• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تالار میلاد تهرانپارس

۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #1
تالار میلاد تهرانپارس
میدونید کیفیت تالارش چطوریه؟
نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #2
RE: تالار میلاد تهرانپارس
میشه بیشتر توضیح بدی؟ کجاست دقیقا؟
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #3
آدرس : تهران –حکیمیه – بلوار بهار – بعد از پمپ بنزین – خیابان بهشت
تلفن : 77005490 – 77309141
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #4
undefined
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ عصر توسط شهنواز.)
ارسال: #5
سلام دوستان . من دیروز رفتم و این تالار رو دیدم البته اینجا 3 تا سالن داره و من سالن وسط (سالن پرنیان) رو دیدم که تا 200 نفر گنجایش داره. حالا سعی می کنم در مورد همه چیز توضیح بدم شاید به دردتون بخوره.
1- وضعیت سالن: سالن پرنیان گرچه گفته شد تا 200 نفر جمعیت داره اما کوچکتر از این نشون میداد. مردونه اش البته بزرگتر بود. صندلیهاش از این فلزی هایی بود که تشکچه ی چرم دارن و همه سفید بودن. میزها هم سفید بود و دیوارها هم همینطور. فقط نزدیکهای سقف یه خط صورتی داشت در کل به نظر من برای عروسی مناسب نبود اما برای نامزدی و ... خوبه. مشکل دیگه ی سالن این بود که دریچه های کولرش خیلی کوچک و پرته و فضا به نظرم اونقدر که باید خنک نبود.
2- غذا: اینجا کلا به غدای خوبش معروفه و از این نظر تقریبا خیالتون راحت باشه. واسه تست غذا هم خیلی همکاری میکنن. جوجه ، کباب لقمه و باقالی پلو با گوشت (هر کدوم 50% ) + سالاد و نوشابه و ژله درمیاد نفری 24000 تومان که قیمت خوبیه.
3- پارکینگ: برای هر سه سالنشون پارکینگ هایی (البته با تعداد محدود) در نظر دارن و خودشون میگن مشکل پارکینگ نداریم.
4- بقیه قیمتها:
اتاق عقد:450000
خواننده: 370000
نورپردازی: 260000
ورودی هم 200000 که واسه وسط هفته نمیگیرن و اواخر هفته رو هم شااااااااااید هدیه بدن.

الهی قد تعلم ما یصلحنی من امر دنیای و آخرتی.فکن بحوائجی حفیاً: خداوندا تو خود مصلحت دنیا و آخرت مرا می دانی؛ با آرزوهایم مهربان باش.(امام سجاد "ع") Sleepy
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #6
دوستان کسی به تازگی قرار دادبسته
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام