• تشریفات صدف
  • تخت جمشید

تالار گراند هتل

(جزئیات)

کیلومتر15 جاده مخصوص کرج، بعد از سایپا، خیابان 55، شهرک سینمایی غزالی، گراند هتل
تلفن: 02144196358 , 02144196357
موبایل: 09123006354

باغ تالارتالار

تالار گراند هتل++هر شب با اجرای موسیقی زنده

۲۶-فروردين-۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۴:۱۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار گراند هتل++هر شب با اجرای موسیقی زنده
=large%با برگزاری مراسم خود در گراند هتل خاطرات طهران قدیم را برای خود و دوستانتان زنده کنید
آتلیه عکاسی
سفره عقد و گل آرایی
کالاسکه و ماشین کلاسیک
تالار 
رستوران
چایخانه سنتی
دارای پارکینگ اختصاصی

تلفن:
44196358
44196357
موبایل:
09123006354
آدرس:
کیلومتر15 جاده مخصوص کرج، بعد از سایپا، خیابان 55، شهرک سینمایی غزالی، گراند هتل

[تصویر: تالار گراند هتل++هر شب با اجرای موسیقی زنده ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman_69 ، nasibe_603
۳۰-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: تالار گراند هتل
سلام عزیزان دوس دارم شادیمو باهاتون شریک بشم میخواستم واس مامانم تولد بگیرم یه تولد باشکوه یچیزی که تا اخرعمر یادش بمونه با تشریفات ژمیس هماهنگ کردم ینی امکاناتشون عالی بود سنگ تموم گذاشتن کیکی که سفارش دادم بهشون ینی تاحالا کیکی به خوشمزگی اون نخورده بودم ابمیوه هاشون طبیعی و عالی بود یه لباس خوشگلم واس خودم و یه لباس مناسب سن مامانم از مزون ب.ا سفارش دادم خیلی بهش میومد خداروشکر مامانم خیلی لباسشو دوس داشت بعدشم رفتم ارایشگاه ماه لی لی ناخنامو ترمیم کردم و موهامو براشینگ کردم خیلی عالی شدقیمتشونم که حرف نداره با اتلیه ی انسی دوستم هماهنگ کردم اومد کلی از مامان خوشگلم عکس انداخت کیفیت کاراشون فوق العادست پیشنهاد میکنم حتما مراجعه کنید پشیمون نمیشید
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #3
وای بچه ها اینجا عالی
من اولین برا برای تولد خواهرم این رستوران رفتم
بعدا ناهار بعد عقدمون به همراه مهمونامون رفتیم اینجا
یعنی من اگه تالار مخصوص با گروه موزیک هم هماهنگ میکردم به این خوبی نمیشد
خیلی عالیه برای مراسما و مهمونیهای کوچیک واقعا حرف نداره منکه به خودم و همه مهمونامون خیلی خوش گذشت اینجا موزیک و غذا حرف نداره

نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #4
بچه ها عروسی یکی از دوستام تو بهمن ماه توی گراند هتل بود . یک عروسی خاطره انگیز و متفاوت با هر چی عروسی که تو تالارها دیده بودیم . آدم یاد طهران قدیم میوفته و جذابیت زیادی برای من داشت . عروس و داماد با کالاسکه وارد شهرک سینمایی شدن آتش بازی به همراه ورودی زیبایی که زده بودن واقعا عالی بود . کیفیت غذاها خیلی خیلی خوب بود و موزیک زنده داشتن . به ما خیلی خوش گذشت . ما دیروز به همراه خانوادمون رفتیم گراند هتل و برای عروسی خودم راجع به منوها صحبت کردیم . وقتی رفتیم داشتن شهرک سینماییو برای فیلم برداری سریال شهرزاد آماده میکردن .کلی قشنگ تر شده بود شهرک سینمایی .قراره آخرای اردیبهشت مراسم بگیریم .
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #5
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ عصر)'ساناز حسینی راد' نوشته است:  بچه ها عروسی یکی از دوستام تو بهمن ماه توی گراند هتل بود . یک عروسی خاطره انگیز و متفاوت با هر چی عروسی که تو تالارها دیده بودیم . آدم یاد طهران قدیم میوفته و جذابیت زیادی برای من داشت . عروس و داماد با کالاسکه وارد شهرک سینمایی شدن آتش بازی به همراه ورودی زیبایی که زده بودن واقعا عالی بود . کیفیت غذاها خیلی خیلی خوب بود و موزیک زنده داشتن . به ما خیلی خوش گذشت . ما دیروز به همراه خانوادمون رفتیم گراند هتل و برای عروسی خودم راجع به منوها صحبت کردیم . وقتی رفتیم داشتن شهرک سینماییو برای فیلم برداری سریال شهرزاد آماده میکردن .کلی قشنگ تر شده بود شهرک سینمایی .قراره آخرای اردیبهشت مراسم بگیریم .

به سلامتی انشا... به خیر و خوشی

در مورد منو و قیمتاشونم میشه توضیح بدین

در مقابل عشقمون همه سر تعظیم فرود اوردن
ما بهم رسیدیم ....تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #6
من عروسی دختر عموم تو تالار گراند هتل بود واقعا با بقیه تالارها فرق میکنه . یه حس خوبی به آدم دست میده وقتی توی لاله زار قدیم با اون همه لوکیشن فیلم و سریالها یک عروسی دعوت بشی . برام من خیلی جالب بود تا حالا همچین فضایی عروسی نرفته بودم . غذای خوشمزه مهماندارلی شیک و دیزاین و بار شمع های عالی .موزیکشونم عالی بود .
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman_69
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #7
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ عصر)'ساناز حسینی راد' نوشته است:  بچه ها عروسی یکی از دوستام تو بهمن ماه توی گراند هتل بود . یک عروسی خاطره انگیز و متفاوت با هر چی عروسی که تو تالارها دیده بودیم . آدم یاد طهران قدیم میوفته و جذابیت زیادی برای من داشت . عروس و داماد با کالاسکه وارد شهرک سینمایی شدن آتش بازی به همراه ورودی زیبایی که زده بودن واقعا عالی بود . کیفیت غذاها خیلی خیلی خوب بود و موزیک زنده داشتن . به ما خیلی خوش گذشت . ما دیروز به همراه خانوادمون رفتیم گراند هتل و برای عروسی خودم راجع به منوها صحبت کردیم . وقتی رفتیم داشتن شهرک سینماییو برای فیلم برداری سریال شهرزاد آماده میکردن .کلی قشنگ تر شده بود شهرک سینمایی .قراره آخرای اردیبهشت مراسم بگیریم .

ساناز جون تو از نزدیک رفتی دیدی یه سوال دارم ازت
اینجا تالاره یا رستورانه؟ یعنی مثل تالار دو تا سالن جداگونه داره مثل همه جشنا میزنن و میرقصن و فضای بیرون شبیه طهران قدیمه؟

خواستگاری 95/05/01
بله برون 95/05/15
عقد 95/06/22
عروسی انشالا پاییز96
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #8
ایکاش از فضای داخلی هتل هم عکس بزارید و قیمت منوها رو هم بگید
نقل قول
 سپاس شده توسط nasina4
۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ عصر توسط فتانه66.)
ارسال: #9
چه عالی که بالاخره واسه اینجا هم تاپیک زدن.تصویر: images/smilies/heart.gif خوب من 21 تیر قراره اینجا مراسم عروسیم برگزار بشه. نظرات رو که خوندم یه خورده خیالم راحت شد.قبلا موسیقی زندشون رو دیده بودم و غذاشون رو تست کرده بودم اما نگران نحوه پذییراییو برخوردشون بودم که با نظرات بچه ها آرومتر شدم.

در مورد قیمتها باید بگم خیلی نگران نباشید قیمتاشون مناسبه و با کمتر از ده تومن برای 200.300 نفر میشه یه مراسم خوب اینجا برگزار کرد.
من قبل از عید قرارداد بستم ورودی 800 بود که گفتن بعد از عید 1200 میشه 
حق سرویس 10% و مالیات 9% 
منو تک پرس شامل غذا،چای،دسر، نوشیدنی از 25 تا 50 تومان برای یک نوع غذا
موسیقی با تخفیف ویژه برای ما زد 700 اجرای زنده.گروه موسیقیش حرف نداره.
در کل قیمتا به نسبت جایی که قرار عروسی برگزار بشه و خاص بودن تالار خیلی مناسبه

نقل قول:اینجا تالاره یا رستورانه؟ یعنی مثل تالار دو تا سالن جداگونه داره مثل همه جشنا میزنن و میرقصن و فضای بیرون شبیه طهران قدیمه؟

عزیزم مثل تالار هستش.دو طبقه داره.طبقه بالا خانمها با تم قرمز و طبقه پایین تم سبز و برای آقایان.تو روزای عادی طبقه پایین رستوران هستش.تالارش کوچیکه و مناسب عروسیهای کم جمعیت تا 300 نفر.برای کسایی که مهموناشون کم هستن و میخوان که مهمونا تعدادشون معلوم باشه و  مهمونا توی تالار بزرگ پخش نباشن و به چشم بیان عالیه حتما یه سر بزنید.آره مثل بقیه تالارهاست و بیرونش هم دقیقا خیابون لاله زار قدیمه. توی فیلم شهرزاد اگر دیده باشی همونجاست و همون سبک رو داره.

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #10
RE: تالار گراند هتل++هر شب با اجرای موسیقی زنده
دوستای خوبم عروسیم 21 تیر ماه اینجا برگزار شد.باید بگم همه چیز عالی بود.فوق العاده رویایی شده بود و همه مهمونا راضی بودن.تصویر: images/smilies/heart.gif
پذیرایی خیلی خوب بود.شام داغ سرو شد با وجود اینکه غذای انتخابی ما جوجه بود.مهماندارا بخصوص توی قسمت مردونه عالی بودن.تصویر: /images/smilies/new/lub.png
خوانندمون آقای رئیسی عزیز بودن که حسابی ترکوندن و یه نفس کلی آهنگ خوندن و همه از پیر و جوون به وجد اومده بودن و رقصیدن.
تصویر: images/smilies/biggrin.gif
واقعا بهترین شب زندگیم بود.از همه ی پرسنل عزیز گراندهتل تشکر می کنم و براشون آرزوی بهترینا رو دارم.تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
همه ی دوستانی که می خوان اینجا عروسیشون رو بگیرن شک نکنن که همه چی خوب پیش میره.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
اینم یه عکس یادگاری از اونجا تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، *كيانا*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام