• مزون فابرا
  • گل سنتر

تالار قصر گلها

(جزئیات)

میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، بالاتر از تالار وزارت کشور، نرسیده به میدان گلها، خیابان ۱/۲ ، تالارپذیرایی قصر گلها
تلفن: 88950500, 09122300147

تالار قصر گلها

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار قصر گلها
آدرس : تهران، میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، بالاتر از تالار وزارت کشور، نرسیده به میدان گلها، خیابان ۱/۲ ، تالارپذیرایی قصر گلها
تلفن : ۸۸۹۵۰۵۰۰ – ۸۸۹۵۰۴۹۹
[تصویر: تالار قصر گلها]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #2

تالار قصر گلها
Heart
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #3
RE: تالار قصر گلها
دوستان کسی از قیمت های این تالار اطلاعاتی داره؟؟
واسه 150 نفر چقدر میشه حدودی؟

15 اسفند عقدم بود*خیلی خوش گذشت
پیش به سوی عروسی New2
نقل قول
  • اساطیر
۲۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #4
آدرس : تهران، میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، بالاتر از تالار وزارت کشور، نرسیده به میدان گلها، خیابان ۱/۲ ، تالارپذیرایی قصر گلها
تلفن : ۸۸۹۵۰۵۰۰ – ۸۸۹۵۰۴۹۹

تو نمی تونی کسی رو مجبور کنی که درست رفتار کنه،
اما می تونی کاری کنی که آرزو کنه
ای کاش درست رفتار کرده بود ...!!!
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #5
من چند تا عکس از سایتش برداشتم، اینجا می ذارم.

یاد داشت مدیریتی 
عکس ها جدید آپلود شد 

----------------

من عروسیم اسفند ماه تو این تالاره.
بعد از مراسم میام و همه چیز رو براتون تعریف می کنم. فقط می تونم بگم مدیریت خیلی آدمهای خوب و منصفی هستند. امیدوارم مراسممون خیلی خوب برگزار بشه.
چند ماه پیش قرارداد بستم، به خاطر همین جزییات رو یادم نیست، اما قیمتهای خدمات خیلی مناسب بود. چند روز دیگه که رفتم برای تسویه قیمت منو ها و خدمات رو یادداشت می کنم میام می نویسم.

آدرس سایت:
http://www.ghasregolha.com/

نقل قول
 سپاس شده توسط aroosak52
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #6
من دیروز که برای تسویه رفتم منوها رو یادداشت کردم که بیام بگم.

روزی که ما رفتیم یه عروسی بود که عروس سرساعت 8 اومد(ظاهرا عقد نداشتن)
من تقریبا نیم ساعت بعدش رفتم تو که عروس و داماد و مادراشون وسط داشتن می رقصیدن. یه خانم جوونی بود که داشت میزها رو شارژ می کرد.
سایر خدمتکارها تقریبا توی آشپزخونه بودن یا داشتن ظرفهای تمیز رو می ذاشتن روی میزی که ظرفها بود.
مدیرشون تقریبا وسط بود و داشت به امور رسیدگی می کرد.
(از من با چای و شیرینی پذیرایی کردن، برام صندلی گذاشتن نزدیک آشپزخونه که مراسم رو ببینم.)
تقریبا یه ربع تو تالار بودم. دوست داشتم سرشام می رسیدم که کیفیت غذا و رسیدگیشون رو ببینم که خیلی عجله داشتیم، نشد بیشتر بمونم.
خدمتکارهای خانم لباس پوست پیازی یا صورتی Big Grin یک دست داشتن، برای آقایون رو نمی دونم. رفتارشون خیلی محترمانه بود.
وقتی عروس و داماد داشتن می رقصیدن نور پردازی داشتن!! نور بقیه سالن به جز پیست رقص رو کم کردن، که من خیلی خوشم نیومد. (ولی من نورپردازی برداشته بودم)
مدیریت به ما گفت که میوه و شیرینی رو ساعت 2 برسونید. (ما عقد هم داریم)
برای 300 نفر گفتن نفری 130 گرم شیرینی (که گفتن جمعش می شه 40 کیلو) بگیرید. وقتی رفتیم شرینی سفارش بدیم گفتن که معمولا نفری 100 گرم می گیرن و تالار بهتون زیاد گفته!!
لیست میوه ها رو هم دادن و گفتن بشورید و بیارید.
راستی خوانندشون خیلی خوش صدا نبود (بد نبودا) اما گرم بود.

این همه اون چیزی بود که من اون روز دیدم.
بچه ها دعا کنید مراسمم خوب پیش بره. بعد از عروسی میام همه چیز رو با جزئیات می گم. (فقط امیدوارم از انتخابم پشیمون نشم)

نقل قول
 سپاس شده توسط atish ، عشق محسن ، shiva.29
۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #7
عروسی ما اینجا بود..
خیلی راضی بودم.
ما سلف سرویس انتخاب کردیم. غذاها عالی بود کیفیت و مزه حرف نداشت. با اینکه برای 250 نفر در نظر گرفته بودیم و مهمونامون بیشتر اومدن اما غذا کم نیومد که هیچ، کلی هم اضافه بهمون آخر شب برگردوندن که ما هم فرداش دادیم به کارگرا و اینا که ثواب بشه ( منظورم اینه که بیشتر از تعدادی که می گید درست می کنن خودشون و این خیلی خوبه که غذا کم نیاد و آبروی آدم نره)
میوه ها رو دادیم خودشون بشورن. برخورد و لباس پوشیدن مهمانداراشون رو دوس داشتم، با شعور بودن هی نمی گفتن انعام بدین شیرینی بدین..... اصلا نگفتن چیزی و ما خودمون آخر شب بهشون انعام دادیم.
نورپردازیشون خوب بود رسیدگی و مدیریتشون عالی بود....
خواننده شون هم عالییی نبود خوب بود!

سوالی باشه من در خدمتم.

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
 سپاس شده توسط SaraRad ، shiva.29
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ صبح توسط SaraRad.)
ارسال: #8
من اومدم با یه عالمه احساس خوب.
عروسیم 8 اسفند بود و چون هیچ کس از تالارم تعریف نکرده بود واقعا استرس داشتم. اما همه چی عالی بود. من بی نهایت سخت گیرم و ریزترین چیزها رو هم بررسی می کنم (البته بگم که اون شب سعی کردم فقط خوش بگذرونم و چیزهایی که می گم از بقیه شنیدم)
هماهنگیشون عالی بود. ما عقد داشتیم و خیلی دیر رسیدیم، اما سرپرست مهماندارها به خوبی مدیریت کرد. تو کل مراسم اصلا نیاز به تذکر مادرم و مادر همسرم نبود، تمام مدت میزها شارژ می شد و به میزها رسیدگی می شد.

و شام .... عالی بود، هرکس من رو دید گفت چقدر غذا خوشمزه بود.

پرسنل بی نهایت مودب و مهربون بودن و به هیچ وجه انعام نخواستن و این انقدر برای ما جالب بود که آخر شب خودمون با رضایت تمام به همه انعام دادیم.
رقص نور هم خیلی خوب بود، توصیه می کنم حتما بردارید. از اونچه که تو پست قبلیم گفتم خیلی بهتر بود.
خواننده هم خیلی خوب بود و همه نوع آهنگی برامون خوند.
من به خاطر تایم ورودم و یه سری مسائل دیگه مراسمم خیلی طولانی شد، ولی هیچ کس اعتراضی نکرد و از هیچ کاری کم نذاشتن(شام رو ساعت 10:15 آوردن) و تا آخرین لحظه خروج من از تالار (ساعت 12) خانم مدیر همراه من و کنار من بودن و من بی نهایت ازشون سپاسگذارم.
آخر مراسم شام و میوه و شیرینی ها رو هم برگردوندن، خیلی بیشتر از اونی که ما فکر می کردیم باقی مونده. و این امانتداریشون رو نشون می داد.

من بابت تالار واقعا ناراحت بودم ولی می تونم بگم بهترین انتخابم بود، با توجه به اینکه من تقریبا %95 تالارهای غرب رو دیده بودم اما خوب هرکدوم یه مشکلی داشت، اما می تونم بگم از نظر من این تالار بی نقص ترین بود. (البته از نظر من و همه مهمونهام) چه از نظر دسترسی، چه از نظر دیزاین، چه از نظر مدیریت، کیفیت غذا، قیمت و ...

روزی که من برای قرارداد رفته بودم آقای ذوالفقاری گفتن نگران نباش اینجا معمولا کسایی میان که قبلا بستگانشون اینجا مراسم داشتن، کیفیت رو دیدن و خواستن که اینجا مراسم بگیرن!!! (من به خودم گفتم همه از این تعریف ها از خودشون می کنن) اما بعد از مراسمم واقعا می گم که همین جوریه. خیلی از بستگان من گفتن فکر نمی کردن تو فاطمی یه همچین تالاری باشه و گفتن که از این به بعد می خوان مراسمشون رو اینجا بگیرن.

من واقعا عاشق آرامش و منظم بودن مدیریت و پرسنل تالار شدم. دیزاین تالار هم خیلی خوبه.
مدیریت واقعا آدمهای خوب و منصفی هستن و تا جایی که من متوجه شدم با عروس داماد ها خیلی کنار میان و حتی شرایطی هم باهاشون تسویه می کنن که به نظر من تو شرایط اقتصادی فعلی این واقعا حسنه برای تالار و هم کمکی هست به عروس و دامادها.

نمی دونم که از مدیریت تالار میان اینجا که نظرات رو بخونن یا نه (که من ازشون تقاضا کردم که حتما بیان و نظرات بچه ها رو بخونن) اما من همین جا ازشون واقعا تشکر می کنم که یه شب خیلی خوب رو برای من درست کردن.

نقل قول
 سپاس شده توسط monas ، yarauf ، atish ، Fariba-65H ، عشق محسن ، shiva.29
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #9
همون طور که سارا جان گفت من حرفشون رو تایید می کنم و یه نکته رو یادم رفت بگم:
مراسم تا 10 باید باشه اصولا ولی به خواسته خودمون ما شام رو بعد از ساعت 11 سرو کردیم و دیر تر مراسم مون تموم شد اما اصلا اذیت نکردن.
راه اومدن از لحاظ تسویه.
گل آرایی قشنگ
غذاهای خیلی خیلی خیلی خوشمزه و عالی از امتیازات این تالاره.
و از همه مهم تر:::::: پرسنلش واقعا با ادبن . همین که اصلا نگفتن انعام بدید شیرینی بدید این ادب و شعورشون رو می رسونه و واقعا هیچ جا این طوری برخورد نمی کنن. آدم اصلا خوشش میاد که چند برابر بهشون انعام بده به خاطر این حرکت شون.
ما عقد نداشتیم اما مهمونا رفتن بعضا اتاق عقد عکس انداختن و مثل خیلی جاها نبود که نذارن و اجازه ندن.
یا مثلا برا شاباش ها زیاد که شد سخت بود جمع و جور کردنش... اما اون خانومی که سرپرست مهماندارها بود یه سبد شیک و خیلی قشنگ آورد داد بهم که کادو ها رو بذارم توش. و فوق العاده خوش برخورد بودن.
من بهشون از 100 امتیاز 1000000 می دم....

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
 سپاس شده توسط monas ، SaraRad ، yarauf ، عشق محسن ، shiva.29
۱۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #10
من این تالارو امرزوز رفتم دیدم -برخوردشون خیلی عالی و مودبانه و از طرفی حرفه ای بود
تالار تمیز بود-قیمتهاشم خوب بود-
نقل قول
 سپاس شده توسط SaraRad ، عشق محسن
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام