• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

تالار لبینا

(جزئیات)

تهران، اتوبان تهران کرج، خروجی چیتگر شهرک گلستان، بلوار کوهک، مجتمع تجاری تفریحی طوبی، طبقه پنجم، تالار تشریفاتی لبینا
تلفن: 02144707474,02146084084
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09121111609

تالار لبینا

۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #171
RE: تالار لبینا
من عروسی تو این تالار رفتم  تالار شیک و تمیزیه پزیرایی هم عالی بود ولی از نظر محله شاید باب میل همه نباشه پیشنهاد میکنم سر بزنید
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ عصر توسط ب.حسني.)
ارسال: #172
سلام دوستان
من و یکی از صمیمی‌ترین دوستام تووی آذر ماه مراسم عروسیمون تو همین تالار هستش، واقعاً من لبینا رو نسبت به خیللللللی از تالارهای غرب تهران دوست دارم و به دوستانم پیشنهاد می‌کنم. همه‌چی عالی و لاکچری هستش.
با تشکر از آقای شرفی مدیریت خوب این مجموعه
تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ عصر توسط ramin007858.)
ارسال: #173
'admin2 dateline='0'' نوشته است:  تلفن: ۴۴۷۰۷۴۷۴- ۴۶۰۸۴۰۸۴
موبایل : ۰۹۱۲۱۱۱۱۶۰۹
آدرس:
تهران، اتوبان تهران کرج، خروجی چیتگر شهرک گلستان، بلوار کوهک، مجتمع تجاری تفریحی طوبی، طبقه پنجم، تالار تشریفاتی لبینا
وب سایت:
http://www.lebina.ir

[تصویر: تالار لبینا ]

سلام دوستان و عروس داماد های گرامی عرض کنم خدمت شما که تالار لبینا با مدیریت جدید و خدمات وی ای پی با مدیریت آقای محمدی در خدمت دوستان گرامی میباشد
(مجموعه پذیرایی مروارید واقع در چیتگر بلوار کوهک نسیم 8)
09121075050 آقای محمدی

(۴-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ عصر)'ramin007858' نوشته است:  
'admin2 dateline='0'' نوشته است:  تلفن: ۴۴۷۰۷۴۷۴- ۴۶۰۸۴۰۸۴
موبایل : ۰۹۱۲۱۱۱۱۶۰۹
آدرس:
وب سایت:
http://www.lebina.ir

سلام دوستان و عروس داماد های گرامی عرض کنم خدمت شما که تالار لبینا با مدیریت جدید و خدمات وی ای پی با مدیریت آقای محمدی در خدمت دوستان گرامی میباشد
(مجموعه پذیرایی مروارید واقع در چیتگر بلوار کوهک نسیم 8)
09121075050 آقای محمدی

از تاریخ 1/7/1396 مدیریت مجموعه لبینا به آقای محمدی انتقال یافت  و جزو مجموعه تالار های مروارید میباشد

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۵۰ عصر توسط نورراا.)
ارسال: #174
سلام دوستان منم قراردادم رو با لبینا بستم از اول اذر مدیریت تالار دست خود اقای محمدی هستش برای مراسم عقد هم اینجا رو دوست داشتم اما به دلایل مدیریتی قیمت های خیلی بالاشون و در مقابل خدمات کم قرارداد نبستم تا اینکه بازدید مجدد انجام دادیم متوجه شدیم مدیریت عوض شدهتصویر: images/smilies/cool.gif
اقای محمدی برخورد خیلی خوبی داشتن  برامون وقت گذاشتن و خیلی راه اومدن براي نوشتن قرارداد و اينكه خدمات خیلی خوبی به تالار اضافه کردن که قبلا نبود مثل ١٠مدل ابمیوه طبیعی به صورت ازاد تا اخر مراسم همينطور شارژ ٥مدل شيريني تر نسكافه.....خیلی خیلی به درخواست هامون توجه کردن مثلا من گفتم مراسمم رو تا ١٢میخوام ادامه داشته باشه یا اینکه داخل روف گاردن هم از مهمان ها پذیرایی بشه و خیلی چیزهای دیگه که باهامون کنار اومدن و مهمتر از همه اینکه گفتن تا زمان برگزاری مراسم میتونیم بریم از نزدیک نحوه پذیرایی کار دی جی خواننده کیفیت غذا همه چی رو چک کنیمتصویر: images/smilies/shy.gifاین نشون میده به کارشون خدماتشون مطمئن هستن که دستمون رو باز گذاشتن
من برای انتخاب تالار تقریبا همه تالارهای تهران گشتم و چندتایی هم احمداباد مستوفی رو دیدیم تا اینجا رو انتخاب کردم امیدوارم بعد از مراسمم مثل الان راضی باشم بیام ریزتر دقیق تر براتون توضیح بدمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 و يه مورد ديگه اينكه گفتن براي ورودي از پاركينگ يه طرح هايي دارن كه تا اخر ابان انجام ميشه
بازديد حضوري از اول اذر ميرم باز ميام مينويسم اگه موردي به نظرم رسيد

مراسم عقد ٩٥
نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #175
سلام
من بلاخره بعد 2 ماه بع عروسیم اومدم تا نظرم رو بنویسم
من 26 شهریور عروسیم تو تالار vipلبینا برگزار شد
منوی اول 120000 تومانی رو انتخاب کردیم که به نظرم منوی خوب و کاملی بود
واقعا از این تالار، پذیرایی، برخورد پرسنل، کیفیت غذا، میوه و شیرینی راضی بودم و همین جا ازشون تشکر می کنم
ورودی تالار یک مجتمع تجاری هست که خوب به نظر من تنها ایراد این تالار هست ولی واقعا تنها ایرادش هست! یک طبقه پارکینگ اختصاصی هم دارن البته
ولی وقتی وارد تالار میشی کلا ورودی یادت میره! واقعا شیک هست تالار ، هم قسمت آقایون . هم خانوم ها و اینکه سالن به اون بزرگی یه دونه ستون وسطش نداره و کاملا همه به جایگاه رقص و عروس داماد تسلط دارن و خوبی دیگه اینکه دی جی خانوم داره مراسم دست خودت هست منتظر میشی خواننده از سمت آقایون هدایت بکنه مراسم رو
میوه و شیرینی با خودشون هست و واقعا کیفیت میوه و شیرینی عالی بود، ضمن اینکه شیرینی هم قنادی خودشون همون روز تولید میکنه و هرکی خورده از شیرینی واقعا لذت برده، ولی خودم شیرینی نخوردم، اصن چشمم مونده دنبال شیرینی Sad 
بعدشم رفتم ظرفارو تحویل بدم محرم بود مراسم نداشتن قنادیشون شیرینی نزده بود، هرکی مراسم داشت اینجا یه دونه برای من بیاره تصویر: images/smilies/undecided.gif
مدیریت با آقای شریفی بود و واقعا خوش برخورد بودن
بازم ممنونم از شما 
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #176
با عرض سلام و خسته نباشین مراسم من در این مجموعه برگزار شد تو اذر ماه بود خیلی راضی بودم بابت همه چی ممنونم پرسنل محترم ومدیریت عالی اقای تیموری بابت زحماتشون تشکر میکنم از کادر پذیرایی و غذاها و دیزاین و غیره همه چی مرتب و منظم بود شام به موقع سرو شد نور پردازی عالی وزیبا بازم ممنونم از این مجموعه زیبا و کامل
نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ عصر توسط *ترمه بانو*.)
ارسال: #177
سلام دوستان 
من به عنوان مهمان و از نظر ١ مهمان نظرم و میدم 
معمولا تو تاپیک های تالارها که میای کاربرای ١ ارساله زیاد میبینینتصویر: /images/smilies/new/wink.png واسه همین گفتم نظرم و بدم به عنوان عضو قدیمی 
٢٢ شهریور عروسى پسرخاله من تو این تالار بود 
در کل قابل قبول بود اما نکات منفی هم داشت که خیلی جلوه میکرد 
اولا که تالار تو مجموعه هست و از پارکینگ باید رفت و امد کرد و موقع خروج و تموم شدن دو تا خانم دم در اسانسور به عنوان مسئول وایستاده بودن که خیلی بی ادبانه برخورد میکردند و همه شاكي بودن
ثانیا دی جی خانم ها خوب نبود و  یه جوری برخورد میکرد که انگار رییسه و هي پشت ميكروفون به مهمون ها دستور ميداد
ثالثا قسمتی که غذا سرو می شد هم انتهای سالن بود و فاصله زیادی باید میرفتین و غذا میکشیدین 
غذا بد نبود اما دیر به دیر شارژ می شد شاید هم تعداد مهمونا زیاد بودتصویر: images/smilies/biggrin.gif
اتاق عقد خوب بود اما تقریبا کوچیک بود اما خود تالار خوب بود و بزرگ و زیبا میوه و شیرینی برخلاف غذا زود شارژ می شد و مهماندارها مودب بودن 
در کل از نظر من ١٧ از ٢٠ نمره میگیره این تالار با توجه به تعریف هایی که من شنیده بودم توقعم بیشتر بود چون من خیلی ریزبینم

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
۲۱-شهريور-۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #178
سلام،
من عروسیم تاریخ شهریور امسال تو سالن نیلوفر بود، سالن قشنگ بود، راضی بودم، مشکلاتی که داشتم یکی این بود که ورود ما رو کسی اطلاع نداد، ما رفتیم بالا درصورتی که کسی نمیدونست عروس و داماد اومدند، چند دقیقه تو اتاق عقد منتظر بودیم تا اسپند بیارند
دی جی خانمها که اسمش سمیرا هست خوب نبود، ساعت 7:30 اومده بود در حالی که شروع تالار از 7 بود، هر کاری دوست داشت کرد، هیچ اهمیتی به درخواستهای ما نداد، آخرش هم اومد اینقدر به داماد گفت که همسرم مجبور شد یه مبلغی رو به عنوان شیرینی بهش بده.
مدیر داخلی که یه خانم میانسالیه خیلی به درخواستها توجه نمیکرد
نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #179
سلام من تیر ماه عروسیمو تو لبینا گرفتم مدیر اونجا خیلی اول همه چیزو اکی کرد و خوب برخورد کرد تنها چیزی که ازش بدم امد دروغ گفتنشون بود موقع قرار داد به ما یه کیک نشون دادن که این و به ما گیفت میدن ولی بعدش یک کیک زشت تحویلمون دادن که واقعا داشت ابرومون میرفت در کل برخوردشون اصلا شایسته نبود پیشنهاد میدم برای قرار داد حتما پیش خود اقای محمدی برید چون ایشون فقط برخوردشون صحیح بود و ما به اعتبار ایشون رفتیم لبینارو گرفتیم اما متاسفانه مدیری که تو لبینا بود برخوردش اصلا درست نبود

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام