• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

تالار قصر گلها

(جزئیات)

میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، بالاتر از تالار وزارت کشور، نرسیده به میدان گلها، خیابان ۱/۲ ، تالارپذیرایی قصر گلها
تلفن: 88950500, 09122300147

تالار قصر گلها

۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #81
RE: تالار قصر گلها
سلام
تو سال 95 از وضعیت این تالار خبر دارید؟
قیمت منوهاشون چطور هست؟
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ عصر توسط Arisan.)
ارسال: #82
سلام به عروسای گل

من امروز به این تالار سر زدم و قیمت خدماتش هم اینه:

ورودیه ایام خاص: 300 تومن
اتاق عقد با سرویس خنچه: 500 تومن
خواننده: 500 تومن
نور پردازی سالن ها: 300 تومن
گل آرایی ورودیه سالن: 550 تومن
گل آرایی میزهای پذیرایی: 550 تومن
گل آرایی جایگاه عروس و داماد: 500 تومن
گل آرایی اتاق عقد با میوه آرایی: 500 تومن
گل آرایی میز شام: 500 تومن
میز خاطره ها:200 تومن
آتش بازی: 300 تومن

منوهای غذاییش هم متنوع بود قیمت تک پرس از 20 تومن تا 37 تومن بود... دیس پرس رو دقیق خاطرم نمونده از چه قیمتی شروع میشد ولی دیس پرس شماره 3 که ما انتخاب کردیم شامل اینا بود:
باقالی پلو با گوشت + زرشک پلو با مرغ + سالاد فصل + ژله + نوشابه قوطی + آبمیوه یا چای
قیمت این منوش 25 هزار تومن بود و 10 درصد حق سرویس و 9 درصدم ارزش افزوده اضافه میشد فقط برا منوی غذا البته و شامل خدمات دیگه نمیشه این درصد اضافه

برای ما برای 170 نفر این منو قیمتش 5 میلیون شد خدماتی هم که انتخاب کرده بودیم شامل گل آرایی های جایگاه عروس و داماد و گل آرایی میزهای پذیرایی و آتیش بازی و خواننده و نورپردازی بود که 2 میلیون و 200 شد و در کل جمع مبالغ 7 و دویست شد.
راستی منوهای سلف سرویس خیلی خوبیم داشت پنج نوع غذا + سه نوع سالاد مثل سالاد اندونزی + ژله + آبمیوه قیمت این منوش 37 تومن بود نفری ما هم چون سلف سرویس نمیخواستیم گذری نگاه کردم به منوش وگرنه دقیق تر مینوشتم Wink
در کل تالار خوبی بود و ما که اونجا بودیم ی عروس و داماد اومده بودن و داشتن قرارداد میبستن و من و نامزدم و یه آقای دیگه هم بود مثل ما منوها و هزینه رو بررسی میکرد و مدیر مجموعه هم با حوصله و صبوری جواب همه رو میداد

راستی این اولین پستم تو نوعروسه و تازه عضو این سایت شدم و خودم هم از مطالبش استفاده کردم و خواستم اطلاعاتی که خودم دارم رو هم با شما عروسای گل در میون بذارم
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa94 ، shiva.29 ، kookoo222
۱۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #83
عروسی من سی ام اردیبهشت توی این تالار بود.
حدود سیصد تا مهمون داشتیم
همه چی عاااالی بود
مدیریت خانم فاضل یه شب به یاد موندنی رو برامون رقم زد
غذامون جوجه کباب و باقالی پلو دیس پرس بود به علاوه ی ژله های قلبی شکل
واقعا خوب بود و همه تعریف کردن از غذا و سالن
گل آرایی ورودی تالار رو هم بهمون اشانتیون دادن که خیلی جلوه داده بود به محل ورود... پیشنهاد میکنم حتما سفارش بدید
آتیش بازی هم داشتیم
کلاباهامون خیلی راه اومدن
برخوردشون هم فوق العاده محترمانه بود
موسیقی هم خوب بود .. دو تا خواننده داشتیم که اولی معمولی بود ولی واقعا خواننده دومی خیلی خوب بود

همه چیز هم خیلی تمیز و مرتب بود
خلاصه اینکه اگه به عقب برگردیم باز هم همین تالار رو انتخاب میکنم

عروسی 30 ارديبهشت 95
فيلمبرداري: احسان فيلم (مرزداران) (راضي هستم)
آرایشگاه: مهديس (ستارخان) (همه تعريف كردن)
تالار: قصر گلها (ميدون گلها) (عالي)
مزون: پارميس (نازي آباد) (بسيار زيبااا)
كارت: گل سرخ (بهارستان) (اصلا سراغش نريد)
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva.29 ، mahsa94 ، Arisan
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۰-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #84
سلام دوستان ما دیشب رفتم این سالن رو دیدم خیلی نقلی و خوشگل و تمیز بود من خوشم اومد
ما فکر می کردیم برا ارتش هست ولی تحت پوشش ارتش بنود فقط تخفف ورودی داشت به ارتشیا که همون 300 تومن میشد
را دو نوع غذا و 250 نفر با اتیش بازی و گل ارایی و سفره عقد و اینا 12 تومن میشد ....
و اینکه سالن میثاق اجودانیه تا 30 شهریور پر بوددددددCryingCryingCrying و گرنه میثاق برامون خیلی به صرفه تر بود ....
ممنون میشم سالن خوب بلدین معرفی کنین

نامزد شدیم بعد از 4 سال و 4 ماه
بعد از 5 سال و 5 روز پیمان جاودانه مون رو بستیم
قراره بعد از 7 سال بریم زیر یه سقفتصویر: /images/smilies/new/lub.png
عروسی :96/6/2
آتلیه : مهران
تالار : امیران
گلفروشی :شیوا
لباس عروس : مزون هستی
آرایشگاه : هیوا
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام