• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

تالار سناتور

(جزئیات)

انتهای بلوار فردوس غرب جنب بوستان الهام
تلفن: 44154002,44154001
منطقه: غرب تهران

تالار سناتور

۲۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #61
RE: تالار سناتور
 سلام من هفته پیش مراسم عقدم تو این تالار بود همه چیز عالی بود پذیرایی خیلی خوب بود فقط ما هم شربت خواسته بودیم هم بستنی متاسفانه بستنی یادشون رفت بیارن خونواده منم انقدر درگیر بودن یادشون رفته بود یاداوری کنن فرداش پدرم رفته بود قبل ازینکه حرفی بزنن خودشون عذرخواهی کردن و پول رو پس دادن
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #62
بچه ها تالارش شیکه؟ اونایی که مراسم رفتن لطفا جواب بدن
نقل قول
۴-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۶ ۰۸:۰۴ صبح توسط Narsis65.)
ارسال: #63
(۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ عصر)'Sogoli92' نوشته است:  بچه ها تالارش شیکه؟ اونایی که مراسم رفتن لطفا جواب بدن

هم شیکه و هم کیفیت غذا ، پذیرایی و بقیه چیزاش عالیه
قرار بود15 م این ماه عروسیم باشه، ولی مادر و پسر دست به یکی کردن و گند زدن به زندگیمتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
ان شاءالله همه عروس و دامادا خوشبخت بشن و گیر آدمای مزخرف نیوفتن

برایت آرزو دارم خدا را
عشق را
و
آرزویی که...
تو خواهی و خدا داند.
زندگی مو از نو میسازم با یه آدم جدید به لطف خداتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #64
(۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ عصر)'Sogoli92' نوشته است:  بچه ها تالارش شیکه؟ اونایی که مراسم رفتن لطفا جواب بدن
همه چیز خیلی خوب بود با خیال راحت قرار داد ببند کمتر تالاری رو دیدم م دوتا از ظرف شیرینی کم بشه کلا ظرف رو عوض کنن همه جا دوباره ظرف شیرینی و میوه رو پر میکنن اینجا ظرف و عوض میکردن بشقاب هارو تمیز نمیکردن ملا عوض میکردن همه مهمونا از پذیرایی تعریف میکردن ولی چون من مراسمم رقص نداشت از گروه موزیک شون چیزی نمیدونم

نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #65
انشالله همیشه به عروسى و شادی باشه تالار رفتن ها 
اما برای مراسم دیگه ای رفتیم این تالار برای یکی از عزیزانمون
به نظرم یکی از بهترین تالارهای غرب تهرانه 
هم شیکه هم بزرگه هم مسیرش خوبه غذا و برخورد هم خوبه و به حرفتون گوش میدن غذا اصلاً کم نمیاد
اگر تعداد مهموناتون زیاد باشه و تالار بزرگه رو بگیرید که خیلی بهترم هست...

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
۱۲-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #66
زمانی که دنبال تالار بودم اینجارم دیدم جای شیکی بود یکم گرون بود 
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #67
ما برای فروردین اینجا رو رزرو کردیم. سالن بزرگه.قبلا یه بار عروسی رفتم اینجا و به نظرم همه چیزش خیلی خوب بود، ان شالله که روز مراسم ما هم همه چیز عالی باشه
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #68
(۱۳-بهمن-۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ عصر)'zahraei' نوشته است:  ما برای فروردین اینجا رو رزرو کردیم. سالن بزرگه.قبلا یه بار عروسی رفتم اینجا و به نظرم همه چیزش خیلی خوب بود، ان شالله که روز مراسم ما هم همه چیز عالی باشه

به سلامتی عزیزم،انشأ... که همینطور باشه.
میشه لطفا یکم راجع به منو و قیمتا توضیح بدی

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ عصر توسط b_amini_b@yahoo.com.)
ارسال: #69
تالارش عالییییییییییییییه مجلل ترین تالار تهرانه.

عروسیمون این قدر خوب برگزار شد که پسر عمه ام هم مراسمشون رو تو تالار سناتور گرفتن.
از مدیریت و مهمانداران زحمتکشش تشکر می کنم. غذاهاش هم خوراک همه شکموهاست.
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام