• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

تالار سجاد

۱۱-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #61
RE: تالار سجاد
کسی لطفا اگه از قیمتای جدید باغش خبر داره بزاره اینجا

نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ عصر توسط jigmal.)
ارسال: #62
به نظرم سالن شیکی نبود
طراحی سالن طوری بود که نه تنها جایگاه عروس و داماد بلکه حتی فضای رقص هم از همه جای سالن قابل دید نبود
صندلیا با روکش پارچه ای
کیفیت غذاشم که اصلااااااا خوب نبود
باقالی پلو با گوشت افتضاح جوجه بی کیفیت...
جزء معدود نکات مثبتش فضای پارکینگش بود که خوب بودUndecided

انجام کلیه پروژه های معماری و گرافیک
طرح معماری آماده
پایان نامه آماده
Lub
تلگرام artorb@
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ صبح توسط Saharmaleki.)
ارسال: #63
سلام من شهریور امسال عروسیم این تالاره دکوراسونش تغییر کرده جایگاه داماد سفره عقدش جدید شده .صندلی های جدید اوردن رنگ استخوانی .چندتا از اشناهام اینجا عروسی رفتن همه ازش تعریف میکنن .فردا برای تست غذا میخوام برم

راستی کلا عوض شده این عکسایی که تو سایت خود تالار میبینید نیست کلی تغییر کرده بهتر از نزدیک ببینید

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی.......
نقل قول
 سپاس شده توسط پرپرپری
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲-شهريور-۱۳۹۵, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ صبح توسط پرپرپری.)
ارسال: #64
(۱۵-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ صبح)Saharmaleki نوشته است:  سلام من شهریور امسال عروسیم این تالاره دکوراسونش تغییر کرده جایگاه داماد سفره عقدش جدید شده .صندلی های جدید اوردن رنگ استخوانی .چندتا از اشناهام اینجا عروسی رفتن همه ازش تعریف میکنن .فردا برای تست غذا میخوام برم

راستی کلا عوض شده این عکسایی که تو سایت خود تالار میبینید نیست کلی تغییر کرده بهتر از نزدیک ببینید

سلام گلم رفنی تالار رو دیدی تست غذاش چطور بود
میشه لطفا بیای بگی

بچه ها من انقدر دنبال تالار رفتم کلافه شدم ترو خدا هرکی رفته اینجا رو دیده و مراسم داشته بیاد بگه ممنون

میشه واسه حل مشکلم از ته دل دعا کنید شده با یک صلوات
نقل قول
۳۱-شهريور-۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #65
من چند وقت پیش اینجا عروسی بودم به نظرم تنها ایراد خیلی بزرگش سن رقصش بود که گود بود و کلا دیده نمیشدن عروسو داماد وقتی در حال رقص بودن چون پایینتر از بقیه قرار گرفته بودن و بهتر بود میزها جوری قرار میگرفت که جلوی سن رو نگیره.غذاش خوب بود.تزیین باغش فوق العاده بود یعنی عالی بود یه فضای خیلی شاعرانه و رمانتیک با اون تزیینات به وجود اومده بود.همه از پذیرایی راضی بودن حتی همسر من که خیلی حساسه ولی دروغ چرا من دو بار خودم گفتم تا برام شربت آوردن وگرنه قبل از گفتن با اینکه ده دقیقه نشستیم نیاوردن موزیکشم خوب بود اما آخر مجلس خواننده چندتا آهنگ گذاشت که خودش نخوند و اونا خیلی جدیدتر و قشنگتر از اهنگایی بود که خودش میخوند.چندتا آهنگ درخواستی عروس داماد هم خوند که اینم یه حسن بود.مشکل پارکینگ هم که نداشت و در کل خوب بود و بهترین حسنش زیبایی باغش بود
نقل قول
۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #66
بچه ها از قیمت هاش کسی اطلاع نداره?
نقل قول
۳-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #67
(۳۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ صبح)gisoo joon نوشته است:  من چند وقت پیش اینجا عروسی بودم به نظرم تنها ایراد خیلی بزرگش سن رقصش بود که گود بود و کلا دیده نمیشدن عروسو داماد وقتی در حال رقص بودن چون پایینتر از بقیه قرار گرفته بودن و بهتر بود میزها جوری قرار میگرفت که جلوی سن رو نگیره.غذاش خوب بود.تزیین باغش فوق العاده بود یعنی عالی بود یه فضای خیلی شاعرانه و رمانتیک با اون تزیینات به وجود اومده بود.همه از پذیرایی راضی بودن حتی همسر من که خیلی حساسه ولی دروغ چرا من دو بار خودم گفتم تا برام شربت آوردن وگرنه قبل از گفتن با اینکه ده دقیقه نشستیم نیاوردن موزیکشم خوب بود اما آخر مجلس خواننده چندتا آهنگ گذاشت که خودش نخوند و اونا خیلی جدیدتر و قشنگتر از اهنگایی بود که خودش میخوند.چندتا آهنگ درخواستی عروس داماد هم خوند که اینم یه حسن بود.مشکل پارکینگ هم که نداشت و در کل خوب بود و بهترین حسنش زیبایی باغش بود

منم اینجا عروسی بودم واقعا جای رقصش بده اصلا دید نداشتیم که رقص عروس داماد ببینیم ولی غذاش عالی بود دیزاین عالی بود
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۲:۵۱ عصر توسط پرپرپری.)
ارسال: #68
سلام بچه ها خوبید من قرداد مو بستم با این تالار من قبل از محرم رفته بودم تالار همون چیزی بود که بچه ها میگفتن ولی بعد از عید تو قسمت خانوم ها کلی تغییرات ایجاد شد کلا با چیزی که قبلا بود کلا تغییر کرده سطحش رو یک تیکه کردن و یکپارچه شده سن رقص با صفحه ال ای دی گذاشتن وای عالی شده توصیه میکنم حتما برید ببینید
عروسی من به امید خدا 96/02/07 حتما بهتون از بقیه تغییراتش میگم

میشه واسه حل مشکلم از ته دل دعا کنید شده با یک صلوات
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #69
کسی جدیدا" از این تالار خبر داره؟ از سالن؟ قیمت منوهاش؟ کیفیت غذاهاش؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام