• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

تالار کوچک برای حنابندان

۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ عصر توسط forum.)
ارسال: #21
RE: تالار کوچک برای حنابندان
(۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر)mana.m نوشته است:  سلام دوستان منم یه جا می خوام مختلط باشه واسه 60 نفر سمت غرب جایی رو سراغ نداریننننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امان از استرسسسس

سلام عزیزم من نامزدی دختر عمم تو تالار شباهنگ بود توی 20 متری گلستان تالار خیلی خوبی بود فکر کنم 60 نفرم قبول کن حالا یسر بزن اونجا.اصلاح میکنم مختلط نمیشه ببخشید.
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #22
(۱۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ عصر)mohi1369 نوشته است:  بچه ها ما 130-40 تا مهمون داریم.خونمون 85 متره کوچیکه.میتونیم دوجاکنیم مردا تو پارکینگ باشن ولی باید فرش بشه... ازطرفی دوست داشتم تو مراسمم میز و صندلی باشه شیک و بهتره...میتونم سالن بگیرم ولی بیشتر دوست داریم جشن تو خونمون باشه حس قشنگتری میده...راهنماییم کنید

عزیزم به نظر من یه مقدار تعداد مهموناتو کمتر کن که زن و مرد تو پارکینگ جا شن . چون حنابندون قشنگیش به اینه که همه یه جا باشن . دور تا دور پارکینگ رو هم صندلی بزار .
من حنابندونم رو تو خونه گرفتم ولی تعدادی که دعوت کردم 50 نفر بودن که اکثراً هم جوون بودن . خیلی خوب شد . از عروسیم بیشتر حال داد.
نقل قول
 سپاس شده توسط mohi1369
۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #23
سلام اینو تو همشهری پیدا کردم.
تالار پذیرایی , ظرفیت 50 الی 200 نفر , بدون ورودی و سرویس
77361220

خدایا کمک خدایاااااااااااااCrying
نقل قول
 سپاس شده توسط barbi6
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ عصر توسط نرگس خانوم.)
ارسال: #24
سلام دوستان
من برای مراسم حنابندانم یه جای کم خرج می خوام چون مراسم برای بعد از شام است دیگه سرویس شام نمی خواد مگه فقط میوه و شیرینی
نمی دونم کجا رو بگیریم ؟ Sad مراسم عروسیم نزدیکه دهه اول شهریوره ان شاءالله حالا برای حنابندان موندم کجا رو بگیرم چون خونمون کوچیکه مناسب نیست میشه راهنماییم کنید؟ مرسی
خونمون افسریه است نزدیکمون باشه بهتره شهر ری و سمت نیروهوایی هم اگه جایی رو میشناسین بگین لطفا ممنننننننننننننننننون میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط barbi6
۴-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #25
دوست جونا؟ما واسه حنا بندون هم خانومیم هم اقا ولی جدا تعداد هم بالا حدود 300 400 نفر چون میخوایم از اول فامیلای عروس و داماد یجا باشند شام1تالار خوب و ارزون اطراف شهریار اندیشه یا چیتگر لطفا پیشنهاد بدید

یه عاااااااااااااااااااااالمه انرژی مثبت واسه همممهNew1
خواهش میکنم 1صلوات واسه حل شدن مشکلات همه ی نو عروسا بفرستید
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #26
بچه ها من یه جا واسه 50 نفر می خوام سمت شرق یا شمال شرق سراغ داشتین خیر بدین
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام