• آتلیه ملکه زیبا
  • تخت جمشید

تالار سناتور

(جزئیات)

انتهای بلوار فردوس غرب جنب بوستان الهام
تلفن: 44154002,44154001
منطقه: غرب تهران

تالار سناتور

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار سناتور
آدرس :
انتهای بلوار فردوس غرب - جنب بوستان الهام
تور مجازی تالار سناتور ورودی
تور مجازی تالار سناتور سالن مردانه
تور مجازی تالار سناتور سالن زنانه
تالار سناتور تور مجازی سفره عقد
وب سایت : 
http://www.talaresenator.com/
گزارشگر نوعروس
امروز براتون تالار نوساز سناتور رو معرفی میکنیم. این تالار در غرب تهران واقع شده و آدرسش سرراست هست.
سناتور یک تالار شیک با نمای سنگ سفید هست. از نکات قابل توجه اینکه لابی خیلی بزرگی داره و آیتمهای قشنگی داخل لابی کار شده و میشه عکسهای دسته جمعی خوبی در لابی گرفت. ضمنا ماشین عروس هم میتونه وارد لابی بشه و همین مورد باعث میشه که فیلم قشنگی بشه گرفت.
ظرفیت این تالار از 150 تا 600 نفر و پارکینگی با ظرفیت 300 خودرو اعلام شده است.
سالن ها دارای تم طلایی و فاقد ستون هست و سقف به خوبی نورپردازی شده. به زودی یک فیلم برای مشاهده تصویری گفته های ما اضافه میشه که خودتون ببینید.
ممنون از توجهتون - گزارشگر نوعروس
[تصویر: 01.jpg]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #2
تالار سناتور
سلام
در جستجوی تالار مناسب برای عروسی با این تالار اشنا شدم که دیدم اینچا هیچ حرفی راجبش زده نشده .
این تالار به نام تالار سناتور در بلوار فردوس غرب جنب پارک الهام است که به تازگی افتتاح شده
من چند روز پیش رفتم و از این تالار دیدن کردم به نظر من فوق العاده شیک ساخته شده .فضای بزرگ و سالن های بدون ستون
می خواستم ببینم کسی تو این تالار مراسم رفته
این آدرس سایتشه :
http://www.talaresenator.com/

نقل قول
 سپاس شده توسط noble
۱۰-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ عصر توسط NiMiS.)
ارسال: #3
RE: تالار سناتور
سلام . من این تالارو برای بازدید رفتم.خیلی زیباست اما قیمتا نسبتا بالا.برای ۳۰۰ نفر حداقل ۲۲ در میومد.ضمنا دو تا تالار جدا دارن.تالار پشتی قیمت پایین تری داره و کمی کوچیکتره.اما بالایی بهتره.یه سری آپشن ها هم گفتن اجباری مثل گل آرایی ورودی که به نظر من اصلا نیازی نداشت به گل آرایی.لابی بسیار زیبا بود و جزو شیک ترین تالارهای غرب هست .کلا از عکسای سایتش خیلی قشنگتره.فیلم مربوط به سالن بالا هست.سالن پایین امکان ورود ماشین به لابی رو نداره.
نقل قول
 سپاس شده توسط noble
۱۲-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #4
(۱۰-آذر-۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ عصر)NiMiS نوشته است:  سلام . من این تالارو برای بازدید رفتم.خیلی زیباست اما قیمتا نسبتا بالا.برای ۳۰۰ نفر حداقل ۲۲ در میومد.ضمنا دو تا تالار جدا دارن.تالار پشتی قیمت پایین تری داره و کمی کوچیکتره.اما بالایی بهتره.یه سری آپشن ها هم گفتن اجباری مثل گل آرایی ورودی که به نظر من اصلا نیازی نداشت به گل آرایی.لابی بسیار زیبا بود و جزو شیک ترین تالارهای غرب هست .کلا از عکسای سایتش خیلی قشنگتره.فیلم مربوط به سالن بالا هست.سالن پایین امکان ورود ماشین به لابی رو نداره.

عزیزم ریز قیمت منوها و خدماتشو نداری ؟
نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #5
سلام منم عکسای این سالنو دیدم به نظر شیک میاد ، حتما میرم میبینم میام میگم بهتون ....
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #6
سلام من دیشب رفتم با همسری این سالن و دیدم شیک تر از عکس و فیلم تو سایت بود به نظرم ... احتمال زیاد همین سالنو اوکی کنیم
البته تا اواخر خرداد هیچ پنجشنبه و جمعه خالی ایی نداشتن ...Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط noble
۲-دي-۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #7
(۲-دي-۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ صبح)عروس قشنگه نوشته است:  سلام من دیشب رفتم با همسری این سالن و دیدم شیک تر از عکس و فیلم تو سایت بود به نظرم ... احتمال زیاد همین سالنو اوکی کنیم
البته تا اواخر خرداد هیچ پنجشنبه و جمعه خالی ایی نداشتن ...Huh

از قیمتهاشم میگی عزیزم؟Embarrased
نقل قول
۳-دي-۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #8
عزیزم به ما برای 450 نفرمهمان و اتاق عقد و مه سرد و آتش بازی و گل آرایی و پیانیست + مالیات و ارزش افزوده و غذا جوجه و کباب لقمه و باقالی پلو حدود 35 میلیون ( 34 م و خورده ای ) قیمت دادند .
البته گفتن موقع عقد قرار داد تخفیف هم میدن
نقل قول
 سپاس شده توسط noble
۱۶-دي-۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #9
کسی از کیفیت غذا و ایناش خبر داره یا برخورد پرسنل و هماهنگی سالن چون جدا از شیکی این جزئیات هم مهم هستن دیگه
دوست من تو اردیبهشت عروسیشه این تالارو گرفته اما من نمی تونم تا اون موقع صبر کنم ببینم چجوریه دیگه پر می شه
لطفا کساییکه تالارشون اینجا بوده بیان یه راهنمایی بکنن
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ عصر توسط yasyms.)
ارسال: #10
من یک روز که مراسم داشت برای بازدید رفتم ؛ همه چی خوب بود ؛ غذاش نمیدونم وای یه عروسی باسه تست غذا اومده که مراسمش چند روز بعد بود راضی بود

من بین اینجا آریا موندم ... آریا خیلی شیک تره ولی گرون تره

بالاخره عقد كردم،پيش به سوي عروسي ...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد