• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

باغ تالار عرشیا

(جزئیات)

اتوبان آزادگان - فتح غرب - دوربرگردان باغستان و شهریار - جاده شهریار بعد از سعید آباد رو بروی پمپ بنزین مجتمع گردشگری عرشیا
تلفن: 65608200
موبایل: 09123431618,09101114263,09123406365

باغ تالارتالار

تالار عرشیا

۲۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #281
RE: تالار عرشیا خاص ترین تالار شهر+٥٠ ٪ تخفیف ویژه پاییزی بابت ورودی سالن VIP تالار عرشیا
سلام عسلا
یکی بیاد از قیمتاش بگه چطوره؟

نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #282
RE: تالار عرشیا خاص ترین تالار شهر+٥٠ ٪ تخفیف ویژه پاییزی بابت ورودی سالن VIP تالار عرشیا
(۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ عصر)'shiiimajoon' نوشته است:  
(۶-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ صبح)'nastaran joon' نوشته است:  من با تالار عرشیا قرارداد بستم امیدوارم یه روز خوب و به یاد موندنی رو واسم رقم بزنن

سلام نسترن جان بسلامتی ان شاالله  خوشبخت شی ....میشه بگی منوتون چی داشت و چقدر شد؟ پایینترین منو و بالاترین منو چقدره؟ دیجیش
 چطوربود؟ و ......  ببخشید خیلی سوال کردمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

ببخشید که دیر جواب دادم...
منو ما باقالی پلو با ماهیچه، جوجه و کوبیده بود واسه غذامون.آتش بازی یک مرحله که بهمون یک مرحله دیگه هم هدیه داد(یعنی هم لحظه ورود و هم خروج).گل آرایی جایگاه عروس و داماد. دی جی ، همینارو یادمه ... اینا تو یه پکیج بود که  این پکیج که فکر کنم پایین ترین قیمت رو داشت نفری 55 تومن بود...بیشترین منو هم اگه اشتباه نکنم 90 و خورده ای یا 100 تومن بود.
دی جی اسمش سیاوش بود که واقعاااااااااا عالی بود...یعنی خیلیییییییییییییی مجلسمونو گرم کرد ، همه هم از اول تا آخر وسط بودن  و آخر سر هم همه شماره شو گرفتن ازش ...
کلا من بی نهایت از خدمات شون راضی بودم و نحوه دیزاین همه چی هم عالی بود
اگه سوال دیگه ای داری در خدمتم.

نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۶, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #283
(۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ عصر)'shiiimajoon' نوشته است:  
(۶-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ صبح)'nastaran joon' نوشته است:  من با تالار عرشیا قرارداد بستم امیدوارم یه روز خوب و به یاد موندنی رو واسم رقم بزنن

سلام نسترن جان بسلامتی ان شاالله  خوشبخت شی ....میشه بگی منوتون چی داشت و چقدر شد؟ پایینترین منو و بالاترین منو چقدره؟ دیجیش
 چطوربود؟ و ......  ببخشید خیلی سوال کردمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

سلام شیما جان.تو خصوصی پیام دادم بهت ولی نمیدونم چرا همش خطا میده. اینم از جوابتون:

ما عروسی مون 23 بهمن 95 بود.اون موقع تخفیف خورده بود و نفری 55 تومن بود کمترین قیمتش ولی الان مثل اینکه گرون شده.الان کمترین قیمتش شده 100 و خورده ای.
ماشین عروس هم با بالابر اومد تو سالن و خیلی شیک و قشنگ بود.

نقل قول
 سپاس شده توسط shiiimajoon
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #284
RE: تالار عرشیا
واقعا زیبا به نطر میرسه دوستانی که رفتا لطفا از تجربشون بگن

لب هایت نقش کاغذ دیواری اتاقم و گیسوانت نقش آسمان مجازی اتاقم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام