• هیژا
  • مهناز

تالار قصر سفید شمیران

(جزئیات)

میدان تجریش، خیابان فناخسرو(دربند)،بعد از پارکینگ الغدیر، نبش بن بست کامیار،تالار تشریفاتی قصر سفید شمیران
تلفن: 02122759001 , 02122759002 , 02122759003

باغ تالارتالار

تالار قصر سفید شمیران

۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۷ ۰۷:۱۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار قصر سفید شمیران

تالار قصر سفید شمیران مجری رویاهای شما
تالار تشریفاتی قصر سفید شمیران دارای 300نفر ظرفیت میباشد که در خیابان دربند واقع گردیده است.از محاسن تالار قصر سفید شمیران سالن های بدون ستون و نوساز، به روزترین دیزاین و دکوراسیون، پارکینگ اختصاصی تا 70خودرو، توجه کرد.
یکی از نکات مثبت تالار قصر سفید شمیران نظارت کامل مدیر تالار ( آقای تاجیک مدیر اسبق تالار الماس الوند ) از عقد قرارداد تا اتمام مراسمات شما سروران گرامی می باشد.

تلفن:

22759001-4
آدرس:
میدان تجریش، خیابان فناخسرو(دربند)،بعد از پارکینگ طبقاتی الغدیر، نبش بن بست کامیار،تالار تشریفاتی قصر سفید شمیران

[تصویر: تالار قصر سفید شمیران]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط از طرف مدیریت قصر سفید شمیران ، Sogoli92 ، gol عروس ، آرشیدا15 ، bita63 ، Sogolii92
۲۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ عصر توسط از طرف مدیریت قصر سفید شمیران.)
ارسال: #2
RE: تالار قصر سفید شمیران
نقل قول: 

خدایا شروع سخن نام توست  وجودم به هر لحضه آرام توست  خوشبختی واقعی در دنیا فقط با یک چیز میسر میشود .دوست داستن و دوست داشته شدن .
خوشبختی شما آرزوی قلبی ماست 
تالار مجلل قصر سفید شمیران با ظرفیت 300 نفر و مجهز به بروز ترین ادوات تشریفاتی و مجهز به پارکینگ با فضای مستقل در منطقه یک تهران (شمیران)

آماده پذیرایی از شما و میهمانان گرامی شما عزیزان میباشد .حائز اهمیت است که تالار قصر سفید شمیران با مدیریتی کاردان در امر تالار داری و رزومه ای درخشان در این باب .با جدید ترین ایتمها و متد روز تشریفات .آماده برگذاری مراسم و جشنهای شما سروران گرامی میباشد. 
به امید دیدار شما خوبان در تالار تشریفاتی قصر سفید شمیران     22759001/4      

(میدان تجریش خیابان فناخسرو (دربند)بعد از پارکینگ طبقاتی الغدیر نبش بن بست کامیار )

نقل قول
 سپاس شده توسط Sogoli92 ، gol عروس ، bita63
۳۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #3
ما جوونا وقتمون برا تالار دیدن خیلی کمه ، این روزا هم دیگه دوره ی حضوری مراجعه کردن تموم شده ، عکس تالارا تو نت هست ، اسم و ادرس و کروکی هم هست ، اگر مدیرای تالارا لطف کنن منوی غذا و تشریفات رو با قیمت بذارن ، ماها میبینیم و با جیب خودمون میسنحیم بعد یه روز فقط میایم برا تست غذا و قرارداد . 
اخه چه کاریه یه روز مجبور باشیم از سرکار زودتر بیایم با این همه ترافیک خودمونو برسونیم که  لیست بذارید جلومون ببینیم بریم ؟ خوب همینجا قیمتاهم عنوان کنید دیگه 
نقل قول
 سپاس شده توسط gol عروس ، Sogoli92 ، bita63
  • اساطیر
۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۴:۴۶ عصر توسط gol عروس.)
ارسال: #4
سلام به همه منم بعد از کلی استرس و خستگی بلاخره دیشب تاریخ مراسمم مشخص شد . خیلی  خیلی خوشحالم چون از امروز لحضه شماری میکنم برای 13 دی ماه که امیدوارم مراسمم عالی برگزار بشهتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

(۳۱-شهريور-۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ صبح)'nilouf' نوشته است:  ما جوونا وقتمون برا تالار دیدن خیلی کمه ، این روزا هم دیگه دوره ی حضوری مراجعه کردن تموم شده ، عکس تالارا تو نت هست ، اسم و ادرس و کروکی هم هست ، اگر مدیرای تالارا لطف کنن منوی غذا و تشریفات رو با قیمت بذارن ، ماها میبینیم و با جیب خودمون میسنحیم بعد یه روز فقط میایم برا تست غذا و قرارداد . 
اخه چه کاریه یه روز مجبور باشیم از سرکار زودتر بیایم با این همه ترافیک خودمونو برسونیم که  لیست بذارید جلومون ببینیم بریم ؟ خوب همینجا قیمتاهم عنوان کنید دیگه 

سلام نیلوفر جان عزیزم منم از بانک تالاربا اینجا آشنا شدم .اتفاقا من هم تماس گرفتم هفته پیش به منم قیمت دقیق ندادن گفتن باید حضورا بیایدتصویر: images/smilies/confused.gifکه منو همسرم دیروز رفتیم ببینیم که اول سره راه رفتیم یه تالار بود نزدیک همونجا که اصلا همسرم خوشش نیومد اسانسورش خیلی کوچیک بود قیمتاش الکی بالا بود و بسیار کثیف بود .بوی بد چربی غذا هم تو همه جا پیچیده بود تصویر: images/smilies/huh.gif بعد رفتیم قصر سفید .اولین چیزی که خیلی تو چشمم زد تمیز بودنش بود .راهنمای تالار برخورد بسیار مودبی داشت و اول رفتیم تالارو دیدیم که اتاق عقدش خیلی خوب بود این که گفتن ورودی مهمونای عقدمون جدا ار مهمونای غیر عقدیمونه خیلی خوشم اومد .بعد رفتیم سالن مردونه رو دیدیم خیلی روشن و تمیز بر خلاف تالار های دیگه که دیده بودم که البته .گفتن تازه تاسیس هستن امیدوارم تا مراسم ما هم همینجور باشه تصویر: images/smilies/blush.gifسالن زنونش که خیلی عالی بود میز جداگانه و بسیار زیبا زده بودن برای مادر و خواهر خودم و همسرم که ایده خوبی بود .و کافی شاپ داخل سالن که قرار شد برای ما شیر کاکائو.شیر قهوه  و نسکافه بدن .من که خیلی خوشم اومد ما 250 تا مهمون داریم که با غذا 3نوع غدا داشتیم خواننده هم داشتیم نورپردازی اتاق عقد گل ارایی اتش بازی که شد 14/500 البته خیلی خیلی باهامون راه اومدن و برخورد مدیریت خیلی خوب بود  و کلی راهنماییمون کردن .ممنون ازشون 
نیلوفر جان عزیزم الان سره کارم برم خونه برات قیمت غذامون رو برات میزارم عزیزم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Sogoli92 ، nilouf ، bita63
۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #5
سلام گل عروس جان قیمت منو سلف سرویساشو اگر میدونی بگو عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط gol عروس
۴-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #6
(۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ عصر)Sogoli92 نوشته است:  سلام گل عروس جان قیمت منو سلف سرویساشو اگر میدونی بگو عزیزم

سلام سوگلی جان عزیزم ما منوی دیس پرس ۲ رو انتخاب کردیم که به جای زرشک پلو خودشون به ما کباب لقمه پیشنهاد دادن که عوض شد منوی غذا ما شد نفری ۳۸ هزار تومن کلی هم خدمات گرفتیم خیلی هم باهامون راه اومدن در کل راضی هستیم فقط امیدوارم همه چیز خوب بشه مراسمم عالی برگزار بشه فقط خیلی استرس دارم عزیزم ولی فکر کنم منوی سلفش از ۱۲۰ شروع میشد. اگر تماس بگیرید با تالار فکر کنم بهتر باشه قیمتا رو دقیق تر بگیری بازم در خدمتم

نقل قول
 سپاس شده توسط Sogoli92
۴-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۶ ۰۵:۱۹ عصر توسط Sogoli92.)
ارسال: #7
(۴-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ صبح)gol عروس نوشته است:  
(۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ عصر)Sogoli92 نوشته است:  سلام گل عروس جان قیمت منو سلف سرویساشو اگر میدونی بگو عزیزم

سلام سوگلی جان عزیزم ما منوی دیس پرس ۲ رو انتخاب کردیم که به جای زرشک پلو خودشون به ما کباب لقمه پیشنهاد دادن که عوض شد منوی غذا ما شد نفری ۳۸ هزار تومن کلی هم خدمات گرفتیم خیلی هم باهامون راه اومدن در کل راضی هستیم فقط امیدوارم همه چیز خوب بشه مراسمم عالی برگزار بشه فقط خیلی استرس دارم عزیزم ولی فکر کنم منوی سلفش از ۱۲۰ شروع میشد. اگر تماس بگیرید با تالار فکر کنم بهتر باشه قیمتا رو دقیق تر بگیری بازم در خدمتم

سلام عزیزم مرسی از راهنماییت امروز رفتم تالار رو دیدم خیلی مناسب تعداد مهمونای منه از یه طرفم با مدیریت اشنا دراومدیم قبلا برادرم تو تالار قبلی اقای تاجیک عروسیش بود خیاله توام راحت برگزاری مراسماشون زبون زد بود بین عروسای تالارشون الانم بری تو قسمت تالار الماس الوند می تونی بخونی. خیلی به عروس دومادا بها میدن فکر کنم چون تو یه سن وسالیم درکمون میکنن که این خیلی به نفعمونه. منم منوی سلف مدنظرمه ولی چون پدر شوهرم باهامون نبود قرارداد نبستم.

نقل قول
 سپاس شده توسط gol عروس
۱۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #8
 عشق یعنی آتش افروخته            عشق یعنی خیمه های سوخته
عشق یعنی حاجی بیت الحرام      دل بریدن ها و حج نا تمام 
عشق یعنی غربت نور دو عین         عشق یعنی گریه بر قبر حسین 
عشق را گویم فقط در یک کلام         یا ابولفضل و حیسن و والسلام 

حسین یعنی زیبایی.مگر میشود با زیبایی همراه بود و زیبا نشد 

با سلام 
ماه محرم بر شما نو عروسان عزیز و تمام عاشقان ابا عبدالله حسین تسلیت عرض مینمایم . 
نقل قول
۱۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مهر-۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ عصر توسط Sogoli92.)
ارسال: #9
سلام بچه ها من قرارداد بستم برای13 اسفند منوی سلف سرویس اول رو انتخاب کردیم با همسری، از طرف من دعوتین دوستای گلم

نمیدونم چرا جدیدا نوعروس این طوری شده هرچی ارسال میکنم نصفه میاد خسته شدم این همه نوشتم براتون الان دیدم دوخطش اومد حالا بیخیال می خواستم از قیمتا هم براتون بگم. منوسلف اول با 200 تا مهمون و اتاق عقد وگل ارایی و شمع ارایی و خواننده ودی جی و نور پردازی شد 32تومن کلی هم باهامون راه اومدن
فقط بچه ها اگر ارایشگاه خوب تو منطقه یک سراغ دارین به منم بگین نمی خوام تو ترافیک وقتم تلف بشه احتمالا برای فیلم برداری مثل برادرم میرم لواسون جاش عالی بود برای همین میخوام زیاد دور نباشه از الان استرس گرفتم هرچی دارم فکر میکنم میبینم چقدر کار عقب افتاده دارم.
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ عصر توسط gol عروس.)
ارسال: #10
سلام سوگل جان من رفتم تالار شماره یه آتلیه رو دادن تو فردوس غرب بود رفتیم دیدیم کارشون خوب بود اما راهش خیلی خیلی به تالار دور بود کلافه شدیم تو ترافیک Huhآدرس آتلیه که گفتی تو لواسان هست رو به منم میدی Blushقیمتهاشون رو داری چقدره اگر زحمتت نمیشه عزیزم ،New1New1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام