• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

تالار بنیامین

۱-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار بنیامین

جایگاهی زیبا برای زیبا پسندان

تلفن:
66097251
آدرس:
ستارخان، خیابان بهبودی، پلاک 145

[تصویر: تالار بنیامین]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: تالار بنیامین
سلام وااای معرکه بود کارتون اونقد توفیلمم عالی تر افتاده که نگیدددد مثله قصر افتاده فیلمم خیلی باکیفیت و تمیز افتاده من مدیونه شما و اتلیه نیک ناز هست با تون کاری که در حقم کردید فیلممو گرفتم محشر بود عالی بوددد
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ عصر توسط @ma$#.)
ارسال: #3
(۷-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ عصر)shy bride نوشته است:  سلام وااای معرکه بود کارتون اونقد توفیلمم عالی تر افتاده که نگیدددد مثله قصر افتاده فیلمم خیلی باکیفیت و تمیز افتاده من مدیونه شما و اتلیه نیک ناز هست با تون کاری که در حقم کردید فیلممو گرفتم محشر بود عالی بوددد

(۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ عصر)@ma$# نوشته است:  
(۷-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ عصر)shy bride نوشته است:  سلام وااای معرکه بود کارتون اونقد توفیلمم عالی تر افتاده که نگیدددد مثله قصر افتاده فیلمم خیلی باکیفیت و تمیز افتاده من مدیونه شما و اتلیه نیک ناز هست با تون کاری که در حقم کردید فیلممو گرفتم محشر بود عالی بوددد

سلام مراسمتون چه تاریخی بوده؟

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #4
 سلام من دنبال ۱تالار جمع وجوربرای مراسم عقدهستم کلاحدود۱۰۰تا۱۲۰نفرمهمون داریم میشه راهنمایی کنید تالاربنیامین و دیدم توسایت خوب بود کسی هست که رفته باشه اطلاعی راجبش داشته باشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام