• هیژا
  • مهناز

تالار پذیرایی عمارت زرین

(جزئیات)

انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار به سمت غرب، خیابان نصرالهی(سبلان)، تالار پذیرایی عمارت زرین
تلفن: 02144817070

تالار پذیرایی عمارت زرین

۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار پذیرایی عمارت زرین
عمارت زرین در منطقه پونک تهران واقع شده است و حقیقتا میتوان آن را یک تالار پذیرایی لاکچری در تهران قلمداد نمود. این تالار موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد و می توان گفت با توجه به اینکه پارکینگ اختصاصی مناسبی برای میهمانان خود فراهم نموده می تواند براحتی نظر مشتریان را جلب نماید.

سالن پذیرایی:
تالار عمارت زرین دارای دو سالن پذیرایی بسیار شیک با ظرفیت جمعا 450 نفر می باشد. آسانسورهای بسیار بزرگ برای رفاه حال میهمانان پیش بینی شده است. کلیه سالن ها با سقف های بلند و باشکوه بدون ستون هستند که با طراحی زیبا و چشم نواز خود مهمانان عزیز خود را به وجد خواهد آورد.

پارکینگ اختصاصی:
این مجموعه دارای پارکینگ VIP و پارکینگ فضای باز در داخل تالار می باشد.

گل آرایی:
از خصوصیات این مجموعه که این تالار را از دیگر تالارهای پذیرایی تهران متمایز می سازد گل آرایی حرفه ای آن است.

سیستم صوتی و نورپردازی حرفه ای:
یکی از پیشرفته ترین سیستم های صوتی موجود در ایران می باشد که همراه با لیزر، لحظه های شادی را برای شما و میهمانان رقم می زند و قدرت و کیفیت آن چشم ها را به خود خیره خواهد کرد.

اتاق عقد مجزا:
از دیگر امکانات این مجموعه، دو اتاق عقد مجزا تابستانه (فضای باز) و زمستانه (داخل تالار) می باشد.

سفره خانه، کافی شاپ و روف گاردن:
سفره خانه مراکشی با منوی متنوع و کافی شاپ حرفه ای و همچنین روف گاردن با نمای بسیار زیبا از شهر تهران از جمله امکانات بسیار منحصربفرد این مجموعه هست.

محوطه و باغ سبز و آبنما و برکه:
از جمله محسنات این تالار مجلل محوطه 6000 متری این مجموعه و آبنماهای بسیار زیبا می باشد که با فضاسازی و معماری خاص در شمار لوکس ترین تالارهای تهران قرار گرفته است.

تلفن:
44817070
09123332763
آدرس:
انتهای اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار به سمت غرب، خیابان نصرالهی(سبلان)، تالار پذیرایی عمارت زرین
وب سایت:
http://emaratezarrin.com/

[تصویر: تالار پذیرایی عمارت زرین]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #2
RE: تالار پذیرایی عمارت زرین
چه خوشگله، کسی رفته اینجا؟

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم

نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #3
سلام دوستان
ما بالاخره امروز رفتیم و برای بهمن این تالار رو رزرو کردیییییمتصویر: images/smilies/angel.gifتصویر: images/smilies/angel.gifتصویر: images/smilies/angel.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
تالار زیبایی هست در سه طبقه مجزا که هر طبقه مربوط به سالن زنانه
مردانه
سالن عقد
البته اگه تو فصل سرد باشه وگرنه در باغ پشت تالار سفره عقد دارن که خیلی رویایی بود جایگاهش
کسی از سرویس دهی و غذاش چیزی میدونه؟!؟! چون من رو حساب آشنایی با تالار آریا به این تالار رسیدیم.... غذاش و نخوردیم ولی
اگه کسی چیزی میدونه راهنماییمون کنه ممنون میشیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط عمارت زرین
  • اساطیر
۲۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ عصر توسط aroosak52.)
ارسال: #4
دوستم مبارکت باشه از قیمتا می گی ؟

منوی دیس پرس نداره اینجا ؟

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم

نقل قول
۳۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #5
(۲۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ عصر)'aroosak52' نوشته است:  دوستم مبارکت باشه از قیمتا می گی ؟

منوی دیس پرس نداره اینجا ؟

سلام
فکر کنم قیمت منو دو که سلف سرویس هست.....فکر کنم فکر کنم که نفری 165 تومن شد.البته چون من در زمان رزرو نبودم دقیق از چند و چوند کار اطلاعی ندارم و علاوه بر این می دونم قیمت اتاق عقدش 3.5 هستش.... البته گل آرایی میز مهمان ها در سالن ها همین هست که میبینید و هزینه جدا هم ندارد...این تمام چیزی بود که می دونستم عزیزم

نقل قول
 سپاس شده توسط عمارت زرین
۱۴-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #6
ما دیشب داشتیم میرفتیم تالار الماس شهر از جلوی عمارت زرین رد شدیم
فقط میتونم بگم واوووووووووووو واقعا باشکوهه از بیرون، دیگه توش باید خیلی قشنگترم باشه
خلاصه چنان ابهتی از بیرون داشت که ما یدقه ایستادیم و نگاهش کردیم
واقعا شیک و لاکچریه
البته گویا قیمتاشم خیلی لاکچریه تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط مهرآئین ، عمارت زرین
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #7
سلام دوستان
من چند روز پیش رفتم و تالارو دیدم. چون مراسم داشتن اجازه بازدید از داخل سالن رو ندادن ولی راجبه اون چیزایی که دیدم میتونم بگم بی نظیر بود! محوطه فوق العاده بود و فضای رویایی داشت. راجبه منو هم فقط سلف دارن و قیمتاش 140و165 و 220 بود که خب رنج بالایی داره. یسری آیتم ها رو خود منوها هست و از شما بابتش پولی دریافت نمیشه مثل خواننده و ... . خدماتی که رو منوها نبود کلا رنج قیمتیه بالایی دارن که البته چیزی مثل گل آرایی اون محوطه حجم بالایی داره طبیعتا قیمتشم بالاست. یه چیز دیگه اینکه اینجا از شما پولی بابت حق سرویس و مالیات گرفته نمیشه.
موضوعی که من برام خیلی مهمه نحوه برخورد مدیریت تالاره. کلا پرسنل مودب بودن اما نگاه مدیریت وقتی ما اونجا بودیم و برامون توضیح میداد خیلی از بالا به پایین بود.این باعث شد کمی توی ذوق من بخوره. یه کمی زیادی  خشک و رسمی و یک کلام بودن. در مورد تخفیف اصلا فکرشو نکنین چون خبری ازش نیست. البته نحوه برخوردشونو به خاطر ندادنه تخفیف نقد نمیکنم. از ابتدا که صحبت کردیم همونطور بود. شاید به خاطر خستگی یا چیز دیگه ای بوده چون اون شب مراسم داشتن. به نظر من فردی که اونجا میشینه و زوج ها رو راهنمایی میکنه خیلی باید روحیه منعطف و صمیمانه تری داشته باشه. من انتظارشو نداشتم چون همون شب ما مجموعه ی دیگه ای از همین سری رو دیدیم (قصر آریا) که مدیریتشون واقعا با حوصله و مهربان سوالات ما رو پاسخ دادن. 
در کل به کسانی که از لحاظ بودجه مشکلی ندارن و دنبال جای جدید میگردن خیلی توصیه میکنم چون محوطه و سالن های شیکی داره. در فصل بهار و تابستون بی نظیره.تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

تالار : عمارت زرین
آرایشگاه : پرستو گودرزی
آتلیه ؟
مزون ؟
گل ؟
تصویر: images/smilies/huh.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط عمارت زرین
۳۰-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #8
این طرز برخورد خیلی بده، خستگی هم واقعا دلیل بر این رفتار نمیشه.
منم یبار یه تالار رفتم همین حسو بهم داد. حس میکردم داره میگه شما ازین پولا ندارین اینجا چیکار میکنید!
امیدوارم مدیریت این عمارت زیبا این نقدو بخونن و توی رفتارشون تجدید نظر کنن
چون اتفاقا اون تالاری که تعریف کردم کاملا به بودجه ما هم میخورد ولی دقیقا بخاطر رفتارشون از گزینه های من خط خورد
اتفاقا من این عمارت زرین رو از بیرون دیدم واقعا بخاطر نورپردازی در شب خیلی خیلی چشمگیره 
راستی همیشه یه درصدی هم تخفیف بدید کارتون برکت میگیرهتصویر: /images/smilies/new/wink.png

من خوشبختم چون تو با منی ...
خدا رو میگم
.
انتخاب هام تا الان:
آتلیه: همایون فر
گل: ترنج
لباس عروس: رویال
نقل قول
 سپاس شده توسط عمارت زرین ، A67A
۱-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ صبح توسط نگارشونم.)
ارسال: #9
  من بعد اینکه همه ی تالارهایی که شنیده بودم شیکه و خوبه رو رفتم دیدم، دیروز اینجا رو قرارداد نوشتم واسه اردیبهشت، خیلی دلبره اینجا و میتونم بگم واقعا هیچ ایرادی نداره، من هتل اسپیناس و تالار ژابیز هم تو گزینه هام بود ولی در مقایسه با اینجا ، یه ایرادایی داشتن هرکدوم ، عمارت زرین چون از پایه اول واسه تالار ساخته شده و خوب هزینه کردن حق مطلب درومده توش][=]
درمورد برخورد مدیریتشونم عاره تو برخورد اول  یه کم  تو ذوق میخوره رفتار خشک و مغرورانه شون ، همسر من هم سر این قضیه خوشش نیومده بود اول و میگفت اینجارو از گزینه هات حذف کن ، درسته تالار لاکچریه ولی خب پول ماست که اینارو لاکچری کرده دیگه !رفتیم همه هتل ها رو هم دیدیم اتفاقن ارزونتر ازینجا هم بودن حتی همین تالار آریا که واسه تیم عمارت زرینه، به پای اینجا نمیرسیدن، دیگه وقتی دید دل من مونده اینجا و بقیه هم گفتن واو چه شیکه این تالاره راضی شد بریم صحبت کنیم و جالب اینجاست که برخورد اقای اصفهانی روز قرارداد خیلی بهتر بود و سر قیمت باهامون راه اومدن حتی سر هزینه های گل آرایی و آتیش بازی کمکمون کردن به اون رقمی که میخوایم برسیم و تخفیف هم مقداری که راه داشت دادن، 
خلاصه من خیلی خوجحالم که اینجا عروسیمه
نقل قول
 سپاس شده توسط عمارت زرین ، A67A
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #10
(۱-بهمن-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح)'نگارشونم' نوشته است:    من بعد اینکه همه ی تالارهایی که شنیده بودم شیکه و خوبه رو رفتم دیدم، دیروز اینجا رو قرارداد نوشتم واسه اردیبهشت، خیلی دلبره اینجا و میتونم بگم واقعا هیچ ایرادی نداره، من هتل اسپیناس و تالار ژابیز هم تو گزینه هام بود ولی در مقایسه با اینجا ، یه ایرادایی داشتن هرکدوم ، عمارت زرین چون از پایه اول واسه تالار ساخته شده و خوب هزینه کردن حق مطلب درومده توش]
درمورد برخورد مدیریتشونم عاره تو برخورد اول  یه کم  تو ذوق میخوره رفتار خشک و مغرورانه شون ، همسر من هم سر این قضیه خوشش نیومده بود اول و میگفت اینجارو از گزینه هات حذف کن ، درسته تالار لاکچریه ولی خب پول ماست که اینارو لاکچری کرده دیگه !رفتیم همه هتل ها رو هم دیدیم اتفاقن ارزونتر ازینجا هم بودن حتی همین تالار آریا که واسه تیم عمارت زرینه، به پای اینجا نمیرسیدن، دیگه وقتی دید دل من مونده اینجا و بقیه هم گفتن واو چه شیکه این تالاره راضی شد بریم صحبت کنیم و جالب اینجاست که برخورد اقای اصفهانی روز قرارداد خیلی بهتر بود و سر قیمت باهامون راه اومدن حتی سر هزینه های گل آرایی و آتیش بازی کمکمون کردن به اون رقمی که میخوایم برسیم و تخفیف هم مقداری که راه داشت دادن، 
خلاصه من خیلی خوجحالم که اینجا عروسیمه

سلام عروس
مبارکت باشه عزیزم ایشالله به شادی
شما اینجا تست غذا رفتید؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام