• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند

(جزئیات)

تهرانپارس - چهارراه تیرانداز - نرسیده به خیابان رشید - تالار قصر سوگند
تلفن: 77728006 , 77728007
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121014741

تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند

۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #51
RE: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند
بچه ها تالار قصر سوگند برای قسمت ورودی عروس و داماد و دکور فضای داخلی سالن از گل های طبیعی  هم استفاده کرده؟ اخه به نظزم گل طبیعی یه زیبایی خاص دیگه ایی میده به فضا. 

نقل قول
 سپاس شده توسط lida vahidi
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #52
(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ عصر)'nila rahimi' نوشته است:  بچه ها تالار قصر سوگند برای قسمت ورودی عروس و داماد و دکور فضای داخلی سالن از گل های طبیعی  هم استفاده کرده؟ اخه به نظزم گل طبیعی یه زیبایی خاص دیگه ایی میده به فضا. 

نیلا جون عکسایه تالار صفحه ی اول همین خا هست من خودم قصر سوگند رو که سرچ کردم عکس و فیلم بیشتری داشتن اونجا .فکر کنم اونم راه خوبی باشه که متوجه بشی.
ولی فکر کنم هیچی بهتر از این نیست که وقت بزاری و بری  از  نزدیک ببینی.

نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #53
(۱۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ صبح)'hamrah.ha' نوشته است:  بچه ها عکسایی که از تالار و سالن قصر سوگند اینجا هست.واقعیه؟ جایی هست که نمونه عکس بیشتری داشته باشن؟ کسایی که تجربه ی این تالار رو دارن .خواهش میکنم بیشتر برامون بگید

همراه جان عکس هایی که اینجا گذاشتن کاملا واقعیه و از خود تالار و دیزاینشونه.چون من خودم تالار قصر سوگند رفتم .البته من جشن عقد دعوت بودم .میتونم بهت بگم فضایه تالار و حتی سفره ی عقد خیلی خیلی قشنگتر از عکسایی که میبینیم بود.من که واقعا اون شب از همه چیز لذت بردم .و خیلی بهم خوش گذشت.

نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #54
من شرق تهران زندگی میکنم .و کاملا با تالار قصر سوگند اشنایی دارم .و از نظر من تمام استانداردهای یه تالار  تشریفات رو داره .برای همین زیاد دنبال جایه دیگه نگشتم که هم نتونم تصمیم بگیرم و هم وقتم از دست نره.همون بار اول که با همسرم رفتیم .قرار داد بستیم .حتی غذاشون رو هم تست کردیم .همه چیز خوب بود.

نقل قول
 سپاس شده توسط mitra ghasemy
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #55
(۲۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۴:۱۳ عصر)'golnaz__erfany' نوشته است:  من شرق تهران زندگی میکنم .و کاملا با تالار قصر سوگند اشنایی دارم .و از نظر من تمام استانداردهای یه تالار  تشریفات رو داره .برای همین زیاد دنبال جایه دیگه نگشتم که هم نتونم تصمیم بگیرم و هم وقتم از دست نره.همون بار اول که با همسرم رفتیم .قرار داد بستیم .حتی غذاشون رو هم تست کردیم .همه چیز خوب بود

واقعا خوش به حالت گلناز جون .منم چند ماه دیگه مراسم عروسیمه .ولی خیلی نسبت به همه چیز حساسم .تا الان خیلی از تشریفات رو سر زدم .اما نتونستم به نتیجه برسم.ادم اینجور موقع ها بیشتر گیج میشه .با تعریفایی که از تشریفات سوگند میکنی.پس باید برم از نزدیک ببینم .شاید منم خوشم اومد .البته من زیاد مهمون ندارم و ختی سالن هم زیاد بزرگ نباشه برام مهم نیس.ولی پذیرایی  و دیزایین خیلی برام مهمه

نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #56
(۱۶-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ عصر)'rooooz.gold' نوشته است:  منم الان چند ماهه که برای مراسمم دنبال یه تشریفات خوب که واقعا بتونن خدمات خوبی ارایه بدن میگردم.خیلی جاها رو از نزدیک دیدیم .ولی نمیتونم تصمیم بگبرم.از تالار قصر سوگند خیلی شنیدم .و اینجا هم کامنتای خوبی ازشون میبینم .ولی ترجیح میدم برم و خودم از نزدیک با فضا و مدیریت اشنا بشم .و البته منوشون رو هم ببینم

عزیزم من هم برای جشنم با تالار قصر سوگند دارم قرار داد می بندم .مطمعن باش وقتی بری اونجا  باهاشون صحبت بکنی .خوشحال میشی از تصمیمی که گرفتی. سالن همه ی امکانات مورد نظرت رو داره .دیزایین داخلی  خیلی قشنکی داره که مطمعنن همه ی مهمونات اینو بهت میگن .پرسنل خیلی با خوش رویی رفتار میکنن .ورودی عروس و داماد خیلی جالب بود.چیدمان میزشون رو من خیلی دوست داشتم .مدل ظرفها جدید بودن .فینگر فودهای متنوع هم داشتن بعنوان پیش ِغذا.خلاصه همه چیز رو برات مهیا میکنن که یه شب خوب داشته باشی

نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #57
بچه ها کسی میدونه .منو غذا و لیست قیمتها و نحوه ی تسویه با تالار فصر سوگند به چه صورته؟چطور میتونیم تست غذا داشته باشیم؟
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۰۱:۳۹ عصر توسط پاریس98.)
ارسال: #58
(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ عصر)'nila rahimi' نوشته است:  بچه ها تالار قصر سوگند برای قسمت ورودی عروس و داماد و دکور فضای داخلی سالن از گل های طبیعی  هم استفاده کرده؟ اخه به نظزم گل طبیعی یه زیبایی خاص دیگه ایی میده به فضا. 

من که به تازگی دیدم گل های ورودی ، جایگاه عروس و جایگاه داماد مصنوعی بود. ظاهرا فقط گل های روی میز مهمانها و گل های اتاق عقد و طبیعی میارن

(۲۵-اسفند-۱۳۹۷ ۰۴:۵۶ عصر)'eyzadyfariba' نوشته است:  بچه ها کسی میدونه .منو غذا و لیست قیمتها و نحوه ی تسویه با تالار فصر سوگند به چه صورته؟چطور میتونیم تست غذا داشته باشیم؟

برای 200 نفر، با منوی جوجه و کوبیده با تمام خدمات مبلغ نهایی 18/000/000 تومان.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام