• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تالار های فرهنگیان

۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #1
تالار های فرهنگیان
سلام
بجه ها کسی می دونه تالار های فرهنگیان سمت شمال تهران یاغرب یا شرق تهران کجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچی تو اینترنت سرچ کردم چیدا نکردم
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #2
RE: تالار های فرهنگیان
سلام سمیرا جان
من نمی دونم چند تا شعبه داره اما یکی در خیابان کمالی هست به نام باشگاه فرهنگیان
ادرس اینطوریه خیابان انقلاب می ای به سمت پست خانه که به شگل لونه زنبوری هست کنارش می شه خیابان کمالی باید بری وسطاش یک درش هم از خیابان کاشان هست اما در اصلی برای مهمان ها از در خیابان کمالی هست تقریبا نزدیک بیمارستان لقمان الدوله هست خیلی هم تمیز و بزرک سفره عقدشم مرتب و خوبه
حالا اگه به کارت بیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط samira khosh ، pikard ، Narsis65
۱۸-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #3
کسی اطلاعات نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ عصر توسط samira khosh.)
ارسال: #4
بوس سسسسس سسس س س س س س س

ممنون گلمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

کسی اطلاع داره کدوم تالار فرهنگیان بهتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط mojaz
۲۰-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #5
بچه ها من امروز کم و بیش رفتم این سالن هارو دیدم
فقط نظراتمو می گم
منطقه یک: میدان دانشگاه شهیدبهشتی، خیابان درکه، نرسیده به میدان درکه .تلفن22420863، 22420866
ای بد نبود یعنی نسبت به جاهایی که من دیدم از همه بهتر بود
اتاق عقدش مثل جاهای دیپه نبود که روی سن عروس داماد باشه
اما به نطرم راهش دور بود

منطقه سه : ولیعصر (عج ) بالاتر از میرداماد جنب مجتمع رازی تلفن 88772544 آقای میرحسینی
یک سال که تعطیل

منطقه شش :بزرگراه آفریقا هنرستان فنی قدس خانه معلم منطقه شش تلفن : 88774013 آقای میرحسینی
اصلا در موردش صحبت نکنیم بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط mosafer tanha ، Narsis65 ، golava
۲۰-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #6
چه خوب دستت درد نکه خسته نباشی سمیرا جان حالا انتخاب شد چیزی؟
چه جالب منم یادم نبود می تونم از این فرهنگیان استفاده کنم
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #7
سمیرا جان یک سری هم به تالار فرهنگیان منطقه 7 بزن من اونجا عروسی رفتم سالنش به نظر من از سالنهای دیگه فرهنگیان بهتر هست و پارکینگ هم داره سن خیلی خوبی هم داره البته گلچین اهنگهاش هم خدا وکیلی حرف نداشت مگر ملت مینشستن مجبور شدن موزیک را خاموش کنن تا خانمها رضایت بدن برن برای شام تازه بعد از شام هم میگفتن میخواهیم برقصیم ولی علنا بیرونمان کردن اخر ساعت شده بود 11.30Toungeهمون که تو اندیشه 5 هست
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #8
آریاناجان ممنون
منطقه ٧رو هم دیدم
سالنش خوب بود برخوردشون هم خوب بود
معایب
پارکینگش تو یک مدرسه بود البته قبلا مدرسه بوده ولی هنوز تابلو مدرسه رو داشت
٢ورودی قشنگی نداشت
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #9
(۴-اسفند-۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ صبح)samira khosh نوشته است:  آریاناجان ممنون
منطقه ٧رو هم دیدم
سالنش خوب بود برخوردشون هم خوب بود
معایب
پارکینگش تو یک مدرسه بود البته قبلا مدرسه بوده ولی هنوز تابلو مدرسه رو داشت
٢ورودی قشنگی نداشت

ممنون گلم که توجه کردی راستش چون من شب عروسی ماشین پارک نکرم کار داداشم بود اصلا پارکینگشو ندیدم ففط شنیدم داره ببخشید وگرنه حتما میگفتم در مورد ورودی دقت نکردم راستش بادکنک ارائی شده بود به بادکنکها که اسم عروس داماد روش بود توجه ام جلب شد واسه همین متوجه نشدم که ورودی قشنگی نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط golava
۱۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #10
سلام دوستای عزیز،امروز رفتم تالار منطقه 9 خیابون آزادی رو ببینم که فهمیدم یه ساله بسته!!!بعد تالار بهشتی منطقه 7رو دیدم که توش بد نبود اما ورودی فوق العاده بدی داشت بعلاوه جای رقص توی سالنش نداشت یا به نظرم کم بود درحد 150 نفر حداکثر گنجایش هر سالن بود.تالار منطقه 1 درکه رو دیدم اتفاقا بزرگ بود ومعقول بود اما اونم راه طولانی و پرپیچ و خمی داره.اسمش اینه که درکه هست.به نظرم اونقد که غزال گفته بد محسوب نمیشد من بو یا کثیفی هم ندیدم از تالار وابسته به یه سازمان مگه چه انتظاری میشه داشت؟فردا میرم کمالی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام