• مزون فابرا
  • گل سنتر

تالار سناتور

(جزئیات)

انتهای بلوار فردوس غرب جنب بوستان الهام
تلفن: 44154002,44154001
منطقه: غرب تهران

تالار سناتور

۱۴-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #81
RE: تالار سناتور
(۱۳-بهمن-۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ عصر)'zahraei' نوشته است:  ما برای فروردین اینجا رو رزرو کردیم. سالن بزرگه.قبلا یه بار عروسی رفتم اینجا و به نظرم همه چیزش خیلی خوب بود، ان شالله که روز مراسم ما هم همه چیز عالی باشه

به سلامتی عزیزم
شما اینجا غذا تست کردین؟ چطوره کیفیت؟

تالار : عمارت زرین
آرایشگاه : پرستو گودرزی
آتلیه ؟
مزون ؟
گل ؟
تصویر: images/smilies/huh.gif
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #82
سلام مراسم ما هم برگزار شدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
چندتا نکته منفی سالن:
اولا خواننده خوب نبود. با اینکه من دو بار تاکید کردم رو آهنگام آخرم شب عروسی جا به جا پخش کرد آهنگا روتصویر: images/smilies/sad.gif
دوما ما کیک داشتیم و تاکیدم کردیم که کیک سر میز شام سرو شه ولی نشد و آخر مجلس که پرسیدیم چرا پخش نشد گفتن ااااا یادمون رفتتصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/mad.png
سوما که خدمه به هر کس میرسیدن شیرینی میخواستنتصویر: /images/smilies/new/sad.png با اینکه پدرشوهر من قبل مراسم 500هزار تومن به عنوان شیرینی پرسنل داده بود اما بازم خدمه همش دنبال شیرینی بودنتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
از نظر قیمتی که ما آبان قرارداد بسته بودیم غذا نفری 35 هزار تومن بود ولی آیتم های اجباریشون خیلی زیاد بود،مثل گل آرایی ورودی و میز مهمونا.
در کل نمره متوسط میگیرن از من

نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd ، Narsis65 ، Sahraa71
۲۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #83
(۲۰-فروردين-۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ صبح)'zahraei' نوشته است:  سلام مراسم ما هم برگزار شدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
چندتا نکته منفی سالن:
اولا خواننده خوب نبود. با اینکه من دو بار تاکید کردم رو آهنگام آخرم شب عروسی جا به جا پخش کرد آهنگا روتصویر: images/smilies/sad.gif
دوما ما کیک داشتیم و تاکیدم کردیم که کیک سر میز شام سرو شه ولی نشد و آخر مجلس که پرسیدیم چرا پخش نشد گفتن ااااا یادمون رفتتصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/mad.png
سوما که خدمه به هر کس میرسیدن شیرینی میخواستنتصویر: /images/smilies/new/sad.png با اینکه پدرشوهر من قبل مراسم 500هزار تومن به عنوان شیرینی پرسنل داده بود اما بازم خدمه همش دنبال شیرینی بودنتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
از نظر قیمتی که ما آبان قرارداد بسته بودیم غذا نفری 35 هزار تومن بود ولی آیتم های اجباریشون خیلی زیاد بود،مثل گل آرایی ورودی و میز مهمونا.
در کل نمره متوسط میگیرن از من

سلام ببخشید ایتمهای اجباریشون چیو بودن؟

نقل قول
  • اساطیر
۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #84
عروسی ما هم شهریور ۹۵ توی این سالن بود.ما توی اون سالن اصلیش که بزرگتره جشنمون برگزار شد.خداروشکر همه چیز خیلی خوب پیش رفت و ما و مهمونامون از همه چیز راضی بودیم.غذاهاشونم که خییییییییلیی خوشمزه بود و حرف نداشت(البته نمیدونم الانم مثل اون موقع هست یا نه).ولی خب همونطور که دوستمون گفتن؛۲تا مشکل داشت:
اول اینکه برای ما هم قرار بود که کیکمونو سر شام بیارن که نیاوردن و فرداش کل کیکو بهمون تحویل دادن؛که خب البته برای ما خیلی ناراحت کننده نبود؛چون انقدر دسرهای متنوع و خوشمزه سر میز بود که کمبود کیک احساس نمیشد و ما حتی اون شب متوجه نشدیم که کیک رو سر شام نیاوردن و تازه فرداش که بهمون تحویل دادن یادمون افتاد‌.
مورد دوم هم اینکه در مورد ما هم خدمه به هرکی میرسیدن انعام میخواستن(با اینکه پدر شوهر من هم همون اول انعام خدمه رو داده بودن و شوهرم هم هی راه به راه بهشون انعام میداد).از برادرهای من و برادر شوهرم و پدر و مادرهامون و حتی از عموی شوهرم هم انعام خواسته بودن که خب این کار به نظرم خیلی چیپ و زشته...اگه قراره توی این سالن جشنتونو بگیرین؛حتما" قبلش این موردو به مدیریت گوشزد کنید که به خدمه بگن این حرکتو انجام ندن.
اما توی بقیه مسائل به جز این ۲ مورد مشکلی نداشتیم و همه چیز خیلی خوب پیش رفت خداروشکر.
امیدوارم تونسته باشم به کسایی که قراره توی این سالن جشن بگیرن کمکی کرده باشم و ایشالا جشن همه به بهترین شکل ممکن برگزار بشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام