• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند

(جزئیات)

تهرانپارس - چهارراه تیرانداز - نرسیده به خیابان رشید - تالار قصر سوگند
تلفن: 77728006 , 77728007
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121014741

۲۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۵۷ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آدرس :
تهران پارس، چهارراه تیرانداز، نرسیده به خیابان رشید، تالار قصر سوگند
تلفن
77728006 
77728007
موبایل:
09121014741

ظرفیت ۶۰۰ نفر

مدیریت : مهران مرادی

[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند
سلام ما رفتیم بازدید این تالار فوق العاده زیباست ورودی خیلی خوبی داره فقط باید برای تست غذا بریم که خیالمون راحت شه 

نقل قول
 سپاس شده توسط KO2314
۲۵-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #3
سلام من هم رفتن بازدید و فوق العاده بود، با شناختی که از آقا مهران داشتم باید هم همین بود. واقعا جای همچین چیزی خالی بود. زمان مراسم خواهرم اگر همچین چیزی بود عالی بود.(هرچند اون هم خیلی خوب بود)
من اگه مشکلی پیش نیاد با همین قصر سوگند میبندم، همه جا رو چون گشتم و واقعا مشابهش هم گیر نیاوردم و اینکه وقت زیادی هم ندارم. بازم میام تعریف میکنم حالا که چی شد Smile)تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Nadia_roozbakhsh ، sarvenazvz65
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #4
(۲۵-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ عصر)'afsaneh_3858' نوشته است:  سلام من هم رفتن بازدید و فوق العاده بود، با شناختی که از آقا مهران داشتم باید هم همین بود. واقعا جای همچین چیزی خالی بود. زمان مراسم خواهرم اگر همچین چیزی بود عالی بود.(هرچند اون هم خیلی خوب بود)
من اگه مشکلی پیش نیاد با همین قصر سوگند میبندم، همه جا رو چون گشتم و واقعا مشابهش هم گیر نیاوردم و اینکه وقت زیادی هم ندارم. بازم میام تعریف میکنم حالا که چی شد Smile)تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام دوستان[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
من و همسرم امروز رفتیم قرار داد بستیم. بالاخره بعد از چند ماه، خیالم از بابت تالار و تشریفات راحت شد [تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
روز رو با تالار اوکی کردیم و پیش پرداخت هم دادیم.
بازم حسابی بهمون آرامش دادن و ما منتظریم که یه عروسی خفن داشته باشیم[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
بهمون تخفیف هم دادن و البته منویی که انتخاب کردیم هم به خودی خود خیلی کامل بود. قرار شد در مورد جزییات مراسم هم نزدیک خود مراسم صحبت کنیم.
خلاصه اینکه دوستانی که هنوز دنبال تشریفات خوب می‌گردن، من پیشنهاد می‌کنم حتما یه سر بزنن.
دروغ نگم پنج جا رو ما سر زدیم و مراسم مختلف رفتیم و درنهایت  ایشون بود که به دلمون نشست. 

نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #5
(۲۶-دي-۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ عصر)'afsaneh_3858' نوشته است:  
(۲۵-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ عصر)'afsaneh_3858' نوشته است:  سلام من هم رفتن بازدید و فوق العاده بود، با شناختی که از آقا مهران داشتم باید هم همین بود. واقعا جای همچین چیزی خالی بود. زمان مراسم خواهرم اگر همچین چیزی بود عالی بود.(هرچند اون هم خیلی خوب بود)

سلام دوستان[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
من و همسرم امروز رفتیم قرار داد بستیم. بالاخره بعد از چند ماه، خیالم از بابت تالار و تشریفات راحت شد [تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
روز رو با تالار اوکی کردیم و پیش پرداخت هم دادیم.
بازم حسابی بهمون آرامش دادن و ما منتظریم که یه عروسی خفن داشته باشیم[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
بهمون تخفیف هم دادن و البته منویی که انتخاب کردیم هم به خودی خود خیلی کامل بود. قرار شد در مورد جزییات مراسم هم نزدیک خود مراسم صحبت کنیم.
خلاصه اینکه دوستانی که هنوز دنبال تشریفات خوب می‌گردن، من پیشنهاد می‌کنم حتما یه سر بزنن.
دروغ نگم پنج جا رو ما سر زدیم و مراسم مختلف رفتیم و درنهایت  ایشون بود که به دلمون نشست. 

برو عزیزم با خیال راحت 
فکر کنم مراسم ما از اولین مراسمهایی بود که برگزار کردن. واقعاً عالی بود، هم مهمونها هم ما راضی بودیم همگی و بهتر از اونی بود که انتظار داشتیم. امیدوارم این کیفیت رو حفظ کنن نه مثل بعضی جاها که اسم در کردن و فقط بلدن پول بگیرن. چون این بلا سر دخترعمه‌ام اومد و چند برابر من پول داد ولی در انتها براتون نگم بهتره.
یه نکته ای که هست چون خودشون در تصویربرداری هم حرفه ای هستن یه جوری فضا رو ساختن که فکر میکنم برای عکس و فیلم هم خیلی خوبه کادرهاش. حالا باز وقتی عکس و فیلمها رو گرفتم میام گزارش میدم.

نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #6
سلام بچه ها مراسم دختر عمو من هم هفته پیش با قصر سوگند بود
اول بگم واقعا تو جلسه حضوری در مورد ریزترین موارد گفتگو میشه
واقعا سلیقه درجه یک دارن و اینکه به زور نمیخوان چیزی رو بهتون تحمیل کنن و خوب به حرفهاتون گوش میدن و با توجه به خواسته هاتون راهنمایی میکنن
و پیشنهاد های ویژه ای و مطابق با سلیقه شما پیشنهاد میدن.
خلاصه با این کیفیتی که دارن پیش میرن فکر کنم به زودی خیلیها باید جمع کنن Smile)
نقل قول
 سپاس شده توسط sarvenazvz65
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #7
خیلی راضی و خوشحالم که با آقا مهران از طریق آتلیه اشون و بعد باقصر سوگند یعنی تشریفاتشون آشنا بشم. اونقدر اقای مرادی و تیمشون فوق العاده بودن که حد نداره‌. همه مهمونای ما راضی و حتی میشه گفت شگفت زده بودن، مزه غذاها فوق العاده و فراوون. مهماندارهای مودب ومتشخص و به صورت خودکار میزها رو مرتب میکردن و چیزی اگه لازم بود میاوردن و اضافه ها رو میبردن.دیزاین کلی هم که فوق العاده بود. ما حدود 500 تا مهمون داشتیم. ازمراسم تاحالا چند مورد برام پیش اومده که زنگ زدن و پرسیدن که تشریفات کی بوده.خلاصه مدیریت و زحمات اقای مرادی و همراهی تیم خوبشون باعث شد که اون شب فوق العاده به یاد موندنی برای من و همسرم و کل مهمونامون باشه. واقعا ممنونم و همیشه سفارش میکنم اطرافیانم رو که برای تشریفات جای دیگه نرن.
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #8
سلام.قیمت منوهاشون چنده؟ و آیا توو منوشون دیس پرس هم دارن؟
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ عصر توسط afsaneh_3858.)
ارسال: #9
(۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ عصر)'sarvenazvz65' نوشته است:  خیلی راضی و خوشحالم که با آقا مهران از طریق آتلیه اشون و بعد باقصر سوگند یعنی تشریفاتشون آشنا بشم. اونقدر اقای مرادی و تیمشون فوق العاده بودن که حد نداره‌. همه مهمونای ما راضی و حتی میشه گفت شگفت زده بودن، مزه غذاها فوق العاده و فراوون. مهماندارهای مودب ومتشخص و به صورت خودکار میزها رو مرتب میکردن و چیزی اگه لازم بود میاوردن و اضافه ها رو میبردن.دیزاین کلی هم که فوق العاده بود. ما حدود 500 تا مهمون داشتیم. ازمراسم تاحالا چند مورد برام پیش اومده که زنگ زدن و پرسیدن که تشریفات کی بوده.خلاصه مدیریت و زحمات اقای مرادی و همراهی تیم خوبشون باعث شد که اون شب فوق العاده به یاد موندنی برای من و همسرم و کل مهمونامون باشه. واقعا ممنونم و همیشه سفارش میکنم اطرافیانم رو که برای تشریفات جای دیگه نرن.

یکی از دلایل انتخاب من هم همین بود چون از آتلیه که مطمئن بودم میخوام با آقا مهران قرارداد ببندم و با شناختی که داشتم میدونستم حرفه ای هستن چقدر. بعدم که خیلی مهمه که اینجوری فقط با یک نفر طرفیم و خودشون هماهنگن برای همه کارها. و اینکه دیگه اونجا رو مثل کف دستشون بلدن و میدونن چجوری عکسهای خاص بگیرن... دیگه داریم نزدیک میشیم به مراسم من هم که داریم جزییات رو چک میکنیم.

(۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۵:۵۸ عصر)'banuye barani' نوشته است:  سلام.قیمت منوهاشون چنده؟ و آیا توو منوشون دیس پرس هم دارن؟

قیمتهاشون خیلی خوبه عزیزم در مقایسه با جاهای دیگه...میتونی زنگ بزنی که البته پیشنهاد میکنم بری پیششون... یه پیشنهادهایی به من دادن که واقعا ندیده بودم جای دیگه.

نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #10

(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ عصر)'afsaneh_3858' نوشته است:  یکی از دلایل انتخاب من هم همین بود چون از آتلیه که مطمئن بودم میخوام با آقا مهران قرارداد ببندم و با شناختی که داشتم میدونستم حرفه ای هستن چقدر. بعدم که خیلی مهمه که اینجوری فقط با یک نفر طرفیم و خودشون هماهنگن برای همه کارها. و اینکه دیگه اونجا رو مثل کف دستشون بلدن و میدونن چجوری عکسهای خاص بگیرن... دیگه داریم نزدیک میشیم به مراسم من هم که داریم جزییات رو چک میکنیم.

برو عزیز با خیال راحت مطمئنم شب مراسمت سورپرایز میشی مثل من با اتفاقاتی که برات میفته و یه شب رویایی خواهی داشت.... مبارکت باشه... عکس و فیلمها هم که دیگه نگم برات
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام