• تشریفات آدم و حوا
  • سعید عرب

تالار عروسی در تبریز

۱۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #2811
RE: تالار عروسی در تبریز
من جدیدا رفتم کف سالن سرامیکه تم تالار سفید هست ولی بیش از حد ستون داره ادم کلافه میشه 

عروسی ۹۴.۶.۱۲
تالار:دانیال
ارایشگاه:عروسی فریما (پاتختی فرناز)
اتلیه:هفت
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #2812
آمار چند تا تالارو میدم

تالار شالیز   : 2 سالن  : هر دوباهم حدود یک میلیون  : شیک نبودن. خوشگل نبودن. برخورد تقریبا خوب بود . کسی نمیخواد خیلی هزینه کمی کنه براش خوبه.  در حد زیبایی داره پول میگیره.

تالار قطران:  2 سالن  :  هر دو باهم یک میلیونو هشتصد  : من تا دم درش رفتم.  نمیدونم توش چطور بود. باید از بالایی بهتر باشه به نسبت قیمت

تالار قصر الماس: 1 سالن: یک میلیونو پونصد هزار:  عکس هاش تو نت هست که خوشگله. حضوری نرفتم . برخورد پشت تلفن که خوب بود

تالار هما (خ عباسی) : 2 سالن: یک میلیون یکی بعدی یک میلیونو پونصد حضوری نرفتم نمیدونم چه شکلیه

تالار کندو : 1  سالن : روز معمولی 2/600 ، آخر هفته 2/800، اعیاد 3 تومن  : خیلی خوشگل بود و خوش برخورد بودن  : تم سفید

تالار چاتلانقوش (بهاران) : 1 سالن + غذاخوری : هر دو رو اجاره میده (تلفنی اینو گفت)  : 2 تومن + 2 تومن : غذا خوری خیلی خوب نیست ولی برخورد خوب بود و توی تالار خوشگل بود
تالار آی شین : 2 سالن : یکی 2 تومن بعدی 1/800 : خوش برخورد: تالار ها متوسط رو به بالا : قابل قبول  و خوبه تقریبا

تالار آذر آب : 2 سالن : با هم 7 تومن احتمالا هر کدوم 3و نیم باشه: حضوری نرفتم با توجه به قیمت باید خوب باشه

تالار باغلارباغی:  1 سالن فکر کنم :  روز معمولی 2/400 روز عید 2/800 : حضوری نرفتم ممیدونم چ شکلیه

تالار ارک تبریز: 2 سالن فکر کنم : هر کدوم فکر کنم 3 تومن : خوشگل بود تقریبا : من مسیر رو دوست نداشتم : برخورد خوب بود

تالار پروازی : 1 سالن: 4 تومن : برخورد خوب بود : مسیر رو دوست نداشتم : خوشگل بود تقریبا

تالار امیران :2 سالن : با هم 4و نیم میلیون ( اصرار کنید تا سو نیم هم میان پایین) : تالار خوشگله: برخورد کارکنا خوب بود : به نسبت قیمت عالیه

تالار پشمینه : 2 سالن فکر کنم (کسی غذاخوریشم بخواد میدن) : هر دو باهم میشد 7 تومن: من خیلی توشو دوست نداشتم. به نسبت دیزاین گرون بود

تالار آذربایجان: 2 سالن : هر کدوم 2 و نیم میلیون : توش خوشگل و شیکه : برخورد هم خوبه

هتل پارس : سالن اصلی 6 ونیم : اتاق عثدم برای عروسیای کم جمعیت میدن 1 میلیونو پانضد : برای مردا هم غذاخوریشو در اختیار میزارن 2 تومن که تم بنفشو یاسی داره و خیلی شیکه

همه این ها رو برید سایت بانک تالار بعضیاشون تحفیف داره و شامل حالتون میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط hi life ، mina4151
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #2813
(۱۹-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ عصر)aanaahid نوشته است:  آمار چند تا تالارو میدم

تالار شالیز   : 2 سالن  : هر دوباهم حدود یک میلیون  : شیک نبودن. خوشگل نبودن. برخورد تقریبا خوب بود . کسی نمیخواد خیلی هزینه کمی کنه براش خوبه.  در حد زیبایی داره پول میگیره.

تالار قطران:  2 سالن  :  هر دو باهم یک میلیونو هشتصد  : من تا دم درش رفتم.  نمیدونم توش چطور بود. باید از بالایی بهتر باشه به نسبت قیمت

تالار قصر الماس: 1 سالن: یک میلیونو پونصد هزار:  عکس هاش تو نت هست که خوشگله. حضوری نرفتم . برخورد پشت تلفن که خوب بود

تالار هما (خ عباسی) : 2 سالن: یک میلیون یکی بعدی یک میلیونو پونصد حضوری نرفتم نمیدونم چه شکلیه

تالار کندو : 1  سالن : روز معمولی 2/600 ، آخر هفته 2/800، اعیاد 3 تومن  : خیلی خوشگل بود و خوش برخورد بودن  : تم سفید

تالار چاتلانقوش (بهاران) : 1 سالن + غذاخوری : هر دو رو اجاره میده (تلفنی اینو گفت)  : 2 تومن + 2 تومن : غذا خوری خیلی خوب نیست ولی برخورد خوب بود و توی تالار خوشگل بود
تالار آی شین : 2 سالن : یکی 2 تومن بعدی 1/800 : خوش برخورد: تالار ها متوسط رو به بالا : قابل قبول  و خوبه تقریبا

تالار آذر آب : 2 سالن : با هم 7 تومن احتمالا هر کدوم 3و نیم باشه: حضوری نرفتم با توجه به قیمت باید خوب باشه

تالار باغلارباغی:  1 سالن فکر کنم :  روز معمولی 2/400 روز عید 2/800 : حضوری نرفتم ممیدونم چ شکلیه

تالار ارک تبریز: 2 سالن فکر کنم : هر کدوم فکر کنم 3 تومن : خوشگل بود تقریبا : من مسیر رو دوست نداشتم : برخورد خوب بود

تالار پروازی : 1 سالن: 4 تومن : برخورد خوب بود : مسیر رو دوست نداشتم : خوشگل بود تقریبا

تالار امیران :2 سالن : با هم 4و نیم میلیون ( اصرار کنید تا سو نیم هم میان پایین) : تالار خوشگله: برخورد کارکنا خوب بود : به نسبت قیمت عالیه

تالار پشمینه : 2 سالن فکر کنم (کسی غذاخوریشم بخواد میدن) : هر دو باهم میشد 7 تومن: من خیلی توشو دوست نداشتم. به نسبت دیزاین گرون بود

تالار آذربایجان: 2 سالن : هر کدوم 2 و نیم میلیون : توش خوشگل و شیکه : برخورد هم خوبه

هتل پارس : سالن اصلی 6 ونیم : اتاق عثدم برای عروسیای کم جمعیت میدن 1 میلیونو پانضد : برای مردا هم غذاخوریشو در اختیار میزارن 2 تومن که تم بنفشو یاسی داره و خیلی شیکه

همه این ها رو برید سایت بانک تالار بعضیاشون تحفیف داره و شامل حالتون میشه

سلام دوستم
مرسی از گزارش کاملتون
خیلی از تالارهایی که گفتید رو نمی‌شناسم. ولی یه چندتایی رو در حد از نزدیک دیدن و صحبت برای مراسم دیدم
تالار چاتلانقوش خیییلی بوی نم و رطوبت میده و واقعا مناسب رزرو برای عروسی نیست. مگر اینکه کسی ناچااار باشه
تالار سلوی خیلی شیک با غذای تیم رستوران وحید(که خیلی رستوران بنامی هست) فکر می‌کنم هزینه تالارش تقریبا ۲۷۰۰
تالار امیران که شما هم گفتید واقعااا نسبت به قیمتش عالیه. هم جاش خوبه، هم شیکه، هم غذاش خوبه. یه سالنش ۲ میلیون هست فکر کنم.
قصر الماس در شهرک پرواز هم سنِ عروس و دامادش قشنگه ولی سالن در زیر زمین هست و بنظر من بجای یک و پونصد میشه دو تومن داد به امیران که خیلی زیبا و شیک هست

"این‌ها برداشت و تجربه من بود از این چند تالار. انشاءالله کمکی کرده باشم"
نقل قول
 سپاس شده توسط elimaah
۲۰-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #2814
 خیلی خوب بود اطلاعاتتون
و البته جامع Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط elimaah
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #2815
دوستان کسی تو تبریز یا اطراف تالاری باغی دوطبقه میشناسه که حدود ۱ تومن ۱/۵ قیمتش باشه؟ و اخر شب اجازه مختلط بودن رو بدن؟ و دی جی هم بزارن داخل ؟

تاریخ آشنایی 91/3/25
تاریخ عقدکنان 96/6/9
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #2816
(۱۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۳۹ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  من تالار خانواده رو ندیدم ولی افتاب رو قشسنگه به نظر من عضو نظام مهندسی هم باشین تخفیف میتونین بگیرین
بین تالار پتروشیمی و شهریار تفاوت قیمت زیاده
شهریار حدود 7 تومن هست

عزیزم تالار پتروشیمی قیمتش چنده؟ کدومش بهتره به نظرتون؟

نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #2817
من تازگیا رفته بودم عروسی تالار دانیال.به جرات میتونم بگم بهترین تالار عروسیه تبریزه
از نمای بیرونی ساختمون گرفته تا پرسنل.اتاق رختکن عالییییی.اگه عروسیمو نگرفته بودم مطمینن اینجا اولین و آخرین گزینه ام بود

عروسی : 95/02/15
برا خوشبختی هم دعا کنیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد