• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

تالار مروارید چیتگر

(جزئیات)

غرب تهران
تلفن: 44708064 , 44708065
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09121076060,09121075050

باغ تالارتالار

تالار مروارید چیتگر ++ با دیزاین جدید ++

۲۲-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #811
RE: تالار مروارید چیتگر ++ با دیزاین جدید ++
ظرفیتش چند نفره هستش؟ آدرسش سر راسته؟
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #812
سلام خوبید بچه ها من عروسی شهریور اینجاست میخواستم بدونم ارکست کی خوبه تواین تالار؟
نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #813
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ صبح)'پریسا٧٠' نوشته است:  سلام خوبید بچه ها من عروسی شهریور اینجاست میخواستم بدونم ارکست کی خوبه تواین تالار؟

سلام پریسا جان
اینجا دیجی داره برای قسمت خانوما یه خانومه و برای مردونه هم یه آقاس منکه رفته بودن عروسی بود از توی اتاق مدیریت که به قسمت مردونه نزدیک بود صدای موسیقی رو میشنیدم خیلی کارشون خوب بود هم کیفیت صدای خوبی داشت هم آهنگ های به روز و قدیمی رو خوب میکس میکرد قسمت زنونه هم که حضوری رفتم داخلش کار خانومه حرف نداشت به نظرم کار خوبی کردن که دوتا دیجی گذاشتن آخه آقایون با آهنگ هایی که خانوما میرقصن نمیرقصن بازم اگه خودت یا همسرت آهنگ خاصی مد نظرتونه به دیجی بدین براتون پخش میکنن تصویر: images/smilies/blush.gif
درکل که من خودم خیلی از اینجا خوشم اومد و همون شب هم قرارداد رو بستیم 
ایشالا عروسیت خوب پیش بره 

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۴-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #814
 یکی از بزرگترین حسن های این تالار djقسمت خانوم هاست واقعا عالیه

❤️خدايا شكرت❤️
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #815
سلام دوستان به تازگی کسی اینجا قرار داد بسته؟ قیمتا چطوره؟ اخلاق مدیریتش خوبه؟
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #816
(۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ عصر)'mahchehre.khalili' نوشته است:  سلام دوستان به تازگی کسی اینجا قرار داد بسته؟ قیمتا چطوره؟ اخلاق مدیریتش خوبه؟

بله عزیزم من قراردادمو فروردین بستم برای 29 آبان فکر کنم خیلی هول بودمتصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gif

نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #817
(۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ عصر)sarah.pahlavani نوشته است:  
(۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ عصر)'mahchehre.khalili' نوشته است:  سلام دوستان به تازگی کسی اینجا قرار داد بسته؟ قیمتا چطوره؟ اخلاق مدیریتش خوبه؟

بله عزیزم من قراردادمو فروردین بستم برای 29 آبان فکر کنم خیلی هول بودمتصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/cool.gif
عزیزم میشه در مورد قیمت هاشون بگی که چطور بود ؟

نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ صبح توسط mahsa ^^^.)
ارسال: #818
RE: تالار مروارید چیتگر
(۲۱-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ عصر)آقا رضا نوشته است:  قیمتش بالاست. ولی در عوض کیفیت و خدمات خوبی هم داره. سیستم صوتی داخل سالن آقایون چنگی به دل نمیزنه، امیدوارم تا آخر محرمو صفر درستش کنن. بازم میرم برای بازدید، قرار بود یه سری تغییرات بهش بدن، میرم ببینم چطور شده میام تعریف میکنم.

شما تازه رفتین؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام