• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

تالار پذیرایی اکباتان

۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ عصر توسط N3GAR.)
ارسال: #1
تالار پذیرایی اکباتان
سلام آدرسش شهرک اکباتان خ نفیسی هستش چون به ما نزدیکه خیلی گزینه ی خوبی به نظر میاد اواخر سال 90 شروع به کار کرده بی نهایت تمییز و شیک و نو بود من که عاشقش شدم این تالار 6 طبقست 2طبقه اول 2 تا سالن قرمز هستش هر طبقه 170 نفر ظرفیت داره که باهم میشه 340 نفر ظرفیت طبقه اولش مردونه و طبقه 2 زنونه میشه

طبقه 3 یه تالار 120 نفره هستش با صندلی های آبی رنگ که زنونه مردونه با پارتیشن جدا شده(به درد نامزدی میخوره)

طبقه 4 دفتر مدیریت و یه اتاق عقد بسیار شیک و زیبا و بزرگ داره

قیمت ها:
اتاق عقد: 500
موزیک و نورپردازی:500 (دی جی)
گل آرایی: هر میز 10 هزار تومن میزا6 نفرست گل جایگاهم 250
ورودی :برای تالار قرمز وسط هفته 200 آخر هفته 300. برا تالار آبی وسط هفته 100 آخر هفته 150

قیمت غذا ی سلف از 35 شروع میشه که شامل زرشک پلو با مرغ باقالی پلو با گوشت جوجه کوبیده و فسنجون و سایر مخلفات میشه

غذای دیس پرس 3 مدلش:باقالی پلو با گوشت زرشک پلو با مرغ و خوراک جوجه در میاد نفری 31

دیس پرس دو مدله هم داشت فکر کنم 26 بود
عکس ها: http://www.bashgahekbatan.com

بچه ها لطفا اگه غذای اینجارو تجربه کردین بیاین و از کیفیتش بگین من خیلی نگرانم

7 اسفند93 خیلی زود اومد و رفت .دلم برای عروسیم یه ذره شده Heart
چهار تا از بهترین انتخابام
آتلیه ی بارادبهرام بابایی♡گروه موزیک علی کیا ♡مزون پریای کوچه رفاهی♡میترا زندیه
نقل قول
 سپاس شده توسط sm2 ، mozhy_h ، ماه عروس
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ عصر توسط sm2.)
ارسال: #2
RE: تالار پذیرایی اکباتان
من چون خودم ساکن اکباتان هستم و عقد داخل منزلمونه ، بخاطر اینکه برای شام فضایی نداشتیم این تالار رو انتخاب کردم.
6 خرداد شام مراسممون اینجاست.New2
ما هم سالن با دیزاین آبی رو انتخاب کردیم.خیلی خوشم اومد. واسمون موزیک لایت هم میگذارند.
جایگاه عروس و داماد هم داره. من عاشق اینجا شدم. خیلی خوشگل و تمیزه.مدیریت هم (آقای روحنده) بسیار آقای خوش برخوردی هستند. ما روزی که رفتیم واسه قرارداد و بازدید چنتا مهمونی (هم تولد هم عقد ) اونجا بود.
شام هم بهمون تست دادند. خیلی انصافا خوش مزه بود .مادرم تا برنج رو دید گفت ایرانیه و خوب قد کشیده بودBig Grin.

هم فسنجون خوردیم،هم جوجه،هم کباب کوبیده،هم باقالی پلو.New2 (از هرکدوم یکذره هااااااااااااااااااااااااا9Wink.
واقعا عالی بود. نه گوشتش بو میداد و نه کبابش مغزش نپخته بود.Big Grin .

ما منوی 2 رو انتخاب کردیم:

پلوها : باقالی پلو با گوشت گوسفند،زرشک پلو با مرغ،شیرین پلو با مرغ،برنج ساده .

کباب ها: کباب کوبیده،جوجه کباب .

خورش ها : فسنجان

دسر : ژله،کرم کارامل،موس شکلات،فروماژ پرتغال

سالاد ها : سالاداندونزی،سالاد کلم،سالاد فصل،ماست و خیار .

نوشیدنی ها : نوشابه،آب،چای(شربت).

نفری :36000 تومان Wink.

من خودم روز قرارداد از یکی که اومده بود اونجا که مراسمش 29 فروردین بود شمارش روگرفتم و شنبه اش بهش زنگ زدم.
که بهم گفت راضی بوده. و حتی پرسنل اونجا هم تمیز و شیک هستند.میز آرایی هم خوب بوده.
درضمن یادتون باشه که غذا شارژ هم میشه .Wink. پارکینگ هم داره اینجا.

خدا کنهههههه همه اونشب عالی پیش بره. Angel
میام حتما تعریف میکنمNew2New1

30 مهر 93 عروس شدم رفت. همه چي عاااااااااااااااااالي.خدايا ازت ممنونمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط N3GAR
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ عصر توسط Hani Afsan.)
ارسال: #3
من تو این تالار عروسی یا نامزدی نرفتم.

واسه مراسم سال دعوت بودیم اینجا. غذاش خوب بود. میزبان کلا سختگیر بودWink

مراسم طبقه سوم بود.

اگه اشتباه نکنم غذا کوبیده و جوجه بود. خوب بود در کل. ولی خوب تجربه عروسی ندارم.

با ترولی هم میچرخیدن اگه چیزی کم بود اضافه میکردن.

Treat yourself as a QUEEN
&
You'll attract a KING
نقل قول
 سپاس شده توسط sm2 ، N3GAR
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ صبح
ارسال: #4
تالارش خیلی خوشگل و تمیز بود، بخصوص اتاق عقدش. ورودی سالن هم عالی بود .یه مزیت دیگشم داشتن پارکینگ بود که به نظرم علاوه بر کیفیت غذا جزء مهمترین ویژگی های یه تالار میتونه باشه! البته من غذاشو تست نکردم. مرسی نگار جون به خاطر این تاپیک، فک کنم واقعا لازم بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط N3GAR
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ صبح
ارسال: #5
خواهش میکنم عزیزم همونطور که مژی جون گفت پارکینگش یکی دیگه از مزیت هاشه یه پارکینگ طبقاتیه عالی داره که خیالتونو راحت میکنه

نقل قول
 سپاس شده توسط mozhy_h
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #6
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ صبح)mozhy_h نوشته است:  تالارش خیلی خوشگل و تمیز بود، بخصوص اتاق عقدش. ورودی سالن هم عالی بود .یه مزیت دیگشم داشتن پارکینگ بود که به نظرم علاوه بر کیفیت غذا جزء مهمترین ویژگی های یه تالار میتونه باشه! البته من غذاشو تست نکردم. مرسی نگار جون به خاطر این تاپیک، فک کنم واقعا لازم بود.

بچه ها چه جوریااااااااست؟ :-( من درخواست این تاپیک رو زده بودم چون خودم مراسمم توی این تالاره. پس چرا خودم متوجه نشدم . غصه خوردمHuhConfusedSad

نقل قول
 سپاس شده توسط mozhy_h
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ صبح توسط sm2.)
ارسال: #7
سلااااااااااااااااااااااااااااااام بر همگی.Smiling.
بالاخره مراسم من سه شنبه 93.3.6 (مبعث) به خوبی تموم شد.New2Lub
همین جا از آقای روحنده مدیر تالار اکباتان نهایت تشکر رو دارم که باعث شدن هم من و همسرم و هم خانواده هامون و تمام مهمونها با رضایت و لبخند از تالار برن بیرون.Smiling.

مراسم من فقط برای شام بود یعنی از ساعت 9:30 تا 11:30 توی تالار بودیم.(چون بقیه مراسممون توی منزل بود).
اول از همه دقیقا جلوی درب تااتر برای ماشین من و همسرم جا مخصوص گذاشته بودن.ما مراسممون توی طبقه سوم (سالن زرشکی9 برگزار شد. با فضایی خیلی تمیز و خیلی بزرگ(ظرفیت 200 نفر) و جایگاه مخصوص عروس و داماد. قبل از ورود و دقیقا زمانی که فسیلم بردارمون میخواست ازمون فیلم بگیره یکی از کارکنان خانم اونجا برای ما سینی زیبایی برای اسپند اوردن و من و همسرم با گلی که توی اون بود اسپند رو روی سر هم گرفتیم و بعد وارد شدیم . به ما گفته بودن هر CD آهنگی که دلمون میخواد میتونیم بیاریمBig Grin. منم از قبل یه سری آهنگ آماده کردم و دستگاهش دقیقا توی سالن بود و من سپردم به خواهرمWink. همه از این موضوع هم لذت بردن که محیط سوت و کور و خسته کننده نشد.Wink. من چون میخواستم تاقبل از اینکه میز شام آماده شه مهمون ها حوصله اشون سر نره و بیکار نشیم گیفت های عقدم رو توس تالار دادم و کلی هم دم جایگاه عروس و داماد عکس گرفتیمNew2. بعدش نوبت شام شد. که با کار هایی که فیلم بردارمون گفت مراسم اولیه شام انجام شد و مان و شوشو میز رو افتتاح کردیم و همون خانومی که اول برای ما اسپند دود کرد همونم همش حواسش به من و شوشو بود و غذا هامون رو میکشید و هرچی میخواستیم میاورد.Wink.که همسرم 20 تومان هم بهش انعام دادTounge. شامش فوق العاده بوووووووووووووووووودLub. عاااااااااااالییییییییییی بود. ما منوی 2 بودیم.نفری 36000 تومان اگه اشتباه نکنم. باقالی پلو با گوشت،زرشک پلو با مرغ،شیرین پلو،جوجه کباب،کباب کوبیده،فسنجون،و انواع و اقسا دسر و سالاد که همش رو یادم نیست.
نکته ای که قابل توجه هست اینه که 2 بار حتی واسمون شارژ کردن غذا رو بااینکه کم نیومده بود و آخر شب بقیه غذا هارو بهمون دادند.هیچکس هناراضی نبود. همه تعریف میکردن.خدا روشکر پدرم سر بلند شد جلوی مهمون هامونAngelNew2Lub.
در طی مراسم هم خود شخص آقای روحنده(مدیریت)نظارت میکردن به نحوه پذیرایی و میز شام که کمی کثری نباشه. و آخر مراسم هم و من و همسرم رفتسم و کلی ازشون تشکر کردیم.داخل سالن درباره حجاب سخت گیری هم نبود . همه هم مختلط بودیم. من که کلا بی حجاب بودم و با همون لباس عقدمBig GrinNew2.بالاخره من عروووووووووووووووووس بودم دییییییییگههههههههههه3 (12)New2.

ار همه مهتر تمیزی بودن و شیک بودن اونجا خیلی چشم گیر بود. و برخورد عالی و از همه مهتر کیفیت عاااااااااااااالی غذا و پذیرای.

پرسنل و مدیریت تالار پذیرایی اکباتان بینهایت ممنونم ازتوووووووووووووووووونAngelAngelAngelAngel.

نقل قول
 سپاس شده توسط N3GAR ، Tinaaa91
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #8
خونه ما هم اکباتانه
من پارکینگ ندیدم
نداره؟

بهانه هم اگر میگیری بهانه مرا بگیر
من تمام خواستن را وجب کردم...
هیچکس به اندازه من عاشق تو و بهانه هایت نیست
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #9
(۱۰-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ عصر)ashegh keyvan نوشته است:  خونه ما هم اکباتانه
من پارکینگ ندیدم
نداره؟

داره عزیزم. یکم بالاتر از رستورانه

نقل قول
 سپاس شده توسط N3GAR ، ashegh keyvan
۱۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #10
مبارک باشه عزیزم خیلی خیالمو راحت کردی

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام