• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

تالار یاس سفید پاسداران

۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #101
RE: تالار یاس سفید پاسداران
اینجا تالارش خوب و شیکه
و این که دوستان میگن پاسداران شلوغه من خیلی قبول ندارم چون به بزرگراه ها دسترسی خوبی داره وترافیک جردن و شریعتی و ونک هستن که غیرقابل تحملن
برعکس به نظرم پاسداران محدوده یی خوبی برای عروسیه
چون خلوت و شیک هست و شمال تهرانهالبته خب خیلیم خلوت نیس،
هیچ جای تهران خلوت نیس دیگه!
یه تالار دیگه هم هست تو پاسداران به اسم قصر سفید فکر میکنم که خیلی کوچیکه ولی خوبه که اگه مهموناتون کمه یا جشن نامزدی اینا میخاید بگیرید خیلی خوبه
آتلیه فریما هم همون محدوده ی پاسدارانه که به هر دوی این تالارها نزدیکه
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #102
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ عصر)'S.vahidyi' نوشته است:  اینجا تالارش خوب و شیکه
و این که دوستان میگن پاسداران شلوغه من خیلی قبول ندارم چون به بزرگراه ها دسترسی خوبی داره وترافیک جردن و شریعتی و ونک هستن که غیرقابل تحملن
برعکس به نظرم پاسداران محدوده یی خوبی برای عروسیه
چون خلوت و شیک هست و شمال تهرانهالبته خب خیلیم خلوت نیس،
هیچ جای تهران خلوت نیس دیگه!
یه تالار دیگه هم هست تو پاسداران به اسم قصر سفید فکر میکنم که خیلی کوچیکه ولی خوبه که اگه مهموناتون کمه یا جشن نامزدی اینا میخاید بگیرید خیلی خوبه
آتلیه فریما هم همون محدوده ی پاسدارانه که به هر دوی این تالارها نزدیکه

من این تالار رو چند روز پیش دیدم.پرسنلش خوب بودن غذاش رو تست نکردم اما واقعا قدیمی بود دکوراسیونش.کفش سرامیک های قدیمی و کثیف، صندلیهای قرمز قدیمی و پرده های قرمز!!!!واقعا از نظر دسترسی و مکان دوست داشتم اینجا رو بگیرم با توجه به اینکه به ما تخفیف هم می خورد اما پشیمون شدم.امیدوارم تا سال دیگه عوض کنن دکورشون رو.

نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۸, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #103
فوق العاده قدیمی .. دکورش واسه دهه شصت بود فک کنم

جزوه آیلتسمو که بر مبنای تجربه س کامل کردم و آماده س که بیاد خونه هاتونو شما رو تو این راه سخت ولی شیرین همراهی کنه. اگه لازمش دارین بم پیام بدین 
اینم آیدی تلگرام و اینستاگرامم:
@IELTS_TC
نقل قول
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام