• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج

۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #11
RE: توروخداااااااااااااااااااا راهنمایی لطفاً....تالار خوب و شیک تو کرج معرفی کنید
moni جون، ماهان قیمتاش چطوره؟ ظرفیت چند نفر داره؟ مختلط هم میشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #12
RE: توروخداااااااااااااااااااا راهنمایی لطفاً....تالار خوب و شیک تو کرج معرفی کنید
عزیزم
بستگی به منو انتخابیت داره
ما برای 300 تا گفتیم گف میشه میدونم بیشتر از اینا ظرفیت داره 800 اینا
عزیزم تالاره و سالناش جداس نمیدونم شاید اگه اگه کل مهمونات از ظرفیت یه سالنش کمتر باشه بشه
اما این نظر خودمه باید از خودشون سوال کنی
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #13

دوست عزیز چرا برای سوال تکراری یه تاپیک جدید می زنید؟

لطفا بحث رو در این تاپیک ادامه بدید.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
  • بهرام بابایی
۱۹-بهمن-۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #14
تالار و باغ در مهر شهر و محمد آباد کرج با شرایط و تشریفات خوب هست.تالارهای آتیشگاه هم خوبن ولی راحت نیستن
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #15
تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
دوست جونیا بیایید اینجا از تالارایی که رفتید و قیمتاشون مناسب بوده تو کرج بگید من هیچ تالاریو نرفتم ببینم به کمکتون احتیاج دارم
البته مراسمم مختلط نیست اگه باغ تالارم باشه اشکال نداره
به نظرتون واسه شهریور تالارا پر شده؟ما هنوز یه سری مشکلات داریم که نتونستیم بریم دنبال تالارSad

فقط اوست که باید بخواهد...
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، سراب
۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #16
RE: تالار یا باغ با قیمت مناسب در کرج
سلام دوستای عزیز
منم دنبال باغ میگردم البته مراسمم بعد از شام میخوام مختلط بشه تا قبل از اون جدا باشه
اگه باغ با قیمت مناسب و شیک سراغ دارین معرفی کنید لطفا
وقتم کمههههههههههه

5........واي بچه ها... منم عاشق مامان باباممLub
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #17
سلام دوست جونا. شما ها مسیرتون به ملارد میخوره؟؟
ما برای خودمون یه باغ تالار دیدیم دقیقا 4راه ملارده و خیلی مسیرش سر راسته. خیلی شیک بود و قیمتشم عاللللی بود. اسمشم باغ نسترن هست.
قسمت ما که نشد و من تا همیشه داغش رو به دل خواهم داشت چون اصلا عروسی نمیگیریم. اما اگه مسیرتون میخوره حتما برید ببینیدش.Wink

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس کوچولو ، bahare71 ، سراب
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ صبح توسط افروز.)
ارسال: #18
نسیبه جان شمارش اینه: 65671400 آقای صفائی

ما رفتیم همینطوری دنبال باغ تالار میگشتیم که این از همه بهتر بود. یه دونه دیگه ام روبروش هست تالار آوین. اونم بد نیست. ولی این بهتره . میتونی مردا رو بیرون توو باغ بچینی و خانمها توو سالن و بعد با هم قاطی بشن آخرش. آقاهه میگفت من خیلی با همه کنار میام.

قیمتشم برای ما که حساب کردیم 350 نفر مهمون و خدماتش شد حدودا 5-5500. ولی کامل دیگه.

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ عصر توسط hani coper.)
ارسال: #19
سلام من عروسیم تو شهریور و یک باغ تالار میخوام که بشه هم جدا و هم مختلط مراسم گرفت و از همه مهم تر تا ساعت 2 می خوام مراسم داشته باشم. لطفا کمکم کنید.من 500 نفر هم مهمان دارم .

عروس کوچولو یک تالار باغ زیبا تو محمد شهر سراغ دارم که از نظر زیبایی فوق العاده هست و 500 نفر ظرفیت دارد و 3میلیون هم هزینه اش هست خواستی بگو ادرسش رو بدم اما فقط تا 12 میذاره موزیک بزنی اما جای عالی هست
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #20
باغ آیه هم خوبه تو کمالشهر. من عروسیم اونجا بود چند روز پیش. یه سالن زیبا داره که از وسطش پله میخوره میره بالا. بیرون هم آلاچیق و استخر و آبنما داره. درکل فضای زیبایی داره Smiling

خدا کنه تو باغ آرزوها مرغای عشق بشینن و بخونن

عشق خدایی رو تو چشمای ما دلم میخواد ببینن و بمونن....
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_gri ، dew ، سراب ، *'Selina'*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام