• گل سنتر
  • تشریفات صدف

تالار پدیده پارسیان

(جزئیات)

خیابان تهران نو(دماوند) - بین چهار راه سبلان و اتوبان امام علی - ضلع شمالی خیابان - جنب درمانگاه افلاطون
تلفن: 02177554100 , 02177559700

تالار پدیده پارسیان+ تخفیف ویژه+ ۱۰ تا ۱۵%++تیر ماه و خرداد ماه

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۲:۱۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار پدیده پارسیان+ تخفیف ویژه+ ۱۰ تا ۱۵%++تیر ماه و خرداد ماه
تخفیف ویژه ۱۰ درصدی برای کاربران نو عروس

تخفیف ویژه ۱۰ تا ۱۵ درصدی برای تیر ماه و خرداد ماه 
تالار پدیده پارسیان ،یکی از زیبا ترین مجموعه تالار های شرق تهران در زمینه عروسی و جشن ،میزبان شما مهمانان عزیز و گرانقدر میباشد.
مجموعه پدیده پارسیان دارای چهار سالن و دو مجموعه عروسی با طراحی های خاص و منحصر به فرد برای هر دو مجموعه میباشد که توسط معماران و طراحان داخلی دیزاین شده است.
این دو سالن با ظرفیت های ٣٨٠ و ٤٠٠ نفر در طبقات مجزا قرار دارند.
این مجموعه که دارای بیست سال سابقه درخشان و کارنامه ای عالی در زمینه اجرای مراسم عروسی و... میباشد آماده است تا برای شما و مهمانان عزیزتان شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز رقم بزند.

اینستاگرام:
https://www.instagram.com/talarpadideh/

آدرس:
خیابان تهران نو(دماوند) - بین چهار راه سبلان و اتوبان امام علی - ضلع شمالی خیابان - جنب درمانگاه افلاطون - تالار پدیده پارسیان
تلفن:
021-77554100
021-77559700

[تصویر: تالار پدیده پارسیان+ تخفیف ویژه+ ۱۰ تا ۱۵%++تیر ماه و خرداد ماه ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ عصر توسط Zahra۲۳.)
ارسال: #2
تالار پدیده پارسیان
سلام دوستای عزیز نوعروسی . لطفا اگر کسی تالار پدیده پارسیان که خیابان دماوند سمت شرق تهران هست رفته لطفا برامون توضیح بده خیلی خیلی ممنونHeartHeartHeart
من عکس هاش رو دیدم تالار زیبایی هست. اما از قیمت ،کیفیت غذا، پرسنل و ... اطلاعی ندارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط mrdavi ، farzanehgoli
۳۰-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #3
RE: تالار پدیده پارسیان
سلام
من قراربود مراسمم تالار ساصد بگیریم اما 1 ماه قبل مراسم وقتی رفتیم پای قرارداد دیدیم همه چی ممنوع شده قبلش اینطوری نبود. چون دست خود وزارت دفاع افتاده از پیمانکاری خارج شده اینطوری شده بود. شانسی اینجا را پیدا کردیم. داخلش واقعا شیکه . دو تا سالن داره. سالن 1 ظرفیتش 450 تاست و سالن 2 ظرفیت 400 تا. اما سالن 1 زنونه پله می خوره میره زیرزمین و آسانسور نداره و مردونه هم در باز بشه از خیابان مشخصه که من خوشم نیومد. با اینکه تعداد مهمونها زیاد بودند رفتیم سالن 2 را دیدیم واقعا شیکه . خدا خیلی دوسمون داشت که اینجا را یک ماه مونده به مراسم همون تاریخی که می خوایم پیدا کردیم معجزه بود. منوهاش هم از 24 هزار تومان بود به بالا که ما منوی 36 تومنی که 50 درصد باقالی پلو و 50 درصد چلوجوجه و 50 درصد کباب بدون برنج با سلاد و نوشابه و پارکینگ و خواننده و گل آرایی شد 19 میلیون که تخفیف خیلی خوبی هم بهمون دادند. واقعا برخورد خوبی داشتند. نکته خوبش اینه که برخلاف همه جا تست غذا میدن حتی دعوتمون کردن بریم روزی که مراسم 400 نفری دارند همون سالن هم ببینیم هم غذا را تست کنیم.بعد مراسمم مایم براتون تعریف می کنم از همه چی Smiling

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل آرا

آتلیه: کومه

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

تالار و باغ: تالار پدیده پارسیان

نقل قول
 سپاس شده توسط mrdavi
۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ عصر
ارسال: #4
خوب من همونیم که گفتم میام می گم براتون
ما سالن 2 تالار را گرفتیم . غذا عالی البته بگم من همسرو دوستاش که تخصص داشتن رفتند اونجا و همه چیز را یک هفته قبل چک کردند طوری که بیچاره ها استرس گرفته بودن روز مراسم که همه چی عالی بشه. همه از غذا تعریف کردن . باقالی پلو و کباب و چلو جوجه. رسیدگی خانم مسئول سالن و پیگیری هاش عالی طوری که خانواده ها نیازی به رسیدگی نداشتند. فقط بزرگترین مسئله ما جا بود که تعداد مهمانها زیاد بود که برای زنونه یک میز اضافه کردند اما مردونه چون ظرفیت زیاد بود خیلی ها از دوستان داماد رفتند بیرون تا مهمانها بشینن و مشکلی نباشه که اونم مشکل ما بود زیاد مهمون داشتیم. وگرنه عالی بود همه چی موزیک - نورپردازی - پذیرایی - چیدمان همه چی 20 دستشون درد نکنه

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل آرا

آتلیه: کومه

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

تالار و باغ: تالار پدیده پارسیان

نقل قول
 سپاس شده توسط mrdavi ، setayeshkaz65
۲۱-فروردين-۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #5

emerald' نوشته است:سلام عزیزم، خوبین؟ببخشید مزاحم میشم من میخواستم در مورد موزیک تالار پدیده پارسیان ازتون بپرسم. عروسیه منم اونجاست، مثل اینکه دو تا گروه موزیک داره، میخواستم بپرسم برای شما کدوم گروه بود و آیا راضی بود، چون موزیک واسه من خیلی مهمه.خیلی ممنون از ازتون

سلام، 
عزیزم موزیک رو به سلیقه خودتون میزنن. همسر من دیروز عروسی زنگ زد به مسیول موزیک و بهش گفت که چی میخوایم، اونم گفتش که انجام میده. ما یه میکسی از همه اهنگای جدید میخواستیم (دی جی طوری) اونم خیلی خوب میکس گذاشت برامون، خیلی هم باحال بود، چون تولدمم بود بهش سپرده بودن آهنگ تولدم بخونه که اونم خوب بود. در کل از لحاظ موزیک خیالت راحت

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام