• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

تالار کوچک برای حنابندان

۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #11
RE: تالار کوچک برای حنابندان
(۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ عصر)mana.m نوشته است:  سلام دوستان منم یه جا می خوام مختلط باشه واسه 60 نفر سمت غرب جایی رو سراغ نداریننننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امان از استرسسسس

عزیزم ما 80-100 نفریم تالاره دمه خونمونو گرفتیم.گنجایش 150نفرو داره.ما واسه 3 ساعت گرفتیم با پذیرایی شربت از ما 500 گرفت میوه و شیرینی با خودمونه.ارکستر خانم هم میخواییم بیاریم.تالار پاپیون تو سردارجنگل پونک اگه خواستی خصوصی بده.

92/07/02 بهترين روز زندگيم به بهترين شكل گذشت.
دلم واسش تنگ شده.
من عاشق عشقمم.
نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #12
سلام دوستان سمت شرق تهران نزدیکی تهران نو یه تالار سراغ دارین برای کمتر از ۱۰۰ نفر؟

هزینش حدوداً چقدر می‌شه اگه میوه رو خودمون بیاریم و شام هم یک نوع باشه ؟
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #13
بچه ها سمت چیتگر باغ واسه حنابندون که کوچیک و قیمت مناسب باشه سراغ دارین؟
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #14

{تا اینجا پاکسازی شد}
نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #15
بچه ها ما 130-40 تا مهمون داریم.خونمون 85 متره کوچیکه.میتونیم دوجاکنیم مردا تو پارکینگ باشن ولی باید فرش بشه... ازطرفی دوست داشتم تو مراسمم میز و صندلی باشه شیک و بهتره...میتونم سالن بگیرم ولی بیشتر دوست داریم جشن تو خونمون باشه حس قشنگتری میده...راهنماییم کنید

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده واسه ی رسوندن خودش به تو همه راهو نفس نفس زده ...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط royal67
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ صبح
ارسال: #16
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ صبح)asal cheshm نوشته است:  بچه ها سمت چیتگر باغ واسه حنابندون که کوچیک و قیمت مناسب باشه سراغ دارین؟

عزیزم حتما" باید تو چیتگر باشه؟اگه میخوای تو غرب باشه تالار شب آهنگ تو گلستان کوچیکه و به درد حنابندون میخوره.
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #17
(۱۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ عصر)mohi1369 نوشته است:  بچه ها ما 130-40 تا مهمون داریم.خونمون 85 متره کوچیکه.میتونیم دوجاکنیم مردا تو پارکینگ باشن ولی باید فرش بشه... ازطرفی دوست داشتم تو مراسمم میز و صندلی باشه شیک و بهتره...میتونم سالن بگیرم ولی بیشتر دوست داریم جشن تو خونمون باشه حس قشنگتری میده...راهنماییم کنید

منم مشکل شمارو دارم.خونمون بزرگه ولی جا برای مردونه نداریم....
تو خونه بیشتر دوست دارم....Heart
موندیم چی کار کنیم...Huh

"جاني و دلي!
اي
دل و جانم
همه
تو .." Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mohi1369
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #18
(۱۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ عصر)mohi1369 نوشته است:  بچه ها ما 130-40 تا مهمون داریم.خونمون 85 متره کوچیکه.میتونیم دوجاکنیم مردا تو پارکینگ باشن ولی باید فرش بشه... ازطرفی دوست داشتم تو مراسمم میز و صندلی باشه شیک و بهتره...میتونم سالن بگیرم ولی بیشتر دوست داریم جشن تو خونمون باشه حس قشنگتری میده...راهنماییم کنید

میشه فقط مراسم حنابندون زنونه باشه! من تو چند تا از دوست و آشنا شنیدم که مراسم حنابندون مردونه نداشتن فقط داماد میاد که مراسم مخصوص رو انجام بدنWink

گاهی نیاز داریم به کسی که فقط حضور داشته باشد!
نه برای اینکه چیزی را درست کند یا کار خاصی انجام دهد
بلکه فقط به این خاطر که احساس کنیم کسی کنارمان است
و به ما اهمیت می دهد ...
نقل قول
 سپاس شده توسط mohi1369
۲۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #19
مگه شوهر من رضایتتتتتتتتتتت میده مراسم زنونه باشه...........میگه دوستام باید بیان...راستم میگه حنابندون کیفش به جوونا و دیوونه بازیاشونهBig Grin

"جاني و دلي!
اي
دل و جانم
همه
تو .." Heart
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #20
اخه نمیشه که من دوست دارم مردامونم باشن.داییام شوهرخاله هام برادرشوهرم... Big Grin

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده واسه ی رسوندن خودش به تو همه راهو نفس نفس زده ...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط khanoom gol
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام