• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تالار در قم

۱۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار در قم
بچه ها یه تالار خوب تو قم معرفی کنید
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #2

RE: تالاردر قم
من یه بار قم عروسی رفتم اسمش مدائن بود غداش خوب بود انگار بهترین تالار قم بود خیلی معروفه اما سالنش من دوست نداشتم اما جای دیگه رو من نرفتم
نقل قول
 سپاس شده توسط دسی ، mahdieh1991
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #3
ممنون سیندرلا جون بازم به تو ... .:
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #4
man hotel parsia rezerv kardam,kheyli shike
نقل قول
 سپاس شده توسط صهبا 59 ، bitasadat
۱۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #5
سلام
من تعریف هتل پارسیا،استقلال و امیران رو شنیدم
کسی میدونه چطورن؟
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #6
سلام دسپینا جان چه قیمتی رزرو کردی؟
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #7
سلام اریکا جان من عروسی دختر عموم رفتم هتل پارسیا از همه نظر عاللللللللییییی بود شیک و نو بود پذیرایی پرسنل کیفیت غذا عالللللی بود به نظرم توی قم تکه مثل اینکه تازه تاسیس و 4 ستاره تاپه مدیریت هتلم مدیر هتل داریوش کیش بوده دختر عموم خیلی راضی بود از همه چیز من در مورد قیمتاش نمی دونم البته از دختر عموم می پرسم بهت میگم بلوار امین (مرینوس) هستش پیشنهاد مدم حتما برو ببین پشیمون نمیشی
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #8
بچه ها توی تالارهای قم اجازه میدن موسیقی پخش بشه؟ من شنیدم بعضی هاشون اجازه نمیدن. درسته؟؟؟؟؟ من یه عروسی رفتم یه تالاری بود توی بوستان علوی، اسمش یادم نیست، اونجا موسیقی بود ولی ارکست انگار هیچ تالاری اجازه نمیده. آره؟؟؟؟؟

سوم شهریور بهترین روز زندگیم بود. همه چیز عالی بود. من و همسری یه جفت خوشگل و خوشتیپ شده بودیم و عروسی به همه خوش گذشت. خدایا شکرت بوووووس
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #9
(۲۰-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ عصر)sara goli نوشته است:  سلام اریکا جان من عروسی دختر عموم رفتم هتل پارسیا از همه نظر عاللللللللییییی بود شیک و نو بود پذیرایی پرسنل کیفیت غذا عالللللی بود به نظرم توی قم تکه مثل اینکه تازه تاسیس و 4 ستاره تاپه مدیریت هتلم مدیر هتل داریوش کیش بوده دختر عموم خیلی راضی بود از همه چیز من در مورد قیمتاش نمی دونم البته از دختر عموم می پرسم بهت میگم بلوار امین (مرینوس) هستش پیشنهاد مدم حتما برو ببین پشیمون نمیشی

مرسی عزیزمممم
نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #10
(۲۰-اسفند-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ عصر)سُلی گُلی نوشته است:  بچه ها توی تالارهای قم اجازه میدن موسیقی پخش بشه؟ من شنیدم بعضی هاشون اجازه نمیدن. درسته؟؟؟؟؟ من یه عروسی رفتم یه تالاری بود توی بوستان علوی، اسمش یادم نیست، اونجا موسیقی بود ولی ارکست انگار هیچ تالاری اجازه نمیده. آره؟؟؟؟؟

سلام عزیزم ،من که چند باری عروسی رفتم پخش شده آخرین باری که هتل پارسیا عروسی دختر عموم رفتم سالن خانمها که موزیک داشت شادم میخوند به نظرم بستگی به خود مهمونا داره عزیزم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام