• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تالار بزرگ کردستان

(جزئیات)

بزرگراه نیایش شرق، حد فاصل سئول و کردستان، شهرک فجر
تلفن: 02188998050

تالار بزرگ کردستان

۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تالار بزرگ کردستان
 تالار بزرگ کردستان با ظرفیت 1000 نفر در تقاطع بزرگراه نیایش و بزرگراه کردستان قرار دارد و با دارا بودن فضای مستقل پارکینگ برای یک هزار دستگاه اتومبیل تنها تالار بزرگ تهران با این خصایص می باشد. لابی ورودی حدود 500 متر با فضایی دلپذیر در درب  ورود میهمانان قرار دارد.غذای میهمان های شما توسط رستوران مجلل طریقت طبخ می گردد (شعبه رستوران طریقت در آشپزخانه این تالار فعال است)
نکته بسیار حائز اهمیت تالار بزرگ کردستان، دارا بودن امتیاز اعضای آکادمی هتل داری اوبرلینگن آلمان در ایران می باشد.
همچنین مجموعه دارای 
سالن همایش مجهز و مجزا به ظرفیت 420 نفر می باشد.

تلفن:

88998050
آدرس:
بزرگراه نیایش شرق، حد فاصل سئول و کردستان، شهرک فجر
تلگرام:
 @kurdistan_venue

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: تالار بزرگ کردستان
من عروسیم اینجا بود!تصویر: /images/smilies/new/angel.png 8 ماه پیش. قبل از عروسیم درخواست ایجاد تاپیکش رو داده بودم ولی الان بعد 9-10 ماه تاپیکش ساخته شد!تصویر: /images/smilies/new/huh.png
ما که راضی بودیم. اگر کسی سوالی داشت در خدمتم. 

به امید روزهای عالی...
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #3
RE: تالار بزرگ کردستان
(۲۸-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ صبح)'ترمه 96' نوشته است:  من عروسیم اینجا بود!تصویر: /images/smilies/new/angel.png 8 ماه پیش. قبل از عروسیم درخواست ایجاد تاپیکش رو داده بودم ولی الان بعد 9-10 ماه تاپیکش ساخته شد!تصویر: /images/smilies/new/huh.png
ما که راضی بودیم. اگر کسی سوالی داشت در خدمتم. 

سلام تبریک میگم عروسی تون رو
میشه از این تالار بیشتر بگین؟
هزینه ها از چقدر شروع میشه؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام