• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تالار در قم

۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #21
RE: تالاردر قم
(۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۶:۳۷ عصر)محدثه نوشته است:  بچه ها هرجایی میرین فقط شهر آفتاب نرین..
شاید ظاهر خوبی داشته باشه اما بیچاره تون میکنن از بس که دروغ گو و دزدن..اشک ما رو درآوردن

محدثه جان واقعا متاسف شدم برات. چکار کردن مگه؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

سوم شهریور بهترین روز زندگیم بود. همه چیز عالی بود. من و همسری یه جفت خوشگل و خوشتیپ شده بودیم و عروسی به همه خوش گذشت. خدایا شکرت بوووووس
نقل قول
 سپاس شده توسط محدثه
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #22
محدثه جان چرا آخه؟
پدرومادر من برای حج که رفته بودن خودم رفتم تمام کارای تالارشونو کردم و اونجا رو رزرو کردم. یه شبم رفتم غذاشونو تست کردم. کیفیتشون واقعا خوب بود. اما خب کارمنداش شب مهمونی اذیتمون کردن. بخاطر برداشتن میوه و غذا و اینا

کندلوس رویایی ترین جایی بود که با عشقم رفتیم
خدایا شکرت که انقد لحظه های خوب بهمون هدیه میدیAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط محدثه
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ عصر توسط محدثه.)
ارسال: #23
خییییلی اذیتمون کردن..
1-برای هزینه ش صحبت کرده بودیم.همه رو قبل از مراسم پرداخت کرده بودیم فقط 1 تومن مونده بود که قبول کردن فردای مراسم پرداخت کنیم.مراسممون جمعه بود.فکر کنید پنج شنبه ساعت 9 شب زنگ زدن که اگه همین امشب 1 تومن نیارین مراسمتون کنسل میشه...!اون موقع واقعا پول نداشتیم...مردیم تا جورش کردیم.مثلا باباهامون داشتن اما جفتشون پولشون تو کارت نبود و باید میرفتن بانک اما اون موقع که بانک باز نبود..
2.دوست همسرم گلفروشی داره.موقع بستن قرار داد قبول کردن که گل آرایی و سفره عقد با خودمون باشه اما دو هفته قبل از مراسم زدن زیرش
3.برای هر چیزی جدا پول گرفتن و گفتن تشریفاته!حتی صندلی عروس و داماد!یعنی اگه پول نمیدادیم باید وایمیستادیم!
4.روز قبل از مراسم رفتم که دوباره سفارش سفره عقد رو بکنم و کلی تاکید کردم که گلا باید نو باشه و شاداب.گفتم من خودم گلفروش آشنا دارم اگه نمیتونین میگم میاره اما قول دادن که کوتاهی نمیکنن اما صبح مراسم که دوست همسرم رفت سفره و گل آرایی رو ببینه متوجه شد که همه ی گلا پلاسیده و چندین بار استفاده شده س که اونجا بحثش میشه و همه گلاشون رو میریزه بیرون و خودش گل تازه میاره.اما پولش رو داده بودیم..
5.گارگراش بینهایت تنبل و بی نظمن..ما خیلی میوه و شیرینی سفارش داده بودیم اما وقتی مصرف میشد و مامانم بهشون میگفت دوباره شارژ کنید میگفتن تموم شده در صورتی که 2 تا سینی شیرینی و کللللی میوه اضافه اومده بود..هرچند دوتا سینی رو نشونمون دادن ولی یه دونه تحویلمون دادن!!
6.ما 300 تا مهمون داشتیم اما 350 تا غذا سفارش داده بودیم.و 100 نفر از مهمونا نیومدن!اما هیچ غذایی به ما برنگردوندن هیچ حتی یه جورایی کمم اومد.یعنی به قول خودشون دوباره درست کردن..!!!
7.موقع شام به میزا رسیدگی نکردن.پرسای قضا 8 نفره بود اما مثلا یه میز 4 نفر نشسته بودن و یه میز 10 نفر و غذا به اندازه همون 8 نفر بودن..
8.چندتا چیز تو تالار جا موند که اونارم بالا کشیدن..
ووواییییی تازه خیلی بیشتر از ایناس که گفتنش هم عصبیم میکنه..واقعا اعصابمون رو خورد کردن اما خوبیش این بود که مهمونا چیز زیادی متوجه نشدن..
نقل قول
 سپاس شده توسط سُلی گُلی ، erica ، شیما ی سید علی ، Sorayya ، *آوا*
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #24
من قصد داشتم برم این تالار رو ببینم ولی اینطور که می گین از لیست تالارهای مورد نظرم حذف شد! چون کم کاری و دزدی بدترین کاره. ما شب عروسی برادرم تجربه دزدیدن غذاها رو داشتیم و خیلی اذیت شدیم، یعنی ما شب عروسی برادرم شام نخوردیم با وجود اینکه از تعداد مهمون ها بیشتر سفارش داده بودیم. رفتیم دیدیم کارکنان تالار زیر میزها دیس های جوجه و کباب برگ رو قایم کردن!!

سوم شهریور بهترین روز زندگیم بود. همه چیز عالی بود. من و همسری یه جفت خوشگل و خوشتیپ شده بودیم و عروسی به همه خوش گذشت. خدایا شکرت بوووووس
نقل قول
 سپاس شده توسط محدثه
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #25
نه سلی گلی اصلا گول ظاهر تالارش رو نخور..خوب شد بهت گفتم
نقل قول
 سپاس شده توسط سُلی گُلی
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #26
مرسی عزیزم که اطلاع دادی Smile

نقل قول
 سپاس شده توسط محدثه
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #27
قربونتNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط سُلی گُلی
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #28
ولی بچه ها ما بنجشنبه عروسی رفتیم شهر افتاب
بد نبود اما بزرگترین مشکلش این بود مسیر درب وردی تالار معلوم نبود ده دقیقه گشتم تا درب تالار شماره ۳ رو بیدا کردم
موقع شام هی رفتن اومدن مثل ناظم بالا سرمون وایستادم یالله. ۸ نفره شیم

دل كندن اگر
حادثه ايي آسان بود...
فرهاد به جاي بيستون....
دل مي كندHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط erica ، محدثه
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #29
من بعد از مراسم خودمون خیلی از شهر آفتاب و دزدیاشون بد شنیدم اما قبلش همه میپفتن خیلی خوبه.شاید چون اونایی که میگفتن خوبه فقط مهمون بودن و از دل صاحب مجلس خبر نداشتن!!
جالبه که میگی 8 نفره میکردن میزو..برا ما که اصلا این کارو نمیکردن..لابد ذرست شدن از اون موقع تا حالا!!
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ صبح توسط elah.)
ارسال: #30
در باب شهر آفتاب همین که ما چند ماه پیش برای عروسی‌ برادرم رفتیم ساعت حدود فک کنم غرب بود ماشین رو داخل کوچه پارک کردیم سالن عروسی‌ داشت از داخل ماشین برادرم گفت چه بی‌ بدی ولی‌ تا در رو باز کردیم نزدیک بود بیهوش بشیم باورتون نمی‌شه پس آبهای آشپزخونه مستقیما می‌ریخت تو جوی کوچه یعنی‌ بوئی مرغ داشت خفمون میکرد
نقل قول
 سپاس شده توسط mahan ، Starfish
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام