• آتلیه ملکه زیبا
  • مهناز

تالار پذیرایی عمارت زرین

(جزئیات)


انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار به سمت غرب، خیابان نصرالهی(سبلان)، تالار پذیرایی عمارت زرین
تلفن: 02144817070

تالار پذیرایی عمارت زرین

۱۲-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #41
روی‌خط: تجربه آقای علوی در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ آقای علوی یکی از مشتریان تالار عمارت زرین رفتیم. آقای علوی که این تالار عمارت را برای عروسی پسر خود انتخاب کرده بود، با اشاره به ویژگی های شخصیتی مدیریت این مجموعه در اولین مراجعه، آنرا به عنوان عامل اصلی این انتخاب بیان نمود.

آقای علوی در ادامه به ما می گوید که از هزینه پرداخت شده در ازای دریافت خدمات این مجموعه ، بسیار راضی است و تالار عمارت زرین را به سایر دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد کرده است.

شما می توانید گفتگوی ما با آقای علوی را از اینجا گوش کنید. 


 

 
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ عصر توسط baran6900.)
ارسال: #42
RE: تالار پذیرایی عمارت زرین
من به عنوان مهمان در این تالار شرکت کردم اول بگم که جای خوبی این تالار قرار نداره خیلی بدشکله جاش زمینهای خاکی کلا ویو بیرون تالار اصلا خوب نیس دوم اینکه به بزرکی عکسهای تبلیغاتش نیست فضای سالن کوچیکه ولی انصافا محوطه فضای سبزش قشنگه در کل بیرونش قشنگتر از داخل تالاره خدمات پرسنل خوب بود خوب سرویس میدادن یه نکته دیگه که شیرینی که توی منو نوشته شیرینی نبود کیفیت غذا هم خوب بود دیجی خانم هم اصلا خوب نبود آهنگهای قدیمی پخش میکرد یه نکته دیگه چون میوه با تالار هست اینو میگم میوه ها همه کال وسفت بودن
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #43
روی‌خط: تجربه آقای دربندسری در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای دربندسری از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای دربندسری از طریق اینترنت با این مجموعه آشنایی پیدا کرده و اولین دلیل انتخاب خود را فضای زیبای آن معرفی نمود.
در ادامه به ما می گوید از  هزینه ای که در قبال خدمات تالار عمارت زرین پرداخت کرده ، بسیار راضی است و آن را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد نموده است.
آقای دربندسری همچنین برخورد مدیریت و پرسنل را بسیار مناسب دانسته و از خدمات پذیرایی اظهار رضایت نمود.

 شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری تالار عمارت زرین را از اینجا گوش کنید.


 


 

 

 
نقل قول
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #44
روی خط: تجربه آقای کریمی نژاد در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای کریمی نژاد از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای کریمی نژاد از طریق اینترنت با این مجموعه آشنایی پیدا کرده و اولین دلیل انتخاب این تالار را موقعیت و ساختمان آن معرفی می نماید.
آقای کریمی نژاد در ادامه به ما می گوید از هزینه ای که در قبال دریافت خدمات از تالار عمارت زرین پرداخت کرده ، بسیار راضی است و آن را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد می نماید.
آقای کریمی نژاد با اشاره به کیفیت خوب غذا و مطلوبیت فضای تالار، از برخورد مناسب آقای اصفهانی و پرسنل این مجموعه اظهار رضایت کرد.

شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری تالار عمارت زرین را از اینجا گوش کنید.


 
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #45
روی خط: تجربه آقای فراهانی در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای فراهانی از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای فراهانی از طریق تبلیغات محیطی در سطح شهر با این مجموعه آشنا شده و اولین عامل در انتخاب این تالار عمارت را زیبایی ساختمان آن معرفی می نماید. 
آقای فراهانی در ادامه به ما می گوید از هزینه ای که در قبال خدمات در تالار عمارت زرین پرداخت نموده ، بسیار راضی است و آن را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد نموده است. 

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای فراهانی را از اینجا گوش کنید. 

 
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #46
روی‌خط: تجربه آقای گرجی در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای گرجی از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای گرجی که در مراسم عروسی یکی از آشنایان خود با این مجموعه آشنا شده بود، از طراحی و زیبایی تالار به عنوان یکی از شاخصه های برجسته در این تالار عمارت نام برد.
آقای گرجی در ادامه به ما می گوید از برخورد مدیریت و کارکنان، و نیز هزینه ای که در قبال دریافت خدمات در تالار عمارت زرین پرداخت نموده ، بسیار راضی است و این مجموعه را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد می نماید. 

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای گرجی را از اینجا گوش کنید.
 

 

 
نقل قول
۴-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #47
روی‌خط: تجربه آقای یحیی در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای یحیی از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای یحیی که این تالار را برای برگزاری مراسم عروسی پسر خود انتخاب نموده بود، از کیفیت غذا و برخورد مناسب آقای اصفهانی و عوامل این مجموعه اظهار رضایت نمود.
آقای یحیی در ادامه به ما می گوید از هزینه ای که در قبال دریافت خدمات از تالار عمارت زرین پرداخت نموده ، راضی است و آن را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد می نماید. 

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای یحیی را از اینجا گوش کنید. 

 

 
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #48
روی خط: تجربه آقای مقدسی در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای مقدسی از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای مقدسی از طریق تبلیغات محیطی در سطح شهر با این مجموعه آشنا شده و مهم ترین دلایل خود برای انتخاب این مجموعه را معماری زیبای عمارت و قیمت مناسب آن دانست.

آقای مقدسی به ما می گوید از برخورد مدیریت و پرسنل این مجموعه ، بسیار راضی است و این تالار عمارت را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد می نماید. 

شما میتوانید گفتگوی ما با آقای مقدسی را از اینجا گوش کنید.

 

 

 

 
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مهر-۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ صبح توسط روی‌خط.)
ارسال: #49
روی‌خط: تجربه آقای قره‌باغی در استفاده از خدمات تالار پذیرایی عمارت زرین
آقای قره باغی از دیگر مشتریان تالار عمارت زرین بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. 
آقای قره باغی که از طریق اینستاگرام با این مجموعه آشنا شده، یکی از مهم ترین ویژگی های این مجموعه را مدیریت با تجربه آن معرفی می نماید.
آقای قره باغی در ادامه به ما می گوید از  هزینه ای که در قبال خدمات تالار عمارت زرین پرداخت کرده ، بسیار راضی است و آن را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد نموده است. 
آقای قره باغی همچنین برخورد خوب پرسنل، کیفیت مناسب غذا و هماهنگی در بخش های مختلف را به عنوان مهم ترین ویژگی های ممتاز در این مجموعه معرفی می نماید. 

شما میتوانید گفتگوی ما با این مشتری تالار عمارت زرین را از اینجا گوش کنید. 

 

 

 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام