• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج

۲۸-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ عصر توسط بارانک.)
ارسال: #31
RE: تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
منم کلی تالار رفتم دیدم

- تالار گلستانک مهرشهر 09126205604
جاش خیلی پرته. ما که خودمون مهرشهریم برامون جاش پرت بود. در مورد خود تالار هم سالن خانم ها و آقایون دو سالن مجزاست( یعنی با پارتیشن جدا نشده) جایگاه عروس و دامادش بد نبود ولی خود سالنش قشنگ نبود در و دیوارش تو ذوق میزد

- تالار شمس العماره جاده قزلحصار 33359066 و 60
این تالار هم پیدا کردنش یه خورده سخته. ولی خود تالار خیلی شیک بود و ما پسندیدم.برای کسایی که تعداد مهموناشون زیاده جای قشنگیه. هر سالنش 500 نفر ظرفیت داره. منوی سلفش 39 تومن و 45 تومن بود که خیلی کامل بود. ولی منوهای دیس پرسش هم همون منوی هست که تو تالارهای دیگه به عنوان سلف میدن که 23 تومن بود. ما میخواستیم به صورت سلف باشه. گفتیم همین غذای دیس پرس 23 تومنی رو به صورت سلف بدین که گفتن مشکلی نداره. در کل اینجارو پسندیدم و لی به خاطر تعداد مهمونامون که کم هستن اینجارو نگرفتیم.

- تالار قائم 32512080
قشنگه و قیمتش هم خیلی مناسبه. منوی سلفش از 21 شروع میشد. پنجشنبه جمعه ها 400 تومن ورودی داره. بین خانم ها و آقایون با پارتیشن جدا شده که فقط اینو دوس نداشتم و اینکه برخورد مدیریتشون اصلا با ما خوب نبود.

-تالار مهستان 32560456
تالارش قشنگه ولی سالن خانمهاش یه راهرو مانند داره که نقطه کور محسوب میشه. قیمت منوش هم از 21 شروع میشه. قیمتش از قائم بیشتره. منوی 21 تومنیه قائم رو مهستان میگه 26500. برخورد پرسنل هم خیلی خوبه.غذاش هم خوشمزست

-تالار لوتوس 34447070
خیلی شیکه. منوش از 39400 شروع میشه.

- تالار عسل جاده آتشگاه 4379505-11
مسیرش تو شب خطرناکه. حیاط قشنگی داره. ولی سالنش خیلی زشت بودبه خصوص جایگاه عروس داماد! البته گفت قراره عوضش کنیم ولی سالنش اصلا قشنگ نبود.

-تالار ماهان گرمدره 36101910
شیک و قشنگه. منوی سلفش از 28500 شروع میشه. برای زیر 400 نفر 2 میلیون ورودی داره

-تالار اورانوس 34818020
دو تا سالن داره یکی ظرفیت 100 نفر یکی 400 نفر. سالن 400 نفریشو دیدم که اصلا قشنگ نبود گفت سالن 1000 نفری هم دقیقا همینجوریه

- تالار برلیان 34802446
اینجا هم بد نبود ولی اونقدرم شیک نبود.

- تالار پارسا 34717800
شیکه و قیمتش هم مناسبه. منوی سلفش از 22 تومن شروع میشه. مدیریتشون هم اخلاقشون خوبه. ما اینجارو گرفتیم در نهایتNew2

بین این همه تالاری که دیدیم من لوتوس- ماهان-مهستان- قائم- شمس العماره و پارسا رو پسندیدم.

-

آهان یه تالار دیگه هم دیدیم تالار میلاد جهانشهر. ورودیش قشنگه سالنش هم بد نبود.ولی یه چیز جالب این که گفت اگه عکس و فیلمتون با ما باشه که هزینه اش 1400 هست با دو دوربین فول اچ دی! کلی اشانتیون بهتون میدیم! (آرایشگاه عروس- پیرایش داماد- پارکینگ - آتش بازی رایگان )گل ماشین عروس با کلی تخفیف .....! کلیییییییییی اشانتیون داشتتتتتتتتتت! ولی من که نتونستم اعتماد کنمDodgy

بی امضا!
نقل قول
 سپاس شده توسط sadafiii ، Ati.m ، Ghazaljoon ، نياز ، melody68 ، سراب ، inas
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #32
باغ گیلاس و دیدم خوبه ولی اون سالم که ظرفیتش بالاس از بقیش قشنگتره
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، مرمر10
۲۸-فروردين-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #33
(۱۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ عصر)shaden88 نوشته است:  نظرتون درباره باغ گیلاس تو جاده شهریارچیه؟کسی عروسیش اونجابوده؟

عزیزم عروسی دختر داییم اونجا بود البته 8 9 سال پیش فک کنم سومین عروسی بود که توش برگذار میشد اون موقع ن شیک بود الان رو نمیدونم Angel

من و پسته خانوم 37هفته است که باهمیم
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ عصر توسط simabano.)
ارسال: #34
باغ تالار نیلوفر خیلی جاش خوبه خیلی اروم وامنه
فضای باز و قشنگی ام داره از همه بهتر قیمتش خوبه و خیلی ام راه میاد حتما برید ببینید
چهار باغ دهکده ورزشی نزدیک موادغذایی بهروز اینم فکرکنم شماره مدیرش آقای زند باشه 0912110807

البته شمارشو اشتباه نوشتم 09121110807
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، inas
۱۰-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #35
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ عصر)مری جوجو نوشته است:  سلام دوستای گلم. توروخدا کمکم کنید از استرسم کم بشه!!!!!!!!!!Crying
کسی تاحالا عروسی رفته تالار شمس العماره؟ من واسه مهرماه اونجارو گرفتم واسه عروسیم.یکی میگفت خوانندش خوب نیست.استرس گرفتمHuh.خودشون خیییلی تعریف میکردن.Huh
اگه کسی رفته اونجا میشه یه کم برام بگه چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفاEmbarrasedEmbarrased

عزیزم من پارسال عروسیه یکی از فامیلامون اونجا بود. تالار خوبیه و در کل فضای داخلی خوبی داره.
همه چیش در کل خوب بود. نمیشه گفت خوانندش خوب نیست ولی خیلی عالی هم نبود. دوست ندارم بهت استرس بدم ولی چون خودت نظر خواستی گفتم.

تا خدا هست و خدایی می کند , امید هست , فردا روشن است.....Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #36
توی کمالشهر باغ زیاده. توی محمد شهر همینطور.
باغ آبشار هست توی کمالشهر که ورودیش 3 تومن تا 2 و نیمه (300نفر ظرفیتش هست)
باغ آریسا هست توی کمالشهر که ورودیش یک و هفتصده. محوطه باغ بزرگی داره، یه تالار کوچیک هم توش داره
باغ آینه هست تو کمالشهر که ورودیش 4تومنه
باغ رهبر هست توی باغستان که فکر میکنم 2تومنه. صد تا دویست نفر ظرفیتشه
باغ قصر باران توی قزلحصار هست. که فکر کنم تا 400 نفر جا بشن
یه باغ دیگه تو کلاک هست که فکر کنم 300،400 نفر جا باشه. 3تومنه
بستگی به تعداد مهموناتون داره، باید به خدماتیها بگید ببرن نشونتون بدن

If you want to make the world a better place, take a look at yourself, and make a changeHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، mah64 ، تیرانا ، سراب
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #37
خواهش میکنم عزیزم. من خودم آبشار رو انتخاب کردم، فضای پرت و الکی نداره. خیلی تمیز و قشنگه. حتما برو ببینش
باغ رهبر هم خیلی جمع و جوره. قشنگ بود
باغ قصر باران هم قشنگه خوبه اما یه خرده راهش به نظرم اومد سرراست نیست

If you want to make the world a better place, take a look at yourself, and make a changeHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۵-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #38
(۱۴-خرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ صبح)minamohseni نوشته است:  بچه ها من یکی از فامیلای شوهرم باغ بزرگی تو شهریار دارن
که البته ساختمونم داره چون زندگیم میکنن
خیلی بهمون اصرار میکنن عروسیمونو اونجا بگیریم
الحق باصفاست
نظر شما چیه؟
باگه تشریفات بیاد و کارامو بکنه برام گرون در میاد؟
یا برم تالار بگیرم که امادس تمام گزینه هاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منهمونامم 200 تان
غیر مختلطم هستیم

برید به تشریفاتی باهاشون صحبت کنید. من به نظرم از یه خدماتی خوب بگیرید خیلی بهتر از تالاره. چون ورودی که نمیدین، قیمتها هم اصلا فرق نمیکنه، تازه تو یه سری چیزها تالاریا گرونترن و ساعت عروسی هم کوتاهتره

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۸-خرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #39
سلام من تازه به این تاپیک اومدم.منم عروسیم مهر ماهه و باغ آبشارو انتخاب کردم.خیلیییی قشنگ بود.فقط من از تهران میخوام برم و امیدوارممم به ترافیک اتوبان نخوریم چون در حالت عادی 30-40 دقیه ای میرسیم اما اگه ترافیک باشه 1ساعت و نیم رو شاخشهه و ما خیلی داغون میشیییمم.برامون دعا کنین.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۸-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #40
منم عروسیم اونجاس. آبشار خیلی قشنگه. عیبی نداره زودتر حرکت میکنید. اگه پنج شنبه باشه شلوغه. چه قیمتی به شما دادن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط parisََA ، سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام