• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

تالار مناسب در همدان

۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #81
RE: تالار مناسب در همدان
(۳۰-فروردين-۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ عصر)mary56 نوشته است:  بچه ها کسی تازگیا هتل باباطاهر مراسمی داشته یا مهمونی رفتین?سالنای طبقه بالاش قشنگ بود میخوام بدونم غذاشو و پذیراییشون چطوره?خواهشا کمکم کنید دوستای گلم

عزیزم بدون اغراق حیفه پوله واقعا غذاهاش افتضاحه من به تازگی رفتم قبلا هم نظرم همین بود اما الان با اطمینان میگم باقالی پلوش اصن یه جیز عجیبی بد بود انگار دادی ب کسی ک اولین بارش هست غذا درست کرده برنج خام بود سبزی پلوشو باقالی و برنج و انگار هرکدومو جدا پختن بعد باهم قاطی کردن مزه اش به هم در نیومده بود جوجه هم معمولی بود وتقعا به پولی ک میگیره نمی ارزه اصلاااا نمی ارزه موندم چنین هتلی چرا آشپزشو عوض نمیکنه یه پیشنهاد میدم میتونی همین پول و یه جای خیلی عالی بدی با همین پول میتونی چندجور غذا بدی تازه
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #82
من هفته دیگه توی هتل باباطاهر مراسم عروسیمه. امیدوارم غذاش خوب باشه. الان دیدم خیلیا ازش بد گفتن. البته از دو تا سالن بالاش که خیلی شیک بود و خودمم رفتم و دیدمش خیلی خوشم اومد. HeartHeartHeart
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #83
(۹-مرداد-۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ صبح)paeeezam نوشته است:  من هفته دیگه توی هتل باباطاهر مراسم عروسیمه. امیدوارم غذاش خوب باشه. الان دیدم خیلیا ازش بد گفتن. البته از دو تا سالن بالاش که خیلی شیک بود و خودمم رفتم و دیدمش خیلی خوشم اومد. HeartHeartHeart

4عزیزم مبارکههه غذاش چطور بود؟
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #84
سلام دوستان باغ کسری چطوره من برای عروسیم رزرو کردم؟
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #85
در مورد باغ تالارای سمت آبشینه اطلاعات دارین؟

آرایشگاه:پرستو گودرزی (عالی)
آتلیه:سیلوا(بی نظیر)
تشریفات:یکتا آقای مالجو(عالی و مورد اعتماد،دلسوز و باتجربه)
باغ:جزیره آبی(با شکوه و متفاوت)
لباس:مزون مروارید(دوخت عالی و تمیز)
خداروشکر
. . .
اگر سوالی بود در خدمتم
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ صبح توسط baran89.)
ارسال: #86
دوستان ما چن وقت پیش یه عروسی دعوت بودیم ک تو تالار خاتم بود. بچه ها غذاهاش افتضاح بودن. سالادش ترشیده بود بوی ترش میداد تا باز کردیم دورش پشه جمع شد. کوبیده ش خییلی بدمزه و جوجه ش خشک خشک بود. واقعا دیگه نمیتونستم بخورم. برخورد پرسنلش خوب بود. ولی فضای تالارش خوب نبود اصلا صن رقص ک نداشت هیچی جای رقصیدن هم نبود فقط چن نفر بین میزا میرقصیدن. بعدش طوری صندلیا و میزا رو چپوندن ک تعداد بره بالا بعضیا به زور باید برن بشینن. خواستم اطلاع بدم ک گول ظاهرشو نخورین حتما غذاشو تست کنین.

(۱۸-شهريور-۱۳۹۳ ۰۶:۳۱ عصر)haniesadeghiniya نوشته است:  سلام دوستای عزیز.کسی در مورد تالار باغ باران تو جاده فرودگاه اطلاعی نداره؟

دوستم عروسی تو تالار باران هم رفتم. غذاش خیلی خوب بود. فقط اونطوری ک مدیریتش تعریف میکنه نیست خیلی اغراق میکنن تو امکاناتشون. سالنش مستطیلی شکله ک باعث میشه مهمونای ته سالن از اول سالن خبر نداشته باشن و صدای آهنگ خوب به ته سالن نرسه. آتیش بازیش ب نظر من چیز ببخشید مسخره ای بود سه تا فشفشه آبشاری روشن کردن فقط. خواستم اینو بگم طوری ازش تعریف میکنن ک شما ذوق زده بشین و انتخابش کنین ولی اغراق دارن توش، انتظاراتتون رو زیاد بالا نبرین. در کل جای بدی نیست ولی عالی هم نیست. صندلی ها و دکورش هم قشنگن.

بچه ها جون من همدانی نیستم ولی قراره عروسیم تو همدان باشه. ناراحت نشین ولی همدان تو قضیه تالار ضعیف عمل کرده، نه خلاقیت دارن نه قشنگن. ساعتشون کمه. موسیقیشون زیاد عالی نیست. رقص نور نداره اگرم داشته باشه فقط تو مردونه ست ( البته جاهایی ک خودم رفتمو میگم). من خودم اهل رشت هستم اونجا ارزون ترین تالارش هم کلی چیزای قشنگ داره. وقتی با اونجا مقایسه میکنم خیلی غصه میخورم. جشن عقدم تو رشت بود باوجود اینکه زیاد هزینه نکردم خیلی خوش گذشت و همه چی شیک و عالی بود. تالارهایی ک تاحالا تو همدان رفتم از هیچکدوم راضی نبودم. اگه تالار یا باغ تالار خوب و شیک سراغ دارین معرفی میکنین؟ممکنه باشه و من ندیده باشم.
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #87
'baran89 dateline='' نوشته است:  دوستان ما چن وقت پیش یه عروسی دعوت بودیم ک تو تالار خاتم بود. بچه ها غذاهاش افتضاح بودن. سالادش ترشیده بود بوی ترش میداد تا باز کردیم دورش پشه جمع شد. کوبیده ش  خییلی بدمزه و جوجه ش خشک خشک بود. واقعا دیگه نمیتونستم بخورم. برخورد پرسنلش خوب بود. ولی فضای تالارش خوب نبود اصلا صن رقص ک نداشت هیچی جای رقصیدن هم نبود فقط چن نفر بین میزا میرقصیدن. بعدش طوری صندلیا و میزا رو چپوندن ک تعداد بره بالا بعضیا به زور باید برن بشینن. خواستم اطلاع بدم ک گول ظاهرشو نخورین حتما غذاشو تست کنین.

'haniesadeghiniya dateline='' نوشته است:  سلام دوستای عزیز.کسی در مورد تالار باغ باران تو جاده فرودگاه اطلاعی نداره؟

دوستم عروسی تو تالار باران هم رفتم. غذاش خیلی خوب بود. فقط اونطوری ک مدیریتش تعریف میکنه نیست خیلی اغراق میکنن تو امکاناتشون. سالنش مستطیلی شکله ک باعث میشه مهمونای ته سالن از اول سالن خبر نداشته باشن و صدای آهنگ خوب به ته سالن نرسه. آتیش بازیش ب نظر من چیز ببخشید مسخره ای بود سه تا فشفشه آبشاری روشن کردن فقط. خواستم اینو بگم طوری ازش تعریف میکنن ک شما ذوق زده بشین و انتخابش کنین ولی اغراق دارن توش، انتظاراتتون رو زیاد بالا نبرین. در کل جای بدی نیست ولی عالی هم نیست. صندلی ها و دکورش هم قشنگن.

بچه ها جون من همدانی نیستم ولی قراره عروسیم تو همدان باشه. ناراحت نشین ولی همدان تو قضیه تالار ضعیف عمل کرده، نه خلاقیت دارن نه قشنگن. ساعتشون کمه. موسیقیشون زیاد عالی نیست. رقص نور نداره اگرم داشته باشه فقط تو مردونه ست ( البته جاهایی ک خودم رفتمو میگم). من خودم اهل رشت هستم اونجا ارزون ترین تالارش هم کلی چیزای قشنگ داره. وقتی با اونجا مقایسه میکنم خیلی غصه میخورم. جشن عقدم تو رشت بود باوجود اینکه زیاد هزینه نکردم خیلی خوش گذشت و همه چی شیک و عالی بود. تالارهایی ک تاحالا تو همدان رفتم از هیچکدوم راضی نبودم. اگه تالار یا باغ تالار خوب و شیک سراغ دارین معرفی میکنین؟ممکنه باشه و من ندیده باشم.

عزیزم عروسی من هتل خاتم بود غذاش عالیه،  ما دو نوع سفارش داده بودیم که جوجه کباب و باقالی پلو با ماهیچه بودن و بعد از ۱/۵ سال از عروسیم هنوز فامیلا از کیفیت غذاش تعریف میکنن
موزیک هم داشتیم تا موقع سرو غذا که به روز و قشنگ بودن
واسه خودت حتما هتل امیران و پارسیان رو برو ببین و یه تالار جدید هم ساخته شده به اسم شال اونجارو هم ببین من از کیفیت غذای شال خبر ندارم ولی امیران و پارسیان کیفیت غذاش عالیه 

خدایا شکرررر 
نقل قول
 سپاس شده توسط baran89
۳۰-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #88
(۳۰-شهريور-۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ عصر)Sepidehye to نوشته است:  
'baran89 dateline='' نوشته است:  دوستان ما چن وقت پیش یه عروسی دعوت بودیم ک تو تالار خاتم بود. بچه ها غذاهاش افتضاح بودن. سالادش ترشیده بود بوی ترش میداد تا باز کردیم دورش پشه جمع شد. کوبیده ش  خییلی بدمزه و جوجه ش خشک خشک بود. واقعا دیگه نمیتونستم بخورم. برخورد پرسنلش خوب بود. ولی فضای تالارش خوب نبود اصلا صن رقص ک نداشت هیچی جای رقصیدن هم نبود فقط چن نفر بین میزا میرقصیدن. بعدش طوری صندلیا و میزا رو چپوندن ک تعداد بره بالا بعضیا به زور باید برن بشینن. خواستم اطلاع بدم ک گول ظاهرشو نخورین حتما غذاشو تست کنین.

'haniesadeghiniya dateline='' نوشته است:  سلام دوستای عزیز.کسی در مورد تالار باغ باران تو جاده فرودگاه اطلاعی نداره؟

عزیزم عروسی من هتل خاتم بود غذاش عالیه،  ما دو نوع سفارش داده بودیم که جوجه کباب و باقالی پلو با ماهیچه بودن و بعد از ۱/۵ سال از عروسیم هنوز فامیلا از کیفیت غذاش تعریف میکنن
موزیک هم داشتیم تا موقع سرو غذا که به روز و قشنگ بودن
واسه خودت حتما هتل امیران و پارسیان رو برو ببین و یه تالار جدید هم ساخته شده به اسم شال اونجارو هم ببین من از کیفیت غذای شال خبر ندارم ولی امیران و پارسیان کیفیت غذاش عالیه 

نمیدونم شاید اونشب اینطوری بوده. مثل این بود ک غذای مونده رو گرم کرده باشن. پدرشوهرم میگفت تو قسمت مردونه یکی از مهمونا گفت من برم تهیه غذا شام بخورم بیام. بابت معرفی تالار مرسی دوستم.

نقل قول
 سپاس شده توسط S♥️Y
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ صبح توسط pari.z.)
ارسال: #89
ما یه عروسی رفتیم همدان تا حالا همچین باغ تالاری تو همدان ندیده بودم.مثل تهران قاطی و اینا...

تشریفاتشونم امید بود.غذاش خوب بود

خاتم هم ما هربار مهمونی رفتیم خیلی خوب بوده.مخصوصا باقالی پلوش

آرایشگاه:پرستو گودرزی (عالی)
آتلیه:سیلوا(بی نظیر)
تشریفات:یکتا آقای مالجو(عالی و مورد اعتماد،دلسوز و باتجربه)
باغ:جزیره آبی(با شکوه و متفاوت)
لباس:مزون مروارید(دوخت عالی و تمیز)
خداروشکر
. . .
اگر سوالی بود در خدمتم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام