• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تالار پذیرایی نور

۸-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #31
RE: تالار پذیرایی نور
میشه کسایی که جدیدا رفتند بگند چجوری بوده؟

کسی باهاشون صحبت کرده که مبلغی و بدند و بذارند از بیرون فیلم بردار بیاریم؟
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۱۷ صبح توسط fariam.)
ارسال: #32
سلام دوستان من با این تالار قرارداد بستم و هفته دیگه مراسممه. رفتم کار آتلیه گلها رو دیدم از نظر من بد نبود. دو تا آتلیه دارن یکی تهرانپارس یکی افسریه که برای عروسی میفرستن تهرانپارس و برای مراسمای دیگه افسریه. به نظرم به نسبت قیمت کارشون خوب بود من کارای آتلیه های معروفی رو دیده بودم که این آتلیه باز از نظرم از اونا با قیمت خیلی کمتر بهتر بود. یه کم مدیر آتلیه اخلاق جالبی نداره و زیاد حرف میزنه اما فیلمبردارای زن و عکاساش خیلی خوش اخلاق هستند و حرفه ای برخورد میکنن. کار میکسشون هم خوب بود ژستهاشون هم قدیمی نبود. باغشون زیاد خوب نبود اما خب اونم بر اساس قیمت مد نظر خودتون بهتون معرفی میکنن.

از خود تالار بگم که منو دیوانه کرد
قیمتش خیلی مناسبه و بدون تخفیف خیلی کمتر از جاهای دیگه اگه ارتشی باشید که تخفیف خوبی هم داره اما انگار برده گرفتن
مدام دستور و نظر میدن بهتون
فقط با آتلیه و خواننده خودشون باید قرارداد ببندید
پخش کلیپ توی تالار ممنوعه
رقص نور تازگیا یکی دو تا کوچیک گذاشتن گذاشتن
سن رقص کوچیکه
صندلیا خیلی بهم نزدیکه
سالن زنونه کلی پله داره
عملا هیچ تزئین و گل آرایی نداره
یخ خشک و مه سرد نداره
تلوزیونی که بشه ازش مردونه رو دید نداره
ولی حیاط خیلی خوشگلی داره
نمای تالار از بیرون قشنگه
قیمتش خیلی خیلی به صرفه است مخصوصا اگه ارتشی باشید
دو تا خواننده هم داره که یکیش افتضاحه
باز بعد عروسی میام براتون مینویسم اما در کل میشه گفت یه سالن درجه دو و سه محسوب میشه
در حد همون سالن های خیابون دماونده و عملا هیچ چیزی که عروسی رو از سادگی دربیاره نداره

در مورد آتلیه گلها بگم که مهمترین نکته اش اینه که همزمان تو آتلیه دو سه تا عکاس عکس میندازن یعنی یکی تند تند لباست رو درست میکنه یکی نور رو تنظیم میکنه یکی عکس میگیره یکی هم فیلم میگیره. تو باغ هم همینطور بود. ولی من دیدم توی باغ که باقی آتلیه ها اینطوری نبودن مثلا فقط یه عکاس بود همه کارا رو هم خودش میکرد. خانوم کریمی که فیلمبردار اصلیشون هستن خیلی هم پر انرژی بودن ما با اینکه خیلی دیر رسیدیم عکسای خوبی تحویلمون دادن برای فرمالیته
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #33
این پست رو بعد از عروسیم میذارم
فقط بگم اگه مردید هم تو این تالار مراسم نگیرید
آشغال به معنای واقعی
داغون
حیف پول
حیف هزینه
به نظرم عروسی نگرفتن بهتر از یه عروسی بده
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام