• هیژا
  • مهناز

تالار گراند هتل

(جزئیات)

کیلومتر15 جاده مخصوص کرج، بعد از سایپا، خیابان 55، شهرک سینمایی غزالی، گراند هتل
تلفن: 02144196358 , 02144196357
موبایل: 09123006354

باغ تالارتالار

تالار گراند هتل++هر شب با اجرای موسیقی زنده

۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #11
RE: تالار گراند هتل++هر شب با اجرای موسیقی زنده
سلام خسته نباشید
اگر ادمین پاسخ گو باشن ممنون میشم
می خواستم بدونم میشه در محیط گراند هتل عکاسی انجام داد ؟ و اگر شامل شرایط خاصی هست ممنون میشم عنوان کنید

نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #12

(۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ عصر)'گل بهاری' نوشته است:  سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم میشه در محیط گراند هتل عکاسی انجام داد ؟ و اگر شامل شرایط خاصی هست ممنون میشم عنوان کنید

عزیزم من تا اونجایی که عکس بعضی از دوستامو دیدم توی خود محوطه عکس اینا انداختن فکر نکنم شرایط خاصی داشته باشه 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #13
(۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ عصر)'گل بهاری' نوشته است:  سلام خسته نباشید

سلام دوستم.ما که رفتیم اول گفتن می تونید ولی روز عروسی یه خورده حراست اذیت کرد و فقط یه جاهای محدودی رو گفتن می تونید عکس بگیرید.اینطوری نیست که همه جاها رو آزادانه برید ولی در کل یه تعدادی عکس به عنوان یادگاری بخواید داشته باشید میشه و هلی شات هم اگر بخواید باید از قبل با حراست هماهنگ کنید ما هماهنگ نکرده بودیم و بهمون اجازه ندادن.

نقل قول
 سپاس شده توسط گل بهاری
  • اساطیر
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #14
منوهاشون چندهتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #15
(۲۱-بهمن-۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ عصر)'zahras2' نوشته است:  منوهاشون چندهتصویر: /images/smilies/new/wink.png

متغییره دوستم.من پارسال همین موقع ها رفتم واسه قرارداد از منو 25 تومنی داشت تا 50 تومنی که همه ی منوها شامل یک نوع غذا،سالاد،ژله،نوشابه و نوشیدنی مخصوص فصل بود. باید بگم که قبل از عروسی فکر می کردم کیفیت غذا از کیفیتی که توی رستوران داده میشه کمتره اما روز عروسی دیدم که دقیقا همون غذایی که توی رستوران سرو میشه و ما به عنوان تست خوردیم سرو شده بود و این خیلی خوب بود. مثل بعضی از جاها برای ارزونتر در اومدن و سود بیشتر کم نذاشته بودن.

نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ صبح توسط ناهيد علي.)
ارسال: #16
منو ها از چند شروع ميشه
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #17
سلام. جای قشنگی به نظر میرسه.
کسایی که تو این باغ تالار عروسی گرفتن مهموناشون که از تهران میومدن برای رفت و آمد مشکل نداشتن ؟ دوری راه و ترافیک و ...
شما مراسم تو یک تالار پذیرایی خوب تو تهران رو پیشنهاد میکنید یا اینجا رو ؟
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #18
ترافیکش خیلی نیست دوستم.من مهمونام هم از سمت غرب تهران بود هم شرق و هیچ کدوم مشکلی نداشتن چون همش از داخل اتوبانها باید بیان و ترافیک کمتره اگر یه کروکی خوب بدید راحت پیدا می کنن. من به همه گفتم پل شهدای سایپا و خیلی راحت پیدا کردن.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام