• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تالار های خوب تو آمل

۳۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ عصر
ارسال: #31
RE: تالار های خوب تو آمل
هدا جون میدونی باغ صمیمی ورودیش چنده؟

منم به یاری خدا جونم میشم عروس شهریور..بگو ایشالاRolleyes
نقل قول
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #32
نه عزیزم ولی میتونم برات بپرسم

مرد باید خوش تیپ باشه و ته ریش داشته باشه
اخلاقش مهم نیست ؛ با اجرا گذاشتنِ مهریه درست میشه !
نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #33
ممنون میشم هدا جون ...من امشب تالار پارسیان دعوتم اگه رفتم میام بهتون میگم چطوره

نقل قول
 سپاس شده توسط hoda6413
۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #34
من میدونم چنده حدودا 1-5 تا 2 درمیاد باغ صمیمی ورودیش
نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #35
مرسی محدثه جان...منو شم میدونی از چند شروع میشه؟

نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #36
سلااااام...دیشب تالار پارسیان بودم بد نبود ولی من خوشم نیومد طبقه 2 بود .. کلا از تالارایی که سقفشون کوتاهه خوشم نمیاد دلگیره واسه فیلمم خوب نیست ولی تازه ساخت و ترو تمیز بود..

نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #37
بشه ها سلام
شیلا نوعروس عزیز طی تحقیقات عمل آمده نتونستم به قیمت ورودی باغ صمیمی دست پیدا کنم اما
هزینه شام با 3 مدل غذا حدودا 29 ت می افته
اما عروسی باغ مهر که رفته بودم قبل اومدن عروس دوماد خوب بود هیچ مردی نبود ولی جناب دی جی حال نکرده بود آهنگاش دلچسب نبود
بعد اومدن عروس دومادم هنوز کامل مختلط نشده بود آهنگا هنوز جالب نبودن ولیییییییییییی بعد شام که ترکیب شدن Smile دیگه دی جی ترکوند سالنو با آهنگاش ولی کاش از اول همینطوری بود
ببخشید سرتون رو درد آوردم

مرد باید خوش تیپ باشه و ته ریش داشته باشه
اخلاقش مهم نیست ؛ با اجرا گذاشتنِ مهریه درست میشه !
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #38
من عروس آملی ها شدم عروسیم هم قراره آمل باشه تا حالافقط هتل نیلوفر رفتم خوب بود فضای بازی داشت طبقه خانوم ها از آقایون جدا بود البته اجازه مختلط برگزار شدن هم میدن
منتها من عروسیم مختلط نییست سالن آقایونشم مثله اینکه خوب هست (از تعاریف همسر) یه چیز دوروبر 3 تا 4 هم مثله اینکه هزینش هست بی شاااااااام و پذیرایی فقط اتیش بازی و همون کرایه هتل . دوستان نظر بدید چطوره؟ راستی تو جاده محمودآباد هست یکم برای آخر شب چون اتوبان هست و سرعت بالا نگرانم تو جاده نباشه بهتره

سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین Heart
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ عصر توسط mohadeseh71.)
ارسال: #39
شیلا جان منو صمیمی از قیمت نهاییش مطمئن نیستم این قیمتهایی که من میگم مال اردیبهشته
jacob عزیز نیلوفرم تالار خوبیه فقط اینکه باید به چند نکته دقت کرد (البته من هنوز هیچ عروسی تو این تالار نرفتم )فقط شنیدهام رو میگم
1- اینکه به گفته یکی از فیلمبردار ها هتل نیلوفر ستون زیاد داره و واسه فیلمبردازی سخته 2- اینکه چون اونجا هتل هتم هس و اینکه چنتا تالار دارره واسه غذا ممکنه مشکل بوجود بیاد . و اینکه حتی شنیدم یه عروسی 10000 تا دعوتی داشته و غذا کم اومده(شنیدنم )4- اینکه نظر شخصی خودمه که تو دکوراسیون تالار از رنگ قهوه ایی استفاده شده که بنظرم تاریکه و جلوه نداره
البته چن موراد بالایی که گفتم یکی از فیلمبرادها که واسه کار فیلمبردازی میرن اونجا گفتند
نقل قول
 سپاس شده توسط jacob
۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ عصر توسط jacob.)
ارسال: #40
دقیقا همه ی مواردی که گفتی دوستم درست بود دقیقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
باز کجا رو پیشنهاد میدین
میدونی شام برام خیلی مهمه که خوب باشه فضای داخل سالن هم دوست دارم مثله همون نیلوفر باز باشه و اینکه حتما آقایون و خانوم ها جدا باشن البته من فیلم برداریم چون محدود هست و ززیاد نمیخوام مهمونام اذیت شن (چون مذهبی هستن) بنابراین مشکل فیلم برداری زیاد ندارم

سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام