• آرایشگاه مدیس
  • مرضیه محمدی

تالار های خوب تو آمل

۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ عصر توسط roya74.)
ارسال: #21

RE: تالار های خوب تو آمل
(۱-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ صبح)latika نوشته است:  سلام بچه ها،عروسی من تالار سیامک 30 مهر دعا کنید همه چی خوب پیش بره

انگار قسمته من همه جا جوابتو بدم...خخخخ
من حدود 2هفته پیش تالار سیامک بودم.واقعااااااااااااا توپ بود.البته بگما صاحب مجلسه خرپول بود و مراسمش تووووووووپ
پرسنلش کلا درخدمتت بودن.برا شام هم یه سالن جدا داره که جایگاه عروس و داماد هم داره برای عروسی خعععععلی قشنگ بود
من اگه تا عروسیم پولدار شم اونجا میگیرم...خخخخ
سالن اصلیشم خوب بود.کلا به آدم حسه اشرافی میده.نورپردازیشم خوب بود.فقط دیجیش خععلی تو دید بود خدایی.
قشنگ روبرویه پیسته رقصه.
در کل تالاره توپی بود.البته بازم بگم این یارو کلی پول خرج کرده بود و حدود 1000نفرمهمن داش که تقریبا تالار پر شده بود و 4نوع غذا داد + دسر+ترشی+پپسی و.... غذاشم خوب بود
راستی قبل شام جدا بودبعدش مختلط.

من یه عروسی تالار ونوس هم رفتم روبروی شرکت کاله که جاده نور هستش.اونم خوب بود.ولی جایگاه عروس و دامادش تعریفی نبود.
عروسی خواهر من 6سال پیش تالا (رستوران)شهر ما بود که اونم تعریفی نبود.دم به دقیقه میگفتن آهنگ رو قطع کنین اماکن اومد.
عروسی پسر خالم و دوستمو یه فامیل دیگم تالار هشت بهشت بود که اونم خوب بود.من اگه پولدار نشم و عروسیمو سیامک نگیرم اینجا میگیرم.
4باغ هم دی جی خوبی شنیدم داره.خودشو که نرفتم ولی شوهرم رفت تعریف میکرد.اون دی جی که با اونجا قرارداد داره میگن خیلی باحاله(دی جی کرامت-اگه خواستین بگین شمارشو بهتون بدم-خیلی دوستام تعریفشو میکردن)
در کل من اگه پولدار شم سیامک اگه نه هشت بهشت ( واسه عروسیم) برا جشن نامزدی هم اگه بگیرم ونوس.فقط بخاطر اینکه فامیلامون راهشون دور میشه.

بعد 2 سال کم کاری اومدم که دوباره فعال بشمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 سفارش وسایل نمدی(سیسمونی،گیفت و غیره) پذیرفته میشود
نقل قول
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #22
من دیشب باغ صمیمی بودم خیلی شیک و خوشگله اما سرویس دهی شون خیلی بد بود غذا رو روی هر میز سرو کردن بعد شام که مختلط شده بود ظرف شام رو میزا مونده بود هیچ کس نیومد جمعش کنه !!!!

مرد باید خوش تیپ باشه و ته ریش داشته باشه
اخلاقش مهم نیست ؛ با اجرا گذاشتنِ مهریه درست میشه !
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ عصر توسط janan.)
ارسال: #23
تو امل اولین تالار باغه مهر دمین 4 باغ اریکه اریایی هم یا جشنت عالی میشه یا افتضاح

راستی تالار عرفان خواهر شوهرم میگفت تغییر دکور داده مثه اینکه خوب شده

یه سگ اینجوری فکر میکنه
این آدمِ به من غذا میده, نازم میکنه, دوستم داره, حتماّ خداست
یه گربه اینجوری فکر میکنه
این آدمِ به من غذا مید,نازم میکنه, دوستم داره, حتماّ من خدا هستم
به این میگن گربه صفتی
کــاشــ خــدا میـومــد مـیـ گفتـــــ
دیـوونــــم کـــردی بـیــــا بگیــــر
ایــنـم اونــی کــــه مـی خـواســتی
نقل قول
 سپاس شده توسط شیلا نوعروس
  • بهرام بابایی
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ عصر توسط roya74.)
ارسال: #24

اون تالار سیامک که بالا تعریفشو کردما،برای اون میزبان نفری 45000تومان در اومده بود!!!

بعد 2 سال کم کاری اومدم که دوباره فعال بشمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 سفارش وسایل نمدی(سیسمونی،گیفت و غیره) پذیرفته میشود
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #25
سلام دوست جونای آملی Smile 2 مهر عروسی یکی از اقوام شوشو آمل بود ... اسم تالار قلا اگه اشتباه نکنم، که دکوراسیون بنفش داشت فضاش کوچیک بود اما من از غذا و سرویس دهیشون خیلی خوشم اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط roya74
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #26
سلااااااااام همشهریای عزیزم
تالارایی مثل باغ مهر و سیامک و فردوس اینا تقریبا مثل یه برند معروف شدن که پول اسمشونو میگرن خیلی گرون تا میکنن با مشتری من عروسیه داداشم تالار صبا بود خیلی راضی بودیم هم خوشگل بود هم غذاش فوق العاده خودمم شاید اونجا بگیرم عروسیمو...هزارو یک شب ورودیو منوش چنده miiss papioon عزیز؟؟:ِd
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #27
hoda6413 آفلاین
دختر دی ماهی
**
چوق: 0
سپاس ها 65
سپاس شده 29 بار در 7 ارسال
تالار فردوس چطوره؟

من شنیدم فردوس خوبه هدا جان..
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #28
(۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ عصر)شیلا نوعروس نوشته است:  hoda6413 آفلاین
دختر دی ماهی
**
چوق: 0
سپاس ها 65
سپاس شده 29 بار در 7 ارسال
تالار فردوس چطوره؟

من شنیدم فردوس خوبه هدا جان..

یکی از آشناها رفته بود میگفت جاش خوبه ولی غذاش تا از طبقه پایین بیاد سرد شده بود

نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #29
من نرفتم مامانم اینا چند وقت پیش رفتن خیلی از شامش تعریف میکرد اونطور که تو میگی سرد باشه خیلی بده هدا جان

منم به یاری خدا جونم میشم عروس شهریور..بگو ایشالاRolleyes
نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #30
تو این مدت عروسی زیاد رفتم و تجربیات جدیدم رو در اختیار شما عزیزان میگذارم
اه اهم...(سرفه) Smile
اولی سیامک جاش قشنگ بود غذاش عالیییییییییییییی بود دی جی خوب بود فقط بدیش اینه که تالار خانوما طبقه بالاست برای شام باید بیان پایین
دومی باغ صمیمی جاش عالیییییییییییی بود دی جی خوببببببببببببب فقط غذاش بد نبود ولی بعد شام که مختلط شد کسی نبود میزا رو جمع کنه
امشبم میرم باغ مهر اومدم خبرتون میکنم :* :*

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام