعداد مهمونام 150 نفره قیمتشم میخوام تا 5 یا 6 تومن باشه. خوهش میکنم راهنماییم کنید
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #893
سلام عروس های گل
من این چند روز کلی تالار دیدم، و چون قرار بود دو تا جشن داشته باشیم دنبال یه تالار مناسب و صد البته شیک بودیم
روز اول تالار سروش دیدم، قیمتش مناسب بود اما برخورد مدیریتش یه خرده نگران کننده است، سالن زن ها به نظرم خیلی جالب نبود ، اما مهم ترین عامل که ردش کردم، تاکیدش بر این که جشن ساعت ده تموم بشه بود.
تالار نگین البرز هم قیمتش مشابه سروش بود، اما خوب تالار خیلی جالب نیست.
تالار بابابزرگ حقیقتا مدیریت خیلی قوی داره، اما خیلی رک راست گفتند که آخر هفته ها رو واسه عروسی های گرون اختصاص میدهیم که سود داشته باشه، قیمتش هم از همه تالارهای که دیدم بالاتر بود
تالار های کمال شهر، مهرگان قشنگ بود اما جایگاه عروس دوست نداشتم ، صندلی های تیره ای داشت، یاد بارهای آمریکایی افتادم
تالار بابک خیلی خیلی قشنگ بود، خوش به سعادت عروسی که اونجا جشن داشته باشه، قیمتش هم ارزون نبود اما گرون هم نبود، اون تاریخی که می خواستیم پر بود، به نظرم اگه از نظر مالی مشکلی ندارید اینجا برید که خیلی قشنگه.
تالار برلیان هم قشنگ بود تازه بازسازی داره قشنگ تر هم میشه، اما قیمتش واسه ما یه خرده بالا بود و مدیریتش یه کم دندون گرد به نظر می رسید
تالار پارسا رو هم قبلا رفته بودم همه چیزش خوب بود.
در آخر تالار آیتک دیدم، که همه چیزش دوست داشتم، به ویژه قیمت مناسبش، جایگاه عروس دومادش خیلی قشنگ بود، غذاش عالی بود.
ما واسه 250 ،و غذای جوجه و کوبیده 7600 نرخ دادند.
البته این که واسه عروس داماد چه چیزهایی مهم روی انتخاب تالار خیلی تاثیر داره، مثلا برای من بین باغ تالار با تالار معمولی فرقی نداشت، چون عروسیم زمستون بود و مهمان هام مذهبی...
من کیفیت غذا و جایگاه عروس دوماد و موزیک مهم بود
البته یک کم سقف سالن خانم ها کوتاهه که به نظرم ، باقی، چیزها اونقدر خوب هستند که بشه روی این مسئله چشم بذاریم

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مقایسه مزون ها

نقل قول
 سپاس شده توسط lbc ، hadis sh
۲-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #894
سلام دوستان یه تالار خوب برای 300 نفر میخواستم بدونم قیمتش در چه حدودیه و در مورد باغ نوری چیزی میدونید؟
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #895
بچه ه از قیمت های تالار ارم خبر ندارید
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۶ ۰۶:۰۱ عصر توسط **le**.)
ارسال: #896
چند روز پیش تالار جام جم دعوت بودیم و اصلا پیشنهاد نمیکنم:
1- مدیریتش جوون و خیلی ضعیفه و اصلا نمیتونه پرسنلش رو درست مدیریت کنه.
2- سالنش زیرزمینه و سالن خانم ها هم دوطبقه زیرزمینه و کلا آنتن موبایل قطع میشه حتی در راه پله و هیچ راه ارتباطی نیست یکی با یکی از اعضای خانواده اش در بخش مردونه یه کار واجب داشته باشهتصویر: /images/smilies/new/huh.png کلا میمونه.  مثلا خانومه شامش رو خورده بود نمیتونست با همسرش یه تماس بگیره نمیدونست همسرش و بچه اش بالا هستند کجان و ... کلا خیلی رو اعصاب بود این مسئله.
3- خودشون گویا کلی از غذاشون تعریف کرده بودند که یه غذایی میدیم که تو عمرتون نخورده بودیم و نتیجه: یه باقالی پلو با گوشت سفت برنج خشک باقالی سفت. جوجه باریک و به نظرم از حد استاندارد کوچیکتر بود مجلسی نبود و ته چین سرده سرد انگار از تو فریزر اورده بودند سرو میکردند و غذا کلا سرد بود.
4- مادر عروس و داماد خودشون هی به مسئول های سالن میگفتند که لطف کنید تشریف بیارید بشقاب هارو تمیز کنید!!
5- ستون های بزرگ و نزدیک به هم. سقف سالن کوتاه.

چون میگذرد غمی نیستتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #897
RE: توروخداااااااااااااااااااا راهنمایی لطفاً....تالار خوب و شیک تو کرج معرفی کنید
(۱۷-مهر-۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ عصر)'vidooo' نوشته است:  اره عزیزم الیسس جون راست میگه سمت اتشکده خیلی تالارهای خوبی داره... خیلی هم شیک هستن ...

عزیزم برو باغ تالار راد.
من عروسیم اونجا بود خیلی راضی بودم
باغشم شیکه
قیمتهاش هم مناسب
من مستقیم از ارایشگاه رفتم باغ خودم عکس انداختم نه ب اتلیه پول دادم و نه وقتم گرفته شد

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #898
(۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ عصر)'Nihan' نوشته است:  بچه ه از قیمت های تالار ارم خبر ندارید

سلام
دوتا تالار به اسم ارم تو کرج هست ، یکی تو جاده محمد شهر به سمت ماهدشته و اونیکی تو چهار باغ هست
جفتشونم خوبن ولی اونیکی که تو جاده محمدشهر به سمت ماهدشت هست واقعا فوق العادست ، من مراسمم تو همین تالار بود ،شایدم چون صاحب تالار شخصی نیست و برای یه شرکت خیلی بزرگه به فکر منافع مادی نیستن و بیشتر بدنبال اعتبار اسم شرکتشون هستن بخاطر همینم واقعا خدماتشون با بقیه تالارها قابل قیاس نیست . مدیر داخلیشم آقای هستن به نام آقای روغنی که واقعا خیلی باشخصیت و صادق هستن و به همه وعده هایی که داده بودن عمل کردن ، از نظر قیمتم قیمتاشون مناسبه ولی خوب هرچی باشه اگه بهترین تالار کرج نباشه مسلما از بهترین های کرج هست و من به شخصه خیلی از انتخاب تالارم راضیم و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میدم که تو گزینه های انتخابشون باشه 

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۳-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #899
(۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ صبح)'Banooy e bahar' نوشته است:  سلام دوستان یه تالار خوب برای 300 نفر میخواستم بدونم قیمتش در چه حدودیه و در مورد باغ نوری چیزی میدونید؟

من راد رو پیشنهاد میکنم باهاتون راه میان از لحاظ قیمتی.محیطش هم شیک و قشنگه

نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #900
من خیلی تو این تاپیک دنبال تالار بودم اما در اخر به پیشنهاد شوهرخواهر همسرم رفتیم باع تالار نقش جهان چهارباغ.هم من و هم خواهرش که فصل بهار عروسیمونه رفتیم و جفتمون هم همونجا برای فروردین و اردیبهشت قرار بستیم.ما داخل مراسم رلتیم و عذا رو تست کردیم کلبه شام عروس داماد بسیار زیباست و سالن ها همکف و بزرگ هستند.محوطه بازی بچه ها داره و فضای در کل زیبایی که برای کسایی که نمیخوان خیلی هزینه کنن اما می خوان مراسمشون ابرومندانه برگزار شه بسیار عالیه.ما دونوع غذا و مخلفات کامل گرفتیم برای 350 نفر حدود15.من که باورم نمیشد اینقدر عالی در بیاد و قکر میکردم زیر 20 نمیشه.البته برای من خوبه 3 هفته قبل مراسمم همکنجا مراسم داریم و نقاط ضعف و قدرتش رو متوجه میشم.اگر خواستید سرچ کنید باغ تالار نقش جهان عکساش رو ببینید
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام