• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

تالار پذیرایی پارادایس ( خیابان دماوند )

۲۱-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #1

تالار پذیرایی پارادایس ( خیابان دماوند )
تبلیغ ، تخریب ، اسپم ممنوع

New1New1New1
New1New1
New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ عصر توسط kova.)
ارسال: #2
RE: تالار پذیرایی پارادایس ( خیابان دماوند )
ممنون به خاطر ایجاد تاپیکHeart
چون این تالار تقریبا تازه تاسیسه و عکسی ازش تو نت نبود اطلاعاتی که ازش دارم اینجا میزارم....امیدوارم به درد نوعروسای گل بخورهNew1
آدرس:خیابان دماوند-بین ایستگاه پل و وحیدیه-پلاک 761
تلفن:77815941
ظرفیت حدود 600 700 نفر
دسترسیش از اتوبان امام علی(ع) و اتوبان باقری راحته....
من واسه تالار پذیرایی 20 جای مختلف و دیدم در نهایت باتوجه به قیمت و ظاهر تالار و کیفیت و داشتن پارکینگ این تالار و انتخاب کردم و قرارداد بستم برای فروردین سال اینده....
اینم بعضی از منوها و قیمتاش:
ورودی ایام تعطیل و اخر هفته:500تومن
گل ارایی روی میز یا جایگاه هرکدام 500تومن
خواننده و موزیک:450تومن
رقص نور با ال ای دی:300تومن
پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 200دستگاه:200تومن
پذیرایی شربت نفری 2هزار تومن و چایی نفری هزارتومن
18درصد هم سرویس و خدمات
منوی باقالی پلو با گوشت و جوجه کباب با سالاد سراشپز و سالاد فصل و نوشابه و اب نفری 21هزارتومن
منوی باقالی پلو با گوشت و جوجه کباب و زرشک پلو با سالاد یراشپز و سالاد فصل و نوشابه و اب نفری 24هزارتومن
منوی بالا+فسنجان نفری 25هزار تومن

ما 450تا مهمون داریم
که خیلی با راه اومدن و گل ارایی جایگاه و هزینه پارکینگ و پذیرایی با شربت و بهمون کادو دادن در نهایت بازم یک و خورده ای از قراردادمون کم کردن و در کل با منوی 24تومنی که بالا نوشتم قیمت نهایی ما شد سیزده و پونصد!!یک ملیون بیعانه و بقیه ده روز قبل از مراسم...البته سر این که تغییرات قیمت تا سال اینده واسه ما حساب نشه قبول نمیکردن که درنهایت با چک و چونه ی ما داخل قراردادم نوشتن که قیمت قرارداد واسه ما تا فروردین تغییر نمیکنه....Hehe!

سالن خوب و شیکی داره که اینش واسه من خیلی مهم بودBig Grin ورودی از داخل خیابون چندتا پله میخوره و فرش قرمز پهنه سالناش هم حالت ال مانند داشت صندلی هاش یه تاج کوچولو داره واسه خانوما آبی با تاج سفید و سالن اقایون قرمز با تاج طلایی از پرسنل سالنش پرسیدم گفتن که حدود دو سه ماهه افتتاح شده...ال سی دی هم داشت که سالن اقایون رو نشون میداد
رختکن خانومارو که دیدم البته زیاد بزرگ نبود ولی همین که از نمازخونه مجزاست و نمازخونه تمیز بود خوب بود...سرویساش تمیز بود ...
جایگاه عروس دوماد قشنگ بود یه مبل سفید طلایی و البته یکم میز و صندلیاش نزدیک بهمه و از این نظر سالن قصر محمد بهتر بود ولی دیگه بیخیال شدیم...
ظرف میوه و شیرینی وسط میزا اگه اشتباه نکنم سه طبقه ی کریستال مانند بود که گلای گل ارایی میزها روی همون قرار میگرفت...همون شب که قرارداد بستیم تست غذا هم کردیم که واقعا خوب بود هم عطر و بو و هم کیفیتش و پدر و مادرامونم این و تایید کردن...امیدورام که واسه عروسی ماهم خوب باشه....
چندتا عکس یواشکی هم ازش گرفتم که میزارمBig Grin
این نمای بیرونی سالن

[تصویر: تالار پذیرایی پارادایس ( خیابان دماوند ) ]

فضای ورودی که سمت چپ سالن اقایون بود

سمت راستشم پله میخورد بالا که سالن خانوماست

طبقه ی بالا روبه روی پله ها...اون در سرویس بهداشتی خانوماست

اینم صندلی های سالن خانوما و ظرفای میوه و شیرینی که یکم مشخصهBig Grin

نقل قول یکی از بچه ها که اشتباهی تو تاپیک پارادایس یا باغ بهشت اقدسیه راجع به این تالار نوشتن...
(۳۱-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ عصر)sara.yi نوشته است:  سلام
منم دیشب ازهمین تالار پارادایس اومدم
اول موقعیت مکانیش ازسمت بزرگراه امام علی و خیابان دماوند و چهارراه وحیدیه,به سمنوت امام حسین
پارکینگ اختصاصی داره
کناره پله هاش دستگاهه ابشارو نورافشان داره که موقع ورود و خروج عروس و داماد روشنش کردن
زن ها طبقه ی دوم بودن و مردا طبقه ی پایین
از پله ها که بالا میریم و میرسیم طبقه ی دو ,اول سمت چپ سرویس بهداشتیه (نرفتم نمیدونم چطور بود) , بعد رختکن ونمازخانه هم توی رختکن که جفتش خیلی تنگ و کوچیک بود,بعد جلوترمیریم اینه ی بزرگ و میز کوچیک دیواری داره,
بعد که وارد تالار میشیم اولش در داره واتاق عقده که بزرگ بود و خیلی خوب بود,با دیوارشیشه ای که پرده زده بودن از سالن تالار جدا میشد
میزها گرد بودن با روکش سفید و صندلیا خیلی راحت بودن وابی کاربنی رنگ
مهماندارا خوب بود پذیرایی و رفتارشون
جایگاهه عزوس و داماد کوچیک بود فقط ولی جای رقصش برای عروس و دوماد خوب بود
1تلویزیون داشت که قسنت رقص اقایون و نشون میداد
رقص نورهم داشت و خیلی خوب بود زماناشون
غذاشونم خیلی خوشمزه بود و خوب پخته شده بود,فقط یکم چرب بود
باقالی پلو و ماهیچه و زرشک پلو بود
ازساعت7تا10بود تالار ولی ما11خارج شدیم
درکل بد نبود
هزینشم20ت شد

عروسِ 28 فروردین 94...خداروشکر همه چیز عااالی بود3>
تالار:پارادایس
آتلیه:باراد(بابایی)
آرایشگاه:آگرین
لباس عروس:مزون لیدا

دست دوزه های گلگلی من رو دنبال کنیدWink (سرویس های آشپزخانه٬کالای خواب و...)
اینستاگرام:kova.sweet.home
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam gol ، yarauf ، ELAHE*SHARGHI ، atousa63 ، مهرانه920726 ، pikard ، شیوا جونی ، *mahsa
۱۴-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ صبح توسط شیوا جونی.)
ارسال: #3
ما امروز بطور کاملا اتفاقی این تالار رو دیدیم و بخاطر ظاهر قشنگ و تمیز بیرونش ترغیب شدیم که بریم داخل.
به نظر جای شیکی میومد و با توجه به مکانی که قرار داشت انتظار میرفت که گرون نباشه. که البته از پست قبلی هم پیداست که همینطوره.
ما رفتیم داخل و افراد بسیار مودبانه ما رو به اتاق مدیریت راهنمایی کردن. سالن طبقه اول یه مراسمی بود و حتی خود مدیر هم برای نظارت رفته بود داخل سالن و تو اتاق نبود. کلی ازمون عذرخواهی کردن بابت این قضیه و حتی برامون چایی هم آوردن که خیلی جالب بود. چون بعضی تالارها حتی افراد زورشون میومد جواب سلام بدن (بچه ها تو تاپیک تالار X نوشتن!Big Grin و من هم تا حدی تو تالار X اینو دیدم). اما وقتی مدیر اومد گفت که متاسفانه تمام روزها تا 2 روز مونده به عید کاملا پر هستش و دیگه نرفتیم سالنها رو ببینیم. بلند شدیم که خداحافظی کنیم و بیاییم. اما اصرار کردند که شما هنوز چاییتون رو نخوردید.Lub
قابل توجه بعضی تالارها که دختر خانومی که منشیشونه با لگد درها رو باز میکرد!!!AngryAngryAngry

زندگی کوتاه است
پس بیایید بگوییم به هم
دوستت می دارمLub
کار دشواری نیست
و بیایید بخندیم به غم ها با هم...
آنچه می ماند و زیباست وفای من و توست
زندگی یعنی عشق
عشق را تازه کنیم
عشق را با همه قلب خود اندازه کنیم
زندگی کوتاه است...
نقل قول
 سپاس شده توسط kova ، salijoon ، setareh69
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۲-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #4
وااااای بچه ها من این تالار رو پنجشنبه رفتم دیدم یعنی عااااااااشقشم ها
همه اون چیزایی که برام مهم بود رو داشت.سالن خانوم ها و آقایون کاملا قرینه هم بودن و خیلی شیک.خواننده خیلی شور و هیجان داشت.اتاق عقدش خیلی بزرگ نبود اما شیک بود و چون همجوار بود با سالن خانوم ها می شد مهمون هارو تو سالن نگه داشت که پذیرایی بشن.اتاق رختکن و نمازخونه جدا بود و دستشویی هاش هم تمیز بود.
جایگاه عروس و داماد کنج سالن بود که اینطوری کاملا همه دید دارن به جایگاه
برخورد مدیر عالی بود.پرسنل دائم تو سالن میچرخیدن . برای 300 تا مهمون ما با اتاق عقد و خدمات دیگه و غذای دیس پرس 60% جوجه و 60% کباب با مخلفات ژله و آب میوه و ... قیمت 13500 دادن.
منکه عاشق این تالار شدم واقعا شیک بود ولی متاسفانه فقط 16 و 17 و 18 خرداد 94 جا داشتند که اون موقع اوج امتحانات خرداد دانش آموزهاست
دعا کنید بتونیم این تالار رو بگیریم
نقل قول
 سپاس شده توسط sama-ali
۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #5
من خیلی توس شرق دنبال یه تالار نسبتا مناسب گشتم نتیجه که به این جا رسیدم نظر شما چیه؟
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #6
mehraneh joon راستش من زیاد دنبال تالار نگشتم تازه اقدام به این کار کردیم
سه تا تالار در حال حاضر دیدم تالار سپید، تالار شفیعی و یکی هم پارادایس
از بین سه تاشون پارادایس رو پسندیدم تا اینجا
در مورد تالار شفیعی هم تو تاپیک خودش نظرم رو گفتم
اتفاقا ما هم احتمالا سمت خ دماوند تالار رزرو کنیم اگه جای دیگه ای رو دیدم حتما میام و نظراتم رو میگم عزیزم
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #7
این تالار اصلا خوب نیست فقط فضای قشنگی داره غذاشم بد نیست خوشمزست اما فضای رقصش خیلی کوچیکه چیدمان صندلی ها هم افتضاحه من عروسی پسر خالم اینجا بود واسه اینکه بریم تو قسمت رقص باید کل سالن رو دور میزدیم چون فضا بین میزا و صندلیا نیست و صندلی هاش چسبیده به همه.

خداجونم ازت ممنونم اینقد هوامونو داری و همیشه کنارمونی...
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #8
مهسا 234 جان میشه بگی که مهموناتون چندنفر بودن که چیدمان صندلی ها بد بوده؟؟
احتمالا تعداد مهمونای خانوم زیاد بوده که مشکل رفت و آمد داشتین چون فضای سالن بزرگه و مراسمی که ما داخلش دیدیدم 180 نفر مهمون خانوم داشت که کلی فضا برای رقص بود جوری که عروس اون وسط کلی قرای حرکتی می زد
نقل قول
 سپاس شده توسط sonya68
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #9
450 نفر مهمون داشتن نمیدونم چند تا مرد و چند تا زن بودن.واقعا فضا بین صندلیا نبود و فضای رقص هم خیلی کوچیک بود. اما پذیرایی و غذاشون خوب بود .

خداجونم ازت ممنونم اینقد هوامونو داری و همیشه کنارمونی...
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #10
دوستان دیشب من باز رفتم و تالار رو دیدم که اگه با برنامه ما جور بشه از لحاظ تاریخی این تالار رو اوکی کنیم
که خداروشکر همه چیش عالی بود اتفاقا مهسا 234 جان فضای رقص رو هم چک کردم که واقعا جادار بود و فضا کاملا باز بود تازه خانواده من اکثرا همه شیطونن و کمتر کسی رو صندلی ها میشینه یعنی تو مراسم های ما همه وسط مشغول رقصن با این حال فضاش واقعا جا دار بود
البته نظرها متفاوته دوستان باید خودشون ببینن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام