• گل سنتر
  • مزون فابرا

تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند

(جزئیات)

تهرانپارس - چهارراه تیرانداز - نرسیده به خیابان رشید - تالار قصر سوگند
تلفن: 77728006 , 77728007
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121014741

۲۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۵۷ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آدرس :
تهران پارس، چهارراه تیرانداز، نرسیده به خیابان رشید، تالار قصر سوگند
تلفن
77728006 
77728007
موبایل:
09121014741

ظرفیت ۶۰۰ نفر

مدیریت : مهران مرادی

[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند
سلام ما رفتیم بازدید این تالار فوق العاده زیباست ورودی خیلی خوبی داره فقط باید برای تست غذا بریم که خیالمون راحت شه 

نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #3
سلام من هم رفتن بازدید و فوق العاده بود، با شناختی که از آقا مهران داشتم باید هم همین بود. واقعا جای همچین چیزی خالی بود. زمان مراسم خواهرم اگر همچین چیزی بود عالی بود.(هرچند اون هم خیلی خوب بود)
من اگه مشکلی پیش نیاد با همین قصر سوگند میبندم، همه جا رو چون گشتم و واقعا مشابهش هم گیر نیاوردم و اینکه وقت زیادی هم ندارم. بازم میام تعریف میکنم حالا که چی شد Smile)تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • اساطیر
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #4
(دیروز ۰۱:۰۹ عصر)'afsaneh_3858' نوشته است:  سلام من هم رفتن بازدید و فوق العاده بود، با شناختی که از آقا مهران داشتم باید هم همین بود. واقعا جای همچین چیزی خالی بود. زمان مراسم خواهرم اگر همچین چیزی بود عالی بود.(هرچند اون هم خیلی خوب بود)
من اگه مشکلی پیش نیاد با همین قصر سوگند میبندم، همه جا رو چون گشتم و واقعا مشابهش هم گیر نیاوردم و اینکه وقت زیادی هم ندارم. بازم میام تعریف میکنم حالا که چی شد Smile)تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام دوستان[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
من و همسرم امروز رفتیم قرار داد بستیم. بالاخره بعد از چند ماه، خیالم از بابت تالار و تشریفات راحت شد [تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
روز رو با تالار اوکی کردیم و پیش پرداخت هم دادیم.
بازم حسابی بهمون آرامش دادن و ما منتظریم که یه عروسی خفن داشته باشیم[تصویر: تالار پذیرایی و تشریفاتی قصر سوگند ]
بهمون تخفیف هم دادن و البته منویی که انتخاب کردیم هم به خودی خود خیلی کامل بود. قرار شد در مورد جزییات مراسم هم نزدیک خود مراسم صحبت کنیم.
خلاصه اینکه دوستانی که هنوز دنبال تشریفات خوب می‌گردن، من پیشنهاد می‌کنم حتما یه سر بزنن.
دروغ نگم پنج جا رو ما سر زدیم و مراسم مختلف رفتیم و درنهایت  ایشون بود که به دلمون نشست. 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام