• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تالار های خوب تو آمل

۱۳-آبان-۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #51
RE: تالار های خوب تو آمل
یعنی تالارو شام با ماست ما بقی حتی مثلا میوه شیرینی موزیک فیلمبردار...؟ درست متوجه شدم؟ در مورد اعیاد مادر همسرم گفته اینجا رسم نیس هدیه به عروس بدن !! ولی ما رسم داریم همه عیدا هدیه میدیم عید قربان گوسفندو پارچه یا لباس و طلا میبریم
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ عصر توسط انوشا.)
ارسال: #52
اره عزیزم تالار . شام ارگستر با شماست ولی میوه . فیلم. ارایشگاه لباس با داماده.اولین عید حالا یا قربان یا فطر بالاخره یکیشون که اوله کادو مبدن +نوروز

ولی اگر اینو میگن خودتو اذیت نکن.نذار این حاشیه ها اول کار اذیتت کنه

یعنی من عاشق اون لحظه ام که میاد پیشونیمو میبوسه این دخملم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط zami ، dokhtar amoli
۲۵-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ عصر توسط dokhtar amoli.)
ارسال: #53
(۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ عصر)فاطمه 70 نوشته است:  سلام بجه ها کسی از قیمت ورودی تالار های هشت بهشت و چهار باغ اطلاعی داره ؟نفری چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم. ورودی هر دو تالار 2/5 هست. ولی غذای چهار باغ از نوزده تومن شروع میشه. و غذای هشت بهشت فک کنم 14 یا 15.( یکم شک دارم غذاشو ولی همین حدوداست).
چهار باغ غذاش حرف نداره.

(۱۰-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ عصر)شیلا نوعروس نوشته است:  منم ایشالا خدا بخواد عروسیم میشه تالار امیر..

سلام عزیزم. ایشالا که کلی بهتون خوش بگذرهAngel ورودی و غذاش چند تومنه؟

عروس فروردین 94Angel
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #54
بچه‌ها کسی از تالار اریکه آریایی خبر داره که مثلا پذیرایی و غذا و دی جی و بقیه‌ی چیزاش چطوره؟ ما قراره بعد از شام قاطی بشیم و مهمونامون از پونصد بیشتره، ظرفیت یه سالنشم ۳۵۰ نفره، نمیدونم بعد از شام اگه همه‌ی آقایون بیان قسمت خانوما چجوری میشه؟
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #55
ما به عروسی تالار مهرگان رفتیم عالی نبود خوب بود
اگه سوالی داشتیم درخدمتم

نامزدی92/12/28-> تالار قصرکلاسیک*موزیک سعید بلالی*آتلیه صدف*آرایشگاه تینا*گل امپراطورسرخ
عروسی94/12/28
تالار مجلل طریقت عالی
آرایشگاه خاطره ستاره محبی عالی
مزون ناتلی خوب
آتلیه ماه سیما عالی
گل سلطان عالی
ماه عسل پابوس امام رضا(ع)
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: ستاره محبی

لباس عروسی و نامزدی: مزون نایتلی

نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #56
(۲۵-آذر-۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ عصر)dokhtar amoli نوشته است:  
(۱۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ عصر)فاطمه 70 نوشته است:  سلام بجه ها کسی از قیمت ورودی تالار های هشت بهشت و چهار باغ اطلاعی داره ؟نفری چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم. ورودی هر دو تالار 2/5 هست. ولی غذای چهار باغ از نوزده تومن شروع میشه. و غذای هشت بهشت فک کنم 14 یا 15.( یکم شک دارم غذاشو ولی همین حدوداست).
چهار باغ غذاش حرف نداره.

(۱۰-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ عصر)شیلا نوعروس نوشته است:  منم ایشالا خدا بخواد عروسیم میشه تالار امیر..

سلام عزیزم. ایشالا که کلی بهتون خوش بگذرهAngel ورودی و غذاش چند تومنه؟

سلام عزیزم، شما از سالن اریکه آریایی خبر داری؟ کاراشون و غذاشون چجوریه؟ تا حالا عروسی اونجا رفتی؟Huh
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #57
دوستای عزیزم تالار اریکه به نظرم تالار خیلی خوبیه و شامشم دوس داشتم.
گلفروشی هم بهتون گلفروشی کلاسیک و پیشنهاد میکنم خیابان طالب آملی روبروی دریای 16 داخل پاساژ توکلی . با اینکه مغازش کوچیکه ولی کار دسته گل و ماشین عروسش حرف نداره من وقتی دسته گلمو دیدم از خوشحالی جیغ کشیدمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط mehrasa.niknam
۲۰-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #58
سلام دوستان من تهرانیم و عروس املیا شدم میشه راهنماییم کنین و قیمت تالارای سیامک و اریکه و هتل نیلوفرو بگین
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #59
شیکترین سالن عقد که دیدم تو آمل چند روز پیش عقد دخترداییم بود اسمش بود مرسنو تو آفتاب 44 ...گویا تازه افتتاح شده ...فقط بدیش اینکه بدرد مراسم عروسی نمیخوره حدود 50 60 تا ظرفیت داره ولی بینظییییر بود.... فعلا حوصله ندارم ولی عکساشو میذارم فردا پسفردا

نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۶ ۰۵:۳۲ صبح توسط mehrasa.niknam.)
ارسال: #60
اینم عکسهای سالن عقد مرسنو

https://1drv.ms/i/s!Aq3pdw21qTrphx2CjmRxdgWxrHq5
https://1drv.ms/i/s!Aq3pdw21qTrphx6z4aN69A90juq_
https://1drv.ms/i/s!Aq3pdw21qTrphx-8nyZ6FjWvgX2N

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام